Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

idanijel

#19940
Citat: UFF poslato 20 Septembar, 2017, 23:53
ma dal nas lozis?
drugi klip na pocetku neka montaza ili je neko ima nepricvrscen limeni krov ?
ljudima padali odzaci od cigle,betonske bandere,krovovi... nije bilo zgodno,ja na pozaru ,a bandit napolju na copavoj u dvoristu sa ciradom nekom neogreban ostao [yahoo]

sremac

Citat: UFF poslato 20 Septembar, 2017, 23:53
ma dal nas lozis?
drugi klip na pocetku neka montaza ili je neko ima nepricvrscen limeni krov ?

rekao bi da su prve 2 slike ba¹ tog krova s snimka













fora je da su prièvr¹æeni krovovi pomoænih objekata, ¹ta da ti ka¾em kad je vetar skinuo krst sa crkve u sm




budala na leru, mudonja u kontra smeru

Boban_m

Vjetar je sve jaci sto je visina veca. Pri zemlji je najsigurnije. I moj motor je bio pod ceradom na copavoj, ali dodatno vezan za ogradu.

UFF

auuuu jbt ja mislio to se desava samo u amerikama  ;D

i shekiu se srusio odzak, kad rade kucu nije mi jasno sto zidaju odzak toliko daleko od vrha krova pa onda moraju previse da izlaze u visinu

OKi

Jebo pametne telefone, kad nisu pametniji od vlasnika  :P . Ne razumem snimanje videa , uspravnim tel. Pa na YT. iskrivim vrat  [pop] :violina:

Kostić

https://www.youtube.com/watch?v=EhWMDr2LHrE

od 10 minuta pa do kraja. pandur puco u  auto sa decom. al ima jebaèke ðoze. najiskrenije mi je ¾ao ¹to nisu neki mafija¹i pa ga upucali o oba oka kroz te naoèare.

mkt

koja deca bre
tamo nema zezanja nego odma prangijanje i sa jedne i sa druge strane

idanijel

nezna se ko je ludji,ona ili drot.

Kostić

luda il ne, ne vidim da je porokala deset govnjivih jajara, pa da pucaju na decu. a vidim da je auto pun dece. malom svaka dala vina iz bokala, ¹to je branio majku nenaoru¾an. vidim da riba neæe da dozvoli da je pipa mu¹karac. ¹teta ¹to nisu imali prangiju i pobili ih svu trojcu. ustvari samo ovog ¹to oæe da vata ribicu i lupa po tuðoj imovini i ovoga ¹to je puco. govnjive amerièke jajarske siled¾ije.

UFF

zamolis/naredis jednom da izadje iz vozila
ne poslusa odmah tejzujes i izvuces napolje, klinac i ostali ako krenu odmah popuse suzavac
cemu spanska serija jbt?

Kostić

naredi¹? nek naredi tati i mami a ljude nek ostavi na miru, govno amerièko naoru¾ano i smrdljivo.

UFF

pa jebi ga pandur, zakon je jasan, izadji, neces?

tejz, done :D

sata ima da je vuce za rukav kuka muka joj dranje klanje zavijanje... cemu?

bolje nego da ih posle jure pucaju lome stkla pendrecima prevrcu ih na krov itd

Kostić

dabogda neko puco na njegovu decu. neki govnjivi narkoman, onaj sida¹. najgori. pa da vidi kako to izgleda.

Kostić

kad govno ubije govno, to je bogom dan uèinak. onda vi¹e nema dva govneta. kad govno puca u auto sa decom, pa ja ne znam. oko bi mu izvadio noktima

Kostić

a zakon nek pu¹i kurac. nek juri kriminalce, a ne da maltretira ljude

Kostić

i koga uop¹te zabole kurac za pandure i zakon? sa ovakvim pona¹anjem nije ni èudo ¹to im ubijaju pandure. al gledo sam klip sa nekim kul pandurima. neverovatno, al ima i kul pandura u te amerike


sila silu raða. zakon prirode. amin.

UFF


Kostić




nema ¹lihtanja za ovakav sluèaj. mi smo Moto Manijaci i ne jebemo nasilje, silu i gangrene. samo brzo vozimo pijani i ne pl¹imo se nikoga. proèitaj sopstvena pravila.

:)

u ovom sluèaju palljba iz partizanskog '¹arca' za sve pare!  [flashing]

Hattrick

Citat: kosta66 poslato 21 Septembar, 2017, 13:28

od 10 minuta pa do kraja. pandur puco u  auto sa decom. al ima jebaèke ðoze. najiskrenije mi je ¾ao ¹to nisu neki mafija¹i pa ga upucali o oba oka kroz te naoèare.

I meni je zao. ACAB govna.

UFF

ma ko se bre slihta?
samo gledam iz svoje perspektive, da sam pandur boleo bi me bas kurac da se sa nekim natezem i vucem ga za ruku

bolje ovako

! No longer available

ili ovako?

! No longer available