Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Vecina od njih verovatno ima jako malo iskustva u voznji istih pa zato i zavrse tako :)

Ivicat


castor

It's the ride that matters, not the bike…

castor

It's the ride that matters, not the bike…

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Icemilutin

I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

eclipse4


Kostić

Citat: milomir22 poslato 25 Jul, 2017, 09:52
Gledam klip, vise od polovine palo na nekim blagim krivinama, cudo jedno koliko ljudi ne znaju da voze, ajd' ok kad proklizaju u krivini ili udju prebrzo (bilo je par takvih), ali mi smesni ovi koce kao sumanuti i s 30 na sat upadnu u jarak pored puta, kao da krivinu nikad u zivotu nisu videli.



slika i video ne mogu da oslikju prave vrednosti puta, pa ponekad izgleda sme¹no na snimku al zajebano u zbilji. a uglavnom padne kad stisne prednju pa blokira toèak. ono ¹to je interesantno je ¹to padnu budale kad im prokliza zadnji.... niko normalan nikad tako nije pao

mkt


UFF

pa kad je od tih 50 30 bar proveo na robovlasnickom brodu veslajuci :D

vidis kako se prirodno oseca sa lancima oko vrata  [rofl]

mkt


Andreja

Evo umesto putopisa. Sam klip je onako, ni¹ta specijalno, vi¹e sam ga napravio zbog nas koji smo bili :)
! No longer available
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

lezbo fantazije aaaa?

nego sto niste isli ranije na pocetku sezone?

Andreja

Pa ¾iv èovek, ¹ta sad... :D

Sve se spontano izde¹avalo ali svakako æemo iæi na proleæe opet, jeste ovo bilo jako zanimljivo ali nema tu A od adrenalina. Ka¾u da je Tara u martu, aprilu i maju nenormalna.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

mazzi nas nagovarao didemo, sve se dogovorili ali na kraju kita svako imao svoja preca posla

i dalje mislim da je za zene i gayeve dok ne dozivim :D

Andreja

Na kraju krajeva, i da nema adrenalina, opet je lepo, pusti¹ vodu da te nosi i cirka¹ pivo, Tara èistaaa, lepaaa... Hladnaaaa... :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Aussweis

Aha, vazi, ja svake godine idem na Taru zbog raftinga, april, maj najkasnije, tada je voda brza i nenormalna..

Pa kad ti se desi da ispadnes iz camca u neki brzak, imas utisak da ne mozes da izadjes iz sranja pola sata i da ces da se udavis, da vidis da li nema adrenalina  ;D a voda ladnaaaaaa

Mrtav pijan krenem, jednom udjem u vodu i otreznim se u sekundi! Ali bukvalno!  :D

A najjace od svega mi je sto uvece koliko god da se prebijes od alkohola, ujutru ustajes svez i normalan zbog kisenoika-cistog vazduha  :D

Ako se bude spremala neka ekipa Manijaka, ocu da idem, ako ne, onda pojedinci mogu sa mnom  [thumb_up]

Evo kako je to izgledalo, nadjoh neke slike...face naravno, nenormalne  [rofl] 

I kakve kacige kakvi kurci? Ko zagine, picka!  :P

http://s6.postimg.org/cdjf27yc1/image.jpg

http://s6.postimg.org/6qrnihl75/image.jpg
Sve ima cenu ili čast!

gojko

momak koji je u aprilu/maju izgubio zivot na Tari imao je najmanje 60-70 spustova.
U trenutku slicnog zezanja ispao i udario u stenu u vodi. Na mestu mrtav. Obdukcija rekla da mu je od udarca u stenu pukla arterija.
Drug mi dr¾i rafting centar na Tari pa sam odlièno upoznat sa situacijom.
Ne bih savetovao u samom pocetku sezone zajebavanje bez slema. jun, jul i avg je sporo kao sava
Inaèe slika je vrh :)

mkt

bez slema nikako, nije zezanje