Glavni meni

Memoari naopakog coveka...

Započeo Lazic, 20 Jul, 2011, 01:44

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

daca.ZZR6


Lazic

Pa na ovom kediju sam pokrivio diskove, lezeci na vrucoj kocnici u mestu, dok sam cekao kolegu... Napolju je bilo -5,6, malo sam izdivljao, i onda sam kao poslednji papak, umesto da sam povukao rucnu, drzao kocnice 15 minuta u mestu, dok su se lagano hladile... Cim sam sledeci put prikocio, bilo je, jao konju jedan... [doh] [doh] [doh] [doh]



Na ovu sliku si mislio...

Gašpar

Bas tu  [rofl] [rofl] [rofl]

Lazicu, a kad si se slikao sa pevaljkom u kafani pored semafora?  :D :D :D :D

Taraba

Citat: Lazic poslato 20 Jul, 2011, 20:37
U januaru 2009, sam obilazio neke skole za tender, za 4 dana sam kedijem presao 2500 km, po najgorem snegu, sa letnjim prilicno celavim gumama... Sad cu nadjem slike...



Jel to bio onaj EAR tender?
Ja sam sa Polom i æelavim gumama i¹ao za Ni¹, ali nisam hteo autoputem jer su mi kolege ispred javile da je zastoj.
I¹ao sam preko nekih brda i dolina i gledao kako kamioni driftuju. Bilo je ba¹ veselo.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Da, za one nesrecne ucionice... Na kraju nismo ni izasli na tender...

Lazic

Citat: Gaspar poslato 20 Jul, 2011, 21:59
Bas tu  [rofl] [rofl] [rofl]

Lazicu, a kad si se slikao sa pevaljkom u kafani pored semafora?  :D :D :D :D

Onda kad sam ti maznuo casu za pivo... nemam ja tu sliku, ako neko ima, nek stavi...

MIGE


Lazic

stavljaj... i bre, gde je direktor Popovic u ovoj temi...?!?




MIGE

nemam ja,ima dr.pop mozda  [neampojma]

Lazic

A gde je Pop...?




1996-te godine sam jedne noci, na -10, resio da stelujem ventile na bubi, naravno krenuo od pogresnog cilindra, a nisam provalio, iznenadio se zvecanjem, otisao kuci, shvatio sta sam uradio, nisam mogao da zaspem od nerviranja, obukao se ponovo i u 3 nocu ponovo lezao pod kolima... Nastelovao kako treba, objasnio patroli sta radim, i sav srecan i smrznut legao u 6...

misa-pei

Ti si k'o ja noæas, do pet jutros sam vadio zadnji amortizer iz Jareta, da vidim kako radi :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

mkt

hahaha najjaca tema na forumu definitivno  [klanjam_se] [klanjam_se]

Lazic

Citat: misa-pei poslato 20 Jul, 2011, 23:11
Ti si k'o ja noæas, do pet jutros sam vadio zadnji amortizer iz Jareta, da vidim kako radi :D :D :D

A sto te je toliko zanimalo kako radi...? Pa amortizuje kretanje ogibljenja... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

misa-pei

Jes, ali kratko ne¹to... Pa da vidim jel mogu da ne¹to izmaðijam. Naravno, ne mogu :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic

da je duze, lelujao bi na sve strane... ZNAM, Miso, tebi treba opruga od kineza ko moj, `ladno je sa nekog lakog aviona, ne mozes jebeno verovati, koliko je to tvrdo... Slicno kao na bivsem frankenstajnu od markadjurovica, samo jos grdje...

jager

Ooooooooooooooo, jebemti!!!!

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


Definitivno TEMA ZA OBAVEZNO GLEDANJE!!!

[rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

mora covek da te ubode prstom u oko...

UFF


jager

Spavao sam BRE, jebali vas crnci ;D

ljilja-pei

Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.