Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


mareskin

Citat: Biker-Boy poslato 23 Novembar, 2017, 00:11
Najebali smo... Dzon Konor nek nam je u pomoci :D

! No longer available

I posle nam ðavo kriv?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Biker-Boy

Sledeci put kad zaratimo s Amerima ovakve naprave sa puskom u ruci ce da nas ganjaju..  [panic]
I feel the need..... the need for speed !!!

Glava Dole

sta se vi sekirate kad imate banderasa :) Obrnemo koje prase i napravimo usput armiju jos boljih :)

mkt


megaidiot

kolko znam na novoj novoj su stavili veci rezervoar, popravili pozadi kacenje kofera jer se mnogim ljudima raspado zadnji deo i stavili novi displej, jel tako?


bigbad86

Jbt sto su im dobre bandere. Pre neki dan kod nas jedan sa Opel Astrom samo malo rubom zakacio banderu i odseko je.

Hurricane


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

PECA BMW

Obratite paznju sta im je na ledjima , obrnuti MM logo :D

! No longer available
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mrle


Hurricane


UFF

ko ocenjuje koja masina ima dusu a koja ne i na osnovu cega?  [ludak]


moja motor vredi bar 5 puta vise od ostalih isto godiste i isti model, zasto? jer sam ga vozio sa ljubavlju  [rofl]

Glava Dole

Pa tvoj je samo vredan jer je novijeg godista i zato toliko i kosta a dusu nema :) Evo, izvoli i ponudi slobodno mom dedi 10.000e za bubu pa da cujes odgovor :)
(ne brini, neces ostati bez para a neces dobiti ni nju sasvim sigurno) :)

UFF

ponudim mu kurac za bubu, jer vise ne vredi ma sta on umislio  [rofl]

Glava Dole

To i jeste poenta, tebi ne vredi ali ima dusu i njemu je od neprocenjive vrednosti :) Ali ti to nikad neces shvatiti ;) A o dusama motornih vozila je i bila rec, zato sam i naveo kao primer :)

UFF

pa sta cu kad sam glup

nego nek on unovci tu svoju neprocenljivu vrednost ako moze :D


ako ne moze ode na otpad za precizno procenjenih 50eur kad on umre  a to je uskoro [rofl]

Andreja

Huri, BBoy  [thumb_up]

©teta ¹to je "staza" neravna na ovom snimku gde voze Honde pa motori skaèu kao jarci...

Ovo sam na¹ao u related, gledam sutra èim ustanem :)

! No longer available

! No longer available

! No longer available

! No longer available

! No longer available

! No longer available

! No longer available

! No longer available
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Jebote koji si ti bolid [doh] Sahrani zivog coveka... kako to pricas jbmte nenormalnog?
A buba koja je mene dovezla iz porodilista, vozila moju kevu u vrtic od trece godine meni nista ne znaci? I meni je od neprocenjive vrednosti i ima dusu. Tacka. Ne bih je dao ni ja pa makar prosio na ulici.

Sem toga, nije sve u parama. Nesto sto tebi vredi 50e on ne bi dao ni za milion, ali ti to nikad neces shvatiti. Covek i ne zeli da unovci, to je poenta, zato sto IMA DUSU sto je i bila tema zbog koje sam to naveo kao primer.