Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

DedaSale

Nema veze ¹to ste ostarili, i dalje mo¾ete da pravite gluposti, samo veæe! ;)

Major


mrle


OKi


Andreja

Ovaj je ba¹, ba¹, ba¹ preterao. Odlièno upravlja motorom ali jako malo zavisi od njega da li æe se skenjati ili c.

! No longer available
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hurricane

LAJKÈINA

omiljeno uz branik  [srce]


ali kako lepo ide yamana  [clapp]

bigbad86

Jebem li ti lebac al je ovaj puko. 120kmh uz branik. Verovatno ima galopirajucu leukemiju pa ga boli tuki :D Da se ne muci  :P

idanijel


drager95

! No longer available   Ni kocenja niti bilo cega  [neampojma]

bobangsxr


Biker-Boy

E jbg, oce to kad se vozi tako...  kaze covek da je naucio lekciju, nadam se da je ozdravio i da vozi pametnije.
I feel the need..... the need for speed !!!

Glava Dole

Citat: Andreja poslato 18 Maj, 2018, 13:29
Ovaj je ba¹, ba¹, ba¹ preterao. Odlièno upravlja motorom ali jako malo zavisi od njega da li æe se skenjati ili c.

! No longer available

Sto je mnogo mnogo je... lik ima stvarno dobru koordinaciju na motoru, ali voziti na 20cm i do 150 pored kolone koja stoji i to sa desne strane... stvarno ludost, bez obzira kakav je vozac sto ti kazes ne zavisi od njega. Puka sreca, da je neko u guzvi resio da se prestroji dok mu on prilazi sa 160, neki pocetnik se strecne ili neko otvori vrata dok se smara u koloni... gotovo...

Citat: drager95 poslato 18 Maj, 2018, 19:04
! No longer available   Ni kocenja niti bilo cega  [neampojma]

E to su one cuvene koje je meni pricao instruktor "puno je groblje onih koji su imali prednost" i "znas koja je budala s ove strane al ne znas koja je s one". Zato uvek treba da vozimo kao da je nemamo s obzirom da smo najugrozenija vrsta. Imao sam identicno cukanje, ista pozicija, ista situacija samo mnogo manja brzina. Od tad imao- nemao prednost strecam se, popustam gas refleksno, drzim prst na sireni. Bukvalno se sigurnije osecam kad znam da je nemam, kad nekom svesno oduzimam prvenstvo prolaza jer onda biram putanju kojom se necemo susresti nego kad se oslanjam na pravila saobracaja. Ako je sudjeno desice se, naravno, od toga se ne moze pobeci ali je na nama da bar kolko- tolko pokusamo da umanjimo mogucnost.

drager95

Citat: Glava Dole poslato 18 Maj, 2018, 22:55
Citat: Andreja poslato 18 Maj, 2018, 13:29
Ovaj je ba¹, ba¹, ba¹ preterao. Odlièno upravlja motorom ali jako malo zavisi od njega da li æe se skenjati ili c.

! No longer available

Sto je mnogo mnogo je... lik ima stvarno dobru koordinaciju na motoru, ali voziti na 20cm i do 150 pored kolone koja stoji i to sa desne strane... stvarno ludost, bez obzira kakav je vozac sto ti kazes ne zavisi od njega. Puka sreca, da je neko u guzvi resio da se prestroji dok mu on prilazi sa 160, neki pocetnik se strecne ili neko otvori vrata dok se smara u koloni... gotovo...

Citat: drager95 poslato 18 Maj, 2018, 19:04
! No longer available   Ni kocenja niti bilo cega  [neampojma]

E to su one cuvene koje je meni pricao instruktor "puno je groblje onih koji su imali prednost" i "znas koja je budala s ove strane al ne znas koja je s one". Zato uvek treba da vozimo kao da je nemamo s obzirom da smo najugrozenija vrsta. Imao sam identicno cukanje, ista pozicija, ista situacija samo mnogo manja brzina. Od tad imao- nemao prednost strecam se, popustam gas refleksno, drzim prst na sireni. Bukvalno se sigurnije osecam kad znam da je nemam, kad nekom svesno oduzimam prvenstvo prolaza jer onda biram putanju kojom se necemo susresti nego kad se oslanjam na pravila saobracaja. Ako je sudjeno desice se, naravno, od toga se ne moze pobeci ali je na nama da bar kolko- tolko pokusamo da umanjimo mogucnost.
Bukvalno
Ovde u Beogradu kroz svaku raskrsnicu kad prolazis, cak i sa skuterom,prodjes sa strepnjom.Kod mene u kraju evo,drugi dan kako sam uzeo motor,nastavljam pravo,srecom isao sam 20 na sat fazon jer sam imao trougao,matori neki mi isekao pravac i ja zamalo u njega.Suncan dan , u 2 popodne

bucko

svaki drugi -a u kolima u desnoj ruci drzi telefon,da bar razgovaraju imali bi smo  neke sanse nego kucaju net ili poruke...kur da te vidi

castor

Koliko puta mi je samo do¹lo da raspalim rukom po krovu zbog toga...
It's the ride that matters, not the bike…

drager95

! No longer available  Meni je ovo najjaci klip koji sam video skoro  [rofl]

mkt


castor

Taj je dobar jo¹. Ima ovaj sa Suzukijem onim, u full kombinezonu ¹to ga je slupao prilikom izvo¾enja iz salona:

! No longer available
It's the ride that matters, not the bike…

Boban_m

Kakav zvuk :o Koga ne interesuje prica oko motora preskocite prvih 10 min.

! No longer available

Glava Dole

Nabudzenijeg juga jos nisam video ni na ekranu :) Kako peva :o :drka:

! No longer available