Glavni meni

Servisiram motore MotoManijaka za ladno pivo

Započeo UFF, 20 Jun, 2011, 00:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bigsheki


UFF

nisu
jugin je alat a hatrick-ova rasklopljena hayabusa
moj iz luisa nismo danas koristili

ram,viljuska i felne odose kod andjela na poliranje a agregat kod revolucije na nadrkavanje

sremac

#402
a ko ce krila da joj stavi? :D
budala na leru, mudonja u kontra smeru

mkt


juga


ilijar10

A oce li biti motor sklopljen ili pijani majstori ? :)

BOKYBOY


Andreja

Kovani klipovi, druge bregaste i jo¹ pone¹to :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Bilo veæ, ali stradalo vi¹e puta u seobama foruma... 5 Godina...





















Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


UFF

zamenih ulje na ktm-u 990 i to bez ladnog piva  [neampojma]

Bori¹a


Andreja

UFF-e, videh da si negde pisao da bi ti da mi menja¹ ulje i filter za dnohla vopi, brate, pa ja dok od tebe odem u moju vukojebinu, ulje je opet za zamenu.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a

a pise meni ortak poruku, 'pozdravio te andreja'
ja kontam koji andreja moze biti... kad ono ti [rofl] a igrom slucaja sam prosao pored tog lokala 5 min pre :D

Andreja

E do mojega, ja bio tu jedno 5-6 sati na obuci. Kul je ekipa skroz, ugostili me kao cara :) Javio bih ti se da imam tvoj broj :D I da me nisi obrisao na FB, opet ne bih mogao da ti se javim, ne koristim ga na telefonu :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

bigsheki

sta je velicina.i posle brisanja sa fb bi nazvao cojeka,malo je takvih.covek je velik koliko moze da prasta

UFF

cim stane kisa menjamo ulje i filtere na Vitiom hornetu 900 za hladan monster (pivo samo uvece)

Andreja

Citat: bigsheki poslato 21 April, 2017, 22:57
sta je velicina.i posle brisanja sa fb bi nazvao cojeka,malo je takvih.covek je velik koliko moze da prasta

Jebo fb :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

Citat: UFF poslato 22 April, 2017, 00:02
cim stane kisa menjamo ulje i filtere na Vitiom hornetu 900 za hladan monster (pivo samo uvece)

paste da ne pirne neki povetarac dok toèite novo... 'èim stane ki¹a'... smejem se. majstor livada servis. i meni treba da se menja ulje, da se upi¹em u listu èekanja ;D