Glavni meni

E, ovako smo ekipa i ja napravili devojku od babe :)) (GSXR 750 '90.)

Započeo VojaBG, 19 Jul, 2011, 01:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Brrka

Citat: FANTOM poslato 30 Januar, 2012, 23:54
Ahaha  UFF  e nasmejao si me   [rofl]  ...   naravuchenije motor mallo keramike na stomaku pa u lov e sad dal ce da se uda to ona moze samo da oce ali nece joj biti ispunjena zelja    [djavo]  xe xe

Tako i jedan moj drugar jebavao neke kurve i uhvatio neku i kaze dobra kurva, lomi ga pa ga satire kad ono na kraju ispade da ozeni on tu istu kurvu :D

despic

klasican divljak

despic

klasican divljak

aæimo


UFF

Citat: Brrka poslato 31 Januar, 2012, 00:00
Citat: FANTOM poslato 30 Januar, 2012, 23:54
Ahaha  UFF  e nasmejao si me   [rofl]  ...   naravuchenije motor mallo keramike na stomaku pa u lov e sad dal ce da se uda to ona moze samo da oce ali nece joj biti ispunjena zelja    [djavo]  xe xe

Tako i jedan moj drugar jebavao neke kurve i uhvatio neku i kaze dobra kurva, lomi ga pa ga satire kad ono na kraju ispade da ozeni on tu istu kurvu :D

pa bila je bolja od ostalih :)

naravno da ces najbolju da ozenis  ;D

3006

Ujebaste èoveku temu. Ako njega nije mrzelo da se drka i kaèi ovolike slike, bar da ga ispo¹tujemo.
Bar na ovom forumu ima tema za offovanje...

FANTOM

Citat: UFF poslato 31 Januar, 2012, 14:32
Citat: Brrka poslato 31 Januar, 2012, 00:00
Citat: FANTOM poslato 30 Januar, 2012, 23:54
Ahaha  UFF  e nasmejao si me   [rofl]  ...   naravuchenije motor mallo keramike na stomaku pa u lov e sad dal ce da se uda to ona moze samo da oce ali nece joj biti ispunjena zelja    [djavo]  xe xe

Tako i jedan moj drugar jebavao neke kurve i uhvatio neku i kaze dobra kurva, lomi ga pa ga satire kad ono na kraju ispade da ozeni on tu istu kurvu :D

pa bila je bolja od ostalih :)

naravno da ces najbolju da ozenis  ;D

Nikad ne znas kad ces da naletis na pravu a od tih kurava mozda se nadje neka i da valja pa sto da ne ostane za stalno  :P

UFF

Tacno tako
U svakom slucaju ces da ozenis qravu samo sto neces biti svestan toga
A ona se bar ne folira ;)

despic

ko prvi devojci njemu devojka, ko poslednji devojci, njemu zena ! ;)
klasican divljak

dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 30 Januar, 2012, 14:09
Citat: revolution poslato 30 Januar, 2012, 12:23
te koje se pale na motore i kola oce da se udaju, a ne da se karaju.

Da sszgo kara samo te sto hoce da se udaju od 18 godina i mladje
Ako mislis da nisam u pravu ti probaj.....pitaj jednu dali hoce da se kara, a drugu da li hoce da se uda...prva ce odma da okrene ledja...jelte fina i postena...a druga ce da se nasmeje, i ima sanse da je kresnes....proveravao ja vise puta :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Biker-Boy

motor je super odradjen, jedina zamerka je malo previsok rep
I feel the need..... the need for speed !!!

Brrka

Evo jos jednog koji smo mi prepravljali samo sto je u pitanju vodenjak.


dr32

Brrko svaka cast,ovo izgleda super (mada ja licno ne bi ovako nesto vozio,ovo je vise za salone). Po mom ukusu bi pokrio ovaj deo rama ispod rezervoara i dodatno mu sakrio godine,ali i bez toga svaka cast za rad. Linije repa i auspuha su savrseno uklopljene. Koji je ovo motor?
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Brrka

U pitanju je Suzuki GSXR 750 1992 godiste.
Sto se tice dela rama ispod rezervoara, on bi tu fabricki trebao imati plastike koje pokrivaju taj deo ali izgleda da ih je neko skinuo.

AndreyRR


dr32

Citat: Brrka poslato 22 Mart, 2012, 23:01
U pitanju je Suzuki GSXR 750 1992 godiste.
Sto se tice dela rama ispod rezervoara, on bi tu fabricki trebao imati plastike koje pokrivaju taj deo ali izgleda da ih je neko skinuo.
Hvala na odgovoru. Steta za te plastike,al opet na ovakvom umetnockom delu nije ni to tolika mana.  [cheers]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

maki gsxr 1100

profi odradjena oba motora.nema price,na prvom bi isto izbacio zadnji blatobran.

ali original je po meni naj lepsi,plavo-bela kombinacija,nema razloga da mu se kriju godine,ama ni jedan razlog ne postoji

Brrka