Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

friziderdzija

Citat: Milos96 poslato 15 Februar, 2018, 23:51
Gledao odavno, vredelo ponoviti [rofl] A zvuk bukvalno ko freza ili neki traktor dok se nije razletela [rofl]

EDIT: u stvari pomesao sam ga s ovim jos gorim:

! No longer available



jbt...ako se tip primio...snimi na 4.37 kako mu se digla kita a ovaj ga snima...preverznjak

Glava Dole

Ahahaahhahahahaha kakvo zapazanje [rofl]

A ovo... :o Al ga tera lik, 00 do kolena...

! No longer available

A na 12:36 dlaka za direktan sudar i to s drugim motoristom, ja pomislio gotovo...


Biker-Boy

Muda do kolena, ali zato mozga ni od korova...
I feel the need..... the need for speed !!!

milomir22

Ovog crvenog povukla grupa, iako je gazio liniju, da je naisao sleper s prikolicom, nisam siguran da bi se provukao.

A sto se tice ovog na gsxr-u, ovaj put je stigao citav. Voziti 185 na putu gde se mimoilazis s imt 539, po meni je vise nego debilno.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Hurricane

...to nije lepo

Nismo ovde da podrzavamo ovakvu voznju ali ni da osudjujemo..

Zivi i pusti druge dumru

Kako vuce gixer  [srce]

Lone Wolf

Ima ovih snimaka jo¹, rekord je bio sa Aprilijom pa je ovaj sa Suzukijem oborio.
Не може рај на земљи.

UFF

to sa ves masinom se desilo jer ima prenos preko kaisa
da je direct drive motor i sa amortizerima kao ogibljenjem umesto oprugama na kojima bubanj visi nista od toga ne bi bilo :D

milomir22

Citat: Hurricane poslato 17 Februar, 2018, 06:24
...to nije lepo

Nismo ovde da podrzavamo ovakvu voznju ali ni da osudjujemo..

Zivi i pusti druge dumru

Kako vuce gixer  [srce]


Jbg, u pravu si, da ne ispadne da sam ljubomorna baba, ja govorim iz svog iskustva, kada me je u Medni (ovi iz Kga i okoline znaju kakve su krivincine u toj klisuri), posle jedne mrtve krivine sacekao ferguson, a u susret mi je isao kombi. Tada se i govno u meni smrzlo, ali sam uspeo da izbegnem udes. Isao sam nesto malo preko stotke.

Baja vozi bas fino, vidi se da zna put, a gixer k8-k9 je mozda i najlepsi r (od ovih modernijih). Novi gsxr mi se ne svidja estetski.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

bucko


zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

bucko


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

OKi

#20252
Nije >video< zbog Bena
Nekada ¾ene nisu imale isti ,,obrazac,, kao danas! Bile su originalnije (ili se matorcu prividja )  ;D
! No longer available


bigbad86

Citat: UFF poslato 17 Februar, 2018, 12:48
to sa ves masinom se desilo jer ima prenos preko kaisa
da je direct drive motor i sa amortizerima kao ogibljenjem umesto oprugama na kojima bubanj visi nista od toga ne bi bilo :D

Ima jedna velika prednost kaisa sto mi je rekao serviser. Ako bilo sta podje naopako u masini, kais prvi puca (ili spada) i time sprecava vecu stetu. Direct drive jesu i tisi i bolji ali ako se nesto desi sve se unutra pokrca i nema popravke.


eclipse4


castor

It's the ride that matters, not the bike…

eclipse4

operu ga u sapcu u perionici kraj save i eto ga u oglase sa 162.000km :)

OKi