Glavni meni

Moto cross Kru¹evac - Globare 17.07.2011

Započeo sasafilipovic, 18 Jul, 2011, 09:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sasafilipovic

Odu¹evio sam se... Extra, organizacija, staza... samo da su medijski to promovisali bolje, bio bi pravi spektakl.

Moto cross Globare 2011. A

Abdullah100k

Bas nam se islo da gledamo ali... zbog prokletog EXIT-a nismo vozili nedelju i kusur dana i onda smo morali malo da overimo Pancevo... Dajte jos slika i klipova ako neko ima!!!!!
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

zemunboy


Abdullah100k

ODLICNO!!! Koliko je bilo vozaca, deluje mi da ih ima dosta, koja je ovo klasa?
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

Taraba

©ta je bre ovo, niko ne pegla cvaju?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Aca96

I ja sam se iznenadio, ni jedna jedina cvaja u MX1 i MX2 ... Inace, trke i sama organizacija je zaista bila na nivou, odusevljen sam stazom!  :)
Slike i klipovi za neki dan, dok nadjem USB od digit... :D
Poseti Limundo, ima mnogo dobrih aukcija:
www.limundo.com/ref/HardEnduro

sasafilipovic

Prvi i drugi klip su 400ccm, treæi klip su spojene 125 i 250 (valjda), nisam u toku sa klasama u motocrossu.
Na prvom klipu su me napunili zemljom, jedva sam se oèistio, ali sam stojièki podneo.
Inaèe je staza fenomenalna, nisam imao pojma da su cross staze toliko strme. Na jednoj nizbrdici sigurno su padali vi¹e od 10m na dole (po vertikali), i neznam koliko u daljini. Ma ludilo...

sasafilipovic


sasafilipovic


Aca96

‎Stevan  Zekanovic, Stefan Nikolic, Milos Djordjevic, Miroljub Cvetkovic, Branko Antic, Császár Bence, Richard Saghmeister, Gabor Saghmeister, Varadi Aleks... Msl. da je bilo 150-200 takmicara... :D


http://www.youtube.com/watch?v=61VjQ1tnRlo
Poseti Limundo, ima mnogo dobrih aukcija:
www.limundo.com/ref/HardEnduro