Glavni meni

17. jul, Batajnica

Započeo Gašpar, 07 Jul, 2011, 15:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kengur

Ja volim da sam retard....
Onda niko nista ne ocekuje od mene, pa kad nesto uradim, svi me pohvale....

mixoni

e jebote pas stvarno si lud kao noga....na sledecoj bataji dobijas 100cevapa da namirimo racune,neznam sto se osecas samo ti prozvanim,realno da je ovo neki forum ukinuli bi temu kompletnu i mene sa njom.
glupavo izgleda kad dodjes sa strane oces da pogledas nesto o trci a ono vodi se polemika oko jagnjica,prasica,piva cascenja....
imate 100 drugih nacina za komunikaciju,a vi bas ovde....neka samo me jako nervira sto ni jedan jebeni forum nemoze da bude normalan!!!


balcan girl

normalan??
pa ti nisi procitao naslov foruma ocigledno  [ludak]
ovo su manijaci ovde niko nije normalan  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kengur

mozda si primetio da se sve teme ociste pre ili kasnije... zajebancija dan dva i posle ciscenje...


Gašpar

Ajmo sad mir, mir, mir i da resimo sve  :)

Jesmo neozbiljni, ali kao sto kazes, pratis forum, znaci vec si pohvatao ko koliko prati trke odavde sa foruma. Na prvih par strana je sve o trci i onda je krenulo zezanje. To bude tu par dana i zavrsi u kantici. Iskreno i nemam vremena za forum i za ciscenje tema, leto je, vozim se  ;)

I mante se cevapa i ko je platio i ko je pekao, u Bandza Luci je bilo extra i to je najbitnije  [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

osim tema za obavezno gledanje...to je vecno
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mixoni poslato 21 Jul, 2011, 23:40
e jebote pas stvarno si lud kao noga....na sledecoj bataji dobijas 100cevapa da namirimo racune,neznam sto se osecas samo ti prozvanim,realno da je ovo neki forum ukinuli bi temu kompletnu i mene sa njom.
glupavo izgleda kad dodjes sa strane oces da pogledas nesto o trci a ono vodi se polemika oko jagnjica,prasica,piva cascenja....
imate 100 drugih nacina za komunikaciju,a vi bas ovde....neka samo me jako nervira sto ni jedan jebeni forum nemoze da bude normalan!!!


Evo ja obecavam da kad budem video jedan trkacki motor na Batajnici, Vrscu ili Beranovcu...pocecu da pratim domace "trke".
p.s.
Drugar je ove godine hteo da dodje i da dotera trkacki motor iz amerike...ali kada sam mu rekao gde se trke voze, odustao je...mozda dotera sledece godine stari motor ...da ga izlozi ...za voznju nije
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Kad budemo imali JEDNU TRKACKU STAZU(ako se ikada to desi) onda cemo mozda imati i sve ostalo...
Ovako, samo iz ljubavi se moze patiti na stazi...

Gašpar

Citat: revolution poslato 22 Jul, 2011, 00:06
Citat: mixoni poslato 21 Jul, 2011, 23:40
e jebote pas stvarno si lud kao noga....na sledecoj bataji dobijas 100cevapa da namirimo racune,neznam sto se osecas samo ti prozvanim,realno da je ovo neki forum ukinuli bi temu kompletnu i mene sa njom.
glupavo izgleda kad dodjes sa strane oces da pogledas nesto o trci a ono vodi se polemika oko jagnjica,prasica,piva cascenja....
imate 100 drugih nacina za komunikaciju,a vi bas ovde....neka samo me jako nervira sto ni jedan jebeni forum nemoze da bude normalan!!!


Evo ja obecavam da kad budem video jedan trkacki motor na Batajnici, Vrscu ili Beranovcu...pocecu da pratim domace "trke".
p.s.
Drugar je ove godine hteo da dodje i da dotera trkacki motor iz amerike...ali kada sam mu rekao gde se trke voze, odustao je...mozda dotera sledece godine stari motor ...da ga izlozi ...za voznju nije

Odgovorno tvrdim da su Zeljkov i Cvrletov motor pravi trkacki - uradjeno je sve sto sme po pravilniku i ti motori se ne voze po ulici.
Ima jos par motora koji se voze samo po stazi, ali nisu full uradjeni.

Havarisan

I na kraju opet o trci!!! ccc, koji ste vi manijaci! [rofl] [rofl] [rofl]

Kengur

Pa nego kako, sad par strana o trci, pa cu da prebacim temu na gasu, da malo njega zezamo.. :D

Gašpar

Cekajte, sad smo se vratili na trku, nemojte da offujete  [nono]

easy

e a sta to znaci jesu-nisu pravi trkacki motori ?  zaasto sam onda ja platio 300 din i koliko cevapa sam dobar za pretrpljeni psihicki bol sledeci put? pozz

UFF

OVOM STO SMETA STO NE POSTOJI NIJEDAN OZBILJAN FORUM NEK NAPRAVI SVOJ PA NEK GA UREDJUJE KAKO ON MISLI DA TREBA i nek banuje i brise ako uopste bude imao koga
mi smo ovo napravili za druzenje i zajebanciju i kome odgovara dobrodosao je a kome to smeta... pa ko ga jebe jer cifra nam nije potrebna

ЯЭВОЛУТИОН

Trkacki motor ima markezini felne, trkacke stapove, karbonske oklope, suvo kvacilo, trkacke bregaste, duralne lancanike i nema vecinu instalacije.....ovo lici vise na nacionalnu klasu.....nije dozvoljen antifriz a svi ga voze, nema slikova a svi ih nasaraju i voze, vidim kako prolaze u balkanskom sampionatu....ko god dodje uglavnom ih opere ko carape....budzeti trkackih ekipa su smesni, vise je u pitanju entuzijazam i zelja za trkanjem po bilo kakvoj stazi...a staze su samo za supermoto i nizasta drugo....ivicnjaci , bandere, bele crte i ostale stvari...ne ipak mislim da nema trkackog motora u Srbiji, a o sponzorima za trke ne zelim ni da govorim...za par stotina evra izlepe nalepnice po oklopima  i teraj, ,,,kurac ih zabole.
ali necemo vise o trkama...neko je pomenuo mrtve zivotinje i hmelj
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

ako cemo tako onda ne treba ni da zivimo... Koji kurac radimo za 200e, kad nam za zivot treba 1000e.... Zasto vozimo stara kola 15 kad su lesevi, bolje da ih nemamo, jer su nova najbolja... Ne treba ni travu da kosim jer sam kupio kosacu na buvljaku za 3000din polovnu...

Jbg, srbija...

Bolje da voze i po ovakvim stazama neko po ulici, stanje se popravilo predhodnih par godina, a kroz 10ak god sve je moguce... Da mi bar dete sutra vozi na kolenu po stazi a ne po ulici... Treba svi da se udruzimo, kao i za sve ostalo u ovoj zemlji... Ali nama je lakse da cutimo i trpimo....

easy

aaaaa zelim markezini felne  :'( :'(

Gašpar

Revolucijo, vidi se da dugo nisi bio na nasim trkama. Stvari su se u odnosu na pre par godina drasticno promenile na bolje. Vise niko nece ni sponzore od po par stotina evra. Gotovo da vise nema vozaca koji ne istrosi bar dva seta guma za vikend. Sve vise se odlazi na treninge preko. I da, ne znam odakle ti to da se urezuju slikovi? Ja sam to poslednji put video 2002. godine

Kengur

Evo hocu ja sponzore od par stotina eura :D 500/600 evra po trci i ja cu biti zadovoljan, obecavam mrtve zivotinje posle svake trke.. :D

A da, slikovi se ne koriste, svi su na danlopu GP i super corsi...

Nadalina

1.
Citat: mixoni poslato 21 Jul, 2011, 20:40
teski ste retardi vi koji diskutujete o takvim stvarima,koje nemaju veze sa moto trkom u batajnici...
morao sam samo da se registrujem da Vam kazem da imate visok stepen  RETARDIRANOSTI.

2.
Citat: mixoni poslato 21 Jul, 2011, 23:04
jbt odoste u totalni off,a od trke ni korova,zverka uspeo si da nabijes jos jedan post svaka cast ...
kako je lepo krenulo od prve trke taman sam promenio  veru i poceo da  verujem u vas forum,kad eto sranja ni od kuda....

3.
Citat: mixoni poslato 21 Jul, 2011, 23:40
e jebote pas stvarno si lud kao noga....na sledecoj bataji dobijas 100cevapa da namirimo racune,neznam sto se osecas samo ti prozvanim,realno da je ovo neki forum ukinuli bi temu kompletnu i mene sa njom.
glupavo izgleda kad dodjes sa strane oces da pogledas nesto o trci a ono vodi se polemika oko jagnjica,prasica,piva cascenja....
imate 100 drugih nacina za komunikaciju,a vi bas ovde....neka samo me jako nervira sto ni jedan jebeni forum nemoze da bude normalan!!!

Znaci, pazi ovako...

1. Kao prvo, niti si sa mnom isao u skolu, niti sa mnom IDES u skolu, niti smo zajedno cuvali ovce, a ni svinje, niti si toliko dobar sa mnom ili bilo kim ovde, pa da mozes sebi da dozvolis ovakav ton obracanja! Tako mozes da pricas sa svojim ortacima, a ne sa ljudima koje NE POZNAJES! To se zove osnovna kultura i kucno vaspitanje.

2. NAMA vernici ne trebaju- nismo religija pa da verujes u nas. A i ne zivimo od toga!

3. Ovo jeste NEKI forum, ovo je NAS forum!!!! Forum gde mi koji se druzimo, izlazimo zajedno, vozimo se, nadjemo se jedni drugima kad god treba, zezamo se, provodimo sate i dane kada nismo zajedno napolju! Znaci, ne brini, mi koristimo i druge nacine komunikacije... ;)
Tebe da ukinemo necemo jer- mi to ne radimo. Ne ukidamo one koji nam ne odgovaraju. Uostalom, ako si vec duze ovde, a nisi se registrovao, video si da mi ljude ne brisemo...
I, na kraju... To sto te nervira sto nijedan forum ne moze da bude normalan- obrati se tim drugima koji te nerviraju... To nas ne dotice- nama je ovako lepo i necemo se menjati zbog tebe!  [hello] A, sto se tice ' da pogledas nesto o trci'- `ajde, mooolim te, reci mi sta ima da se gleda? Dogovorili se da odemo na trku, otisli, videli, okacili rezultate, malo komentarisali oni koji se razumeju i posle svi zajedno okrenuli na zezanje... I to je to.

`Ajde uzdravlje!  [cheers]
Ako `oces, mozes svima da nam platis pivo na sledecim trkama- necemo se ljutiti!  [hello]

p.s.
Izvini sto ti tek sad odgovorih, bila sam do kasno u kafani sinoc! Jutros- opet u kafani....
Dzukela u podznaku