Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4


Splinter

Небитни пролазник

eclipse4


Dukags


Lone Wolf

Не може рај на земљи.


mrle


Splinter

Небитни пролазник

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

bigbad86

Meni nije jasno sto su stanari dozvolili da se ovo gradi. Ako imas papir da je zabranjeno a oni i dalje grade na tvom, Svojim telom branis da se gradi, gradjevinac ne moze da radi ako mu sedis za vratom. Ako zovu miliciju, samo pokazes papir. jasno mi je da je ovo u nekoj zabiti sagradjeno ali u centru beograda na necijem vlasnistvu?! Nije mi jasno. I posto nema nekih kamera, nocu i danju bi kljucevima sjebavao automobile pogotovu bankine.

UFF

ja da imam garazu dole samo bi se popeo iznad i utiplovao stubice i lisicu, hvala vam sto ste mi omogucili pristup vozilom na krov moje garaze i jos jedno parking mesto :) i jos ga i ojacali i betonirali, bas lepo od vas


bigbad86

Citat: UFF poslato 20 Januar, 2018, 15:05
ja da imam garazu dole samo bi se popeo iznad i utiplovao stubice i lisicu, hvala vam sto ste mi omogucili pristup vozilom na krov moje garaze i jos jedno parking mesto :) i jos ga i ojacali i betonirali, bas lepo od vas

Bravo majstore. Ili bi dole zakljucao garazu a sva vozila premestio gore.

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

bigbad86

Koliko li je motora udavio dok ovo nije usavrsio. Bas me zanima kako ga porine u vodu sa onim na prednjem tocku.

Glava Dole

Struja je lako resiva al kako je resio dovod vazduha nije mi jasno u onolikim talasima, kako mune zakove masina :o

lord_oblivion

Na ¹norklu sa poklopcem? Kao nemaèke podmornice, kad talas udari u ulaz vazduha, zatvori poklopac, voda ne mo¾e da uðe a motor radi sa onim vazduhom koji se zatekao u cevi i kutiji.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mkt


Glava Dole

Ne pratis na casu, bas njega smo i diskutovali iznad :) Ali je s YT-a tako da je bolji link pa je oprosteno :)