Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

ovaj zadnji u camcu? Srki iz Sremcice?

MIGE

ma pustite ausvajsa,on bi stenu razbio glavom  [rofl]

stile

Nista lepse nego kad se  krajem maja spustas tarom izmrznes ko picka ,imas 5 piva ugradjeno u sebi i onda se lepo ispisas u ono neoprensko odelo pa te oblije ona toplina :D

Aussweis

Citat: MIGE poslato 12 Avgust, 2017, 21:11
ma pustite ausvajsa,on bi stenu razbio glavom  [rofl]

Vise od decenije sam kaskader za sve one najgore stvari sto mozes da radis na motoru i kolima i uvek je bilo safety first !  [stop]  treba nositi slem, kao i kacigu na motoru!

Ali s`vremena na vreme se mora bez opreme zbog scene koja je zahtevna estetski, pa se onda kalkulise dodatno i rizik smanjuje na minimum..

Nekad se isuvise ``dobro`` poklope stvari da je povreda neizbezna, neki bi rekli sudbina, Bog, karma...zato se nadam, uz Boziju pomoc, da cu svaki put da razbijem glavom stenu ako dodjem u tu situaciju  [slomljenzid]

Vrlo je bitno da sebe nikada ne vizualizujem u nekoj nesreci ili slicnoj situaciji, JER PODSVEST JE CUDO, zato i ako nekad gledam failove na You tube-u, obavezno posle toga gledam samo win-ove i tako zavrsavam gledanje  [thumb_up] :)

Sve ima cenu ili čast!

MIGE

pa zato sam i napisao ono gore..gde bre tebe da savetuju...ko kad bi bondu rekli da se cuva utoke  [rofl]

Glava Dole

Citat: Aussweis poslato 13 Avgust, 2017, 04:36
Citat: MIGE poslato 12 Avgust, 2017, 21:11
ma pustite ausvajsa,on bi stenu razbio glavom  [rofl]

Vise od decenije sam kaskader za sve one najgore stvari sto mozes da radis na motoru i kolima i uvek je bilo safety first !  [stop]  treba nositi slem, kao i kacigu na motoru!

Ali s`vremena na vreme se mora bez opreme zbog scene koja je zahtevna estetski, pa se onda kalkulise dodatno i rizik smanjuje na minimum..

Nekad se isuvise ``dobro`` poklope stvari da je povreda neizbezna, neki bi rekli sudbina, Bog, karma...zato se nadam, uz Boziju pomoc, da cu svaki put da razbijem glavom stenu ako dodjem u tu situaciju  [slomljenzid]

Vrlo je bitno da sebe nikada ne vizualizujem u nekoj nesreci ili slicnoj situaciji, JER PODSVEST JE CUDO, zato i ako nekad gledam failove na You tube-u, obavezno posle toga gledam samo win-ove i tako zavrsavam gledanje  [thumb_up] :)



Podsvest, da, nek ljupce92 potvrdi, hteli smo da idemo u GM na motorijadu i planirao kako da prodjem neopazeno, bas tad sednem i pomocu navigacije nadjem precicu direktno iz moje ulice do kruznog da se izbegne grad... vratim se kroz grad, kupim sta sam planirao i malo kasnije presretac... a pre toga bukvalno pomislim subota je rizicna sad je bezbedno... kurac bezbedno horda cajca i presretaca u sred belog radnog dana... pa to samo meni moze da se desi [glavazid] Isti slucaj kao i kad je prestao da pali... rekao da radi ko sat, stvarno i radio i onda mu odjednom zatrebala polugeneralna... podsvest je cudoooo, za onog ko ume da je kontrolise vrlo korisna, u mom slucaju stetna [rofl] Ali cudo prirode i necega definitivno ima, ne mogu da ne poverujem u to na osnovu zivotnih iskustva pa da sam jos toliki :) Ima milion primera al ko sad da se priseca, ali definitivno necega ima :)

monsterbnt

Kad vam dete cuva i vaspitava tehnologija....

! No longer available
Smrt SVIMA!!!!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Zverinjak II


stile


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

castor

It's the ride that matters, not the bike…

eclipse4

ispravljen minus :)

mkt

#19913


mrle


mkt

ovaj prvi nadjoh ovaj drugi nema bas to

kosta92

Sam biras kako zivis ! :)

UFF

Citat: mkt poslato 22 Avgust, 2017, 15:19
! No longer available

koji debil  [facepalm]


ne ume da podrigne ili ga je sramota?

prvo koji kurac pijes gazirana pica ako ti smetaju mehurici?

ja ih obozavam, ceskanje iznutra i zelim da ih je sto vise

i drugo nije tacno dok se dokotrlja kroz glo do zeludca svi mehurici ce vec dizadju pre nego sto ubacis hranu ili sta god da je on vec ubacio

najbolje da je poklopio casu pa da je promuckao pre pica seljak


! No longer available

Hohštapler

Citat: clutch&brake poslato 02 Avgust, 2017, 22:43
https://www.facebook.com/superbikehooligans/videos/1490969970997879/

[rofl] [rofl] [rofl] [kralj] [kralj]

Meni ovo nije sme¹no...
Pseto ukrade motor i onda pravi sranja i snima se . I klinci to gledaju i misle kako je to kul.
A britanija ima jezive cifre kraða motora. Nenormalno kolko im se kradu motori.
Glasao bih za metak u grudi ali greota. 2 metra kanapa pa o gredu, mo¾e vi¹e puta da se koristi.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.