Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 ... 993 994 995 [996]
Štampaj
Autor Tema: Video klipovi  (Pročitano 1073603 puta)
0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.
mrle
Matori bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Kawasaki ZZR600
nekrunisani kralj moto cigana

Kvalitet: +1288 (26%)
Zahvalnice: 88

Odgovor #19900 - 12 Avgust, 2017, 19:36 Ocena: 0
Ignoriši

ovaj zadnji u camcu? Srki iz Sremcice?
MIGE
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
X9 500ccm
 Facebook: Poseti
Kvalitet: +1156 (20%)
Zahvalnice: 107

Odgovor #19901 - 12 Avgust, 2017, 20:11 Ocena: +1
Ignoriši

ma pustite ausvajsa,on bi stenu razbio glavom  rofl

stile
Početnik

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda NC750XA
Kvalitet: +14 (53%)
Zahvalnice: 2

Odgovor #19902 - 13 Avgust, 2017, 03:02 Ocena: 0
Ignoriši

Nista lepse nego kad se  krajem maja spustas tarom izmrznes ko picka ,imas 5 piva ugradjeno u sebi i onda se lepo ispisas u ono neoprensko odelo pa te oblije ona toplina Cheesy
Aussweis
Iskusni pozer
**

Van mreže Van mreže
 Motor:
P-king, 919
Kvalitet: +412 (55%)
Zahvalnice: 7

Odgovor #19903 - 13 Avgust, 2017, 03:36 Ocena: +1
Ignoriši

ma pustite ausvajsa,on bi stenu razbio glavom  rofl

Vise od decenije sam kaskader za sve one najgore stvari sto mozes da radis na motoru i kolima i uvek je bilo safety first !  stop  treba nositi slem, kao i kacigu na motoru!

Ali s`vremena na vreme se mora bez opreme zbog scene koja je zahtevna estetski, pa se onda kalkulise dodatno i rizik smanjuje na minimum..

Nekad se isuvise ``dobro`` poklope stvari da je povreda neizbezna, neki bi rekli sudbina, Bog, karma...zato se nadam, uz Boziju pomoc, da cu svaki put da razbijem glavom stenu ako dodjem u tu situaciju  slomljen zid

Vrlo je bitno da sebe nikada ne vizualizujem u nekoj nesreci ili slicnoj situaciji, JER PODSVEST JE CUDO, zato i ako nekad gledam failove na You tube-u, obavezno posle toga gledam samo win-ove i tako zavrsavam gledanje  palac gore Smiley

Sve ima cenu ili čast!
MIGE
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
X9 500ccm
Kvalitet: +1156 (20%)
Zahvalnice: 107

Odgovor #19904 - 13 Avgust, 2017, 13:03 Ocena: +1
Ignoriši

pa zato sam i napisao ono gore..gde bre tebe da savetuju...ko kad bi bondu rekli da se cuva utoke  rofl

Milos96
Mali Kostin Banderaš
Matori bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha FZR 600; Keeway speed 125
Kvalitet: +667 (13%)
Zahvalnice: 58

Odgovor #19905 - 13 Avgust, 2017, 13:16 Ocena: 0
Ignoriši

ma pustite ausvajsa,on bi stenu razbio glavom  rofl

Vise od decenije sam kaskader za sve one najgore stvari sto mozes da radis na motoru i kolima i uvek je bilo safety first !  stop  treba nositi slem, kao i kacigu na motoru!

Ali s`vremena na vreme se mora bez opreme zbog scene koja je zahtevna estetski, pa se onda kalkulise dodatno i rizik smanjuje na minimum..

Nekad se isuvise ``dobro`` poklope stvari da je povreda neizbezna, neki bi rekli sudbina, Bog, karma...zato se nadam, uz Boziju pomoc, da cu svaki put da razbijem glavom stenu ako dodjem u tu situaciju  slomljen zid

Vrlo je bitno da sebe nikada ne vizualizujem u nekoj nesreci ili slicnoj situaciji, JER PODSVEST JE CUDO, zato i ako nekad gledam failove na You tube-u, obavezno posle toga gledam samo win-ove i tako zavrsavam gledanje  palac gore Smiley

Podsvest, da, nek ljupce92 potvrdi, hteli smo da idemo u GM na motorijadu i planirao kako da prodjem neopazeno, bas tad sednem i pomocu navigacije nadjem precicu direktno iz moje ulice do kruznog da se izbegne grad... vratim se kroz grad, kupim sta sam planirao i malo kasnije presretac... a pre toga bukvalno pomislim subota je rizicna sad je bezbedno... kurac bezbedno horda cajca i presretaca u sred belog radnog dana... pa to samo meni moze da se desi glavom u zid Isti slucaj kao i kad je prestao da pali... rekao da radi ko sat, stvarno i radio i onda mu odjednom zatrebala polugeneralna... podsvest je cudoooo, za onog ko ume da je kontrolise vrlo korisna, u mom slucaju stetna rofl Ali cudo prirode i necega definitivno ima, ne mogu da ne poverujem u to na osnovu zivotnih iskustva pa da sam jos toliki Smiley Ima milion primera al ko sad da se priseca, ali definitivno necega ima Smiley

monsterbnt
Mod
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Nitrous 10
Kvalitet: +3199 (44%)
Zahvalnice: 130

Odgovor #19906 - 13 Avgust, 2017, 14:38 Ocena: +2

Kad vam dete cuva i vaspitava tehnologija....

Hoštapler
Hoštapler
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Kymco people 250
The force that guides the stars guides you to.

Kvalitet: +3914 (32%)
Zahvalnice: 286

Odgovor #19907 - 19 Avgust, 2017, 19:13 Ocena: 0
Ignoriši

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.
Stranice: 1 ... 993 994 995 [996]
Štampaj
Moto Manijaci  |  Opšte teme  |  Fotografije i video snimci (Urednik: monsterbnt)  |  Tema: Video klipovi