Glavni meni

BMW BoxerClub Pancevo

Započeo CADILLAC, 18 Jul, 2011, 13:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CADILLAC

BMW BoxerClub Panèevo , okuplja  vlasnike BMW motocikala ISKLJUCIVO Boxer konfiguracije motora , nebitnog godi¹ta , radi dru¾enja i razmene iskustava svake vrste.- Prostorije Cluba ne postoje, kao ni clanarine .-Umesto toga, glavni akcenat je : voznja BEZ alcohola ,besprekorno tehnièki ispravni i apsolutno pouzdani motocikli, ugradnja ORIGINALNIH BMW rez.delova, pomoæ SVAKE vrste drugom vlasniku BMW Boxer motocikla u okviru mogucnosti svakog èlana .- I na facebook-u [hello]...Izmedju ostalog , predlazem vlasnicima da se prijave ovde ispod, radi kontakta, i eventualno medjusobne pomoci...:
1. Aleksandar RAJKOVIC, Panèevo, BMW R100 RT, 063/245-666
BMW BoxerClub Pancevo 666

CADILLAC

BMW BoxerClub Pancevo 666

zoranrt

Zoran Rajkovic, Svilajnac, (063)7312451, R 80 RT.

CADILLAC

Veliki pozz. za prezimenjaka i kolegu "propelerca" , [hello] [cheers] [klanjam_se] [watching]
BMW BoxerClub Pancevo 666

CADILLAC

BMW BoxerClub Pancevo 666

Mik

Bolje ti to zemljace skupljaj po ulici.

(Imao sam istu ideju, zatim sabrao jedva oko 5 novijih modela GSX-R750 na domacim forumima, a samo u nasem "selu" je u toku dana moguce videti ih vise. Forumi jesu dobra stvar, al' svet se okrece i bez njih.)

(A u ovu temu sam upao zbog mog drugara koji ima neki stari R65, prenecu mu pa nek' vidi sta ce (ili sta moze, s obzirom na ostale obaveze).)

Pozdrav,
i svakako puno uspeha!

CADILLAC

BMW BoxerClub Pancevo 666

CADILLAC

BMW BoxerClub Pancevo 666

CADILLAC

U bilo koje doba , vreme , budimo SLO®NI , pomozimo jedni drugima [callme] , insistirajmo dosledno na KVALITETU u SVEMU ... [clapp]

[attachment deleted by admin]
BMW BoxerClub Pancevo 666

CADILLAC

 [hello]

[attachment deleted by admin]
BMW BoxerClub Pancevo 666

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

CADILLAC

...svaki vlasnik BMW Boxer-a je dobrodo¹ao  [klanjam_se] ,bez obaveze...vi¹e dobronamernih ljudi ,vi¹e oèiju ;),  vi¹e iskustva, korisnih saveta uvek dobro dodje...
BMW BoxerClub Pancevo 666

PECA BMW

pa de bas sliku da mi turis .. :)  da plasimo narod :) 

nego si proverio Mail ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

CADILLAC

Jesam...¹ta ima novo...?...Jel Ti stigao mo¾da color-tune za sme¹u ?
BMW BoxerClub Pancevo 666

PECA BMW

pa za onu korpu sto sam ti poslao slike .. nisi javio dal si dobio Mail ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

CADILLAC

Dobio sam ,ali sam nenamerno ,gre¹kom obrisao  [glavazid] [veryangry] [ljutko] [doh]
BMW BoxerClub Pancevo 666

PECA BMW

poslah ti ponovo isti :)   ako ti nesto naleti racunaj na mene ;)
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

CADILLAC

Dobio sam Mail sa slikama...raspitaæu se...dali si mo¾da kontaktirao D¾erija(GM) 063/650-239,  ili Vukana(BG) 063/367-104 ?...
BMW BoxerClub Pancevo 666

PECA BMW

Dzerija jesam on nema a Vukana nisam jos ... videcu da ga zvrcnem ovih dana i nekako da mu dostavim slike sta mi treba ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

CADILLAC

 [klanjam_se] [clapp]...REZERVOAR GORIVA...35 LITARA!!!   [zvizdi] [zev] [clapp]...R100 GS ParisDakar !
BMW BoxerClub Pancevo 666