Glavni meni

26.06.2011. Otvoreni ¹ampionat Srbije u motokrosu

Započeo Purec, 21 Jun, 2011, 18:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Ma samo treba da si zdrav. Da nemas aritmiju, astmu ili tako nesto sto moze da izazove problem prilikom skoka adrenalina.

farbach

Citat: Gaspar poslato 26 Jun, 2011, 23:49
Pregledao sam sad na brzinu pravilnik i ne spominje se dozvola kao obavezna [neampojma]

http://www.mss-motosavezsrbije.com/pravilnici
jbg
ja sam vozio trke u proslom veku.

perlx

Jel postoji negde zvanican raspored trka ?
Sta je sa sm kategorijom ?

Gašpar

Citat: farbach poslato 26 Jun, 2011, 23:55
Citat: Gaspar poslato 26 Jun, 2011, 23:49
Pregledao sam sad na brzinu pravilnik i ne spominje se dozvola kao obavezna [neampojma]

http://www.mss-motosavezsrbije.com/pravilnici
jbg
ja sam vozio trke u proslom veku.

Meni je nesto u glavi da za gradske trke mora A, a za aerodrome, poligone i slicne gluposti koje nisu javni put, ne treba.

@petlx: Aj sto si neinformisan, nego si i lenj, nikad trkac od tebe  ;)

http://www.mss-motosavezsrbije.com/kalendar

SM klasa ne postoji kod nas

perlx


Gašpar


srbac

Vozili su u Cacku trojica u 85ccm, 19 takmicara u MX1 i MX2 zajedno. I 9 vozaca u nekoj klasi MX V kao veterani, 125-450ccm(sada pustaju u MX 2 da se voze cvaje do 150 ccm.
85 ccm su vozili 2:13 po krugu,
MX1 -- 1;56 po krugu i Veterani -- 2;13 po krugu.  Merio sam uvek onog koji vodi trku.
Staza je skracena u odnosu na proslu godinu oko 400 metara zbog neke deonice koja ima puno kamenja i sada je puno lakse mada ima jedan dugacki skok nizbrdo sa lakat krivinom u levo skoro  odmah. U obe trke pobedio je Dule Bozic iz Hrvatske a drugi je bio Varadi.
U veteranima je pobedio Bugarin Hristov sa Yamahom.
Bilo je jako lepo, l bez povreda a publike je bilo bas dosta.

Gašpar

Iskren da budem, samo sam jednom bio na MotoCross trci i to pre 5-6 godina(mozda i vise) u Zrenjninu, kada je godina slovila za bolju.
Tada sam se razocarao i nikada vise nisam isao na MotoCross. A zanima me kakvo je sada stanje u sampionatu.

Ajde ako neko obilazi i MX i RR, neka napravi paralelu. RR je ove godine trebala da bude jedna od jacih sezona, ali silni padovi je unistise. Sledeca ce valjda biti dobra.
Nego Srbac, da li se slazes da podelim ovu temu i prebacim u moto sport?

srbac

Citat: Gaspar poslato 27 Jun, 2011, 00:54
Iskren da budem, samo sam jednom bio na MotoCross trci i to pre 5-6 godina(mozda i vise) u Zrenjninu, kada je godina slovila za bolju.
Tada sam se razocarao i nikada vise nisam isao na MotoCross. A zanima me kakvo je sada stanje u sampionatu.

Ajde ako neko obilazi i MX i RR, neka napravi paralelu. RR je ove godine trebala da bude jedna od jacih sezona, ali silni padovi je unistise. Sledeca ce valjda biti dobra.
Nego Srbac, da li se slazes da podelim ovu temu i prebacim u moto sport?

Naravno

srbac

Sa brojem 100 je Varadi a ispred njega na 40 metara je Bozic.
MVI_0027.AVI

Bori¹a

Malopre na TV Cacak zale se, kazu nemaju vozaca. Pa sto lazu bre, da mi daju moped vozio bih ja :D

Abdullah100k

CAMO IS MY FAVORITE COLOR

srbac

Od Cacka 15 km , u principu to je u brdima izmedju Cacka i Gornjeg Milanovca. Kada se prodje selo Gornja gorevnica jos 3 km asfaltom bez skretanja i tu si .

Abdullah100k

CAMO IS MY FAVORITE COLOR

Petar199

Po svim najavama, 22. i 23. juna 2012 bice odrzan Otvoreni Sampionat Srbije , Velika nagrada Cacka. Klase ce biti po obicaju MX 85, MX1, MX2 i MXB. Ko voli neka dodje