Glavni meni

Kako se NE silazi u podrum...

Započeo Lazic, 10 Jul, 2011, 05:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Nije voznja al`je pad...  [rofl] [rofl] [rofl]

Dakle, odem veceras do drugarice, da glumim viljuskar(ne bas stvarno, samo malo), prebacim to sto je trebalo(prilicno neuspesno) iz sobe u sobu i iz dosade krenem da izadjem sa trema u dvoriste... Lep pogled... Trem odignut oko metar od dvorista, nepoznat teren, mrkli mrak, gradjevinski radovi u toku, gledam u mrak da ne skocim na nesto ostro, gledaam, buljim, vidim samo mrak i potpuno idijotski zakljucim, ako je mrak, znaci nema nicega...I zakoracim u nepoznato... Delimicno ispravan zakljucak, umesto nicega, bila je rupa, donekle popunjena strmim, betonskim stepenistem sve do podruma... U shocku shvativsi da nema dna, mislim se gde mi je sad oprema za padanje, okrecem se za 180 stepeni oko noge koja je ostala tremu, dva metra nize se na srecu docekujem direktno na glavu(ono sto mi drzi usi na okupu), uz vrlo neprijatan tresak i tumbam se skroz do dna... Cujem pitanje iz kuce, sta to rusis, kazem sebe, evo me u podrumu...  [yahoo] Ne mogu da uhvatim vazduh par sekundi, penjem se gore u tripu da izgledam kao pokojni Toza, ortakinja i keva i tetka me belo gledaju, gde si bio, kazem dole, strovalio sam se naglavacke u podrum... [ludak] Sta, kako, nemoguce, kad polako provaljuju, prasina na glavi, ledjima, malo odran tu i tamo, nisam lagao... Bolucka levo stopalo, ali nista mi ne fali, osim pameti, ali tako sam i dosao... Krste se, kazu, tako im je macka poginula...!!! Pala na glavu u podrum sa trema...

Onda sam u klasicnom manijackom stilu, ukucao na brzaka(0ko-45min), 70km po gradu da zalecim rane i probudim Beeogradjane, dosao kuci oko 3 i jedva stadoh na levu nogu... nimulid/800mg brufena, i jedan KLE, kasnije pomalo stajem, nadam se da nisam nista polomio... Novosti sutra... Ko god je mislio da sam RUBBER DUCK(Convoy by Sam Peckinpah) , bio je u pravu... [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]

UFF

 [rofl] :'(  [rofl]  :'(  [rofl]



THE ONE AND ONLY  [kralj]

nella

 [rofl]  [rofl]

Nadam se da je to sve ok i nece biti problemchica....i da definitivno si  [kralj]

Lazic

`fala...   :-[ trudim se svim silama, da ostanem neporazen u loodilu... [ludak]

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Cale

 [rofl] [rofl] Macka poginula a Lazic preziveo.

svetac

da je macka makar ponekada gledala KLEa i ona bi bila medju zivima!!  [doh]

ЯЭВОЛУТИОН

a godinama spremam tu zamku za Lazica....prezive djubre...a test macka sa devet zivota stradala...ni mjauknula nije......neka madjija
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ts.marko

 Sreca sto si pao na glavu!!  [rofl] [rofl] [rofl]

Gašpar


Vlajko

Laki, nadmasio si sam sebe :D
Sto stilom pisanja..sto sirokom lepezom tvojih desavanja..

Bog budalu cuva..sto bi nasi rekli..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

Hvala svima na lepim zeljama, izgleda da nista nisam skrcao, cak razmisljam da ponovim egzibiciju, ali sa protektorima... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

mkt

ako je mrak, znaci nema nicega...
haahahahah slatko sam se nasmejao al se nadam se da nisi nista ozbiljno povredio  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

da sam se razbio k`o picka, cutao bih k`o ista.... ;D

The One

Citat: Lazic poslato 10 Jul, 2011, 05:13
Bolucka levo stopalo, ali nista mi ne fali, osim pameti, ali tako sam i dosao...
[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

gane

sreæa da nisi imao kacigu, bezveze bi je ogrebao.... [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

Lazic

Pomislio sam... `ladno nemam cvorugu na glavi... [ludak] U stvari, imam malu cvorugu, al`ne boli... [yahoo]

ЯЭВОЛУТИОН

Sta ti je moc navike....samo sa motora kad padne boli ga
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


Jefta