Glavni meni

KTM Tema za vlasnike i ljubitelje marke Kurblaj Trideset Minuta

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

srbac


UFF


Tamanitu

Uhhuuu, kakv car! Jebote al je kresno kurblu na keca! Kako bre...?1

Tamanitu

A evo i u adekvatnoj temi da izjavim da sam odavno naucio kako se kurbla, pogotovo sad kad imam i cizme, kad je topla masina iz 1-2, kad je hladna iz 2-3 kika. Fora sa finim namestanjem sa rucnim dekompresorom do prvog zuba+odredjenom pozicijom sauga ako je hladan.

Alera

Citat: Taraba poslato 08 Avgust, 2011, 17:46

@Marko: Za sada jedan, ali æu da pojurim LC4 Enduro felne. Nije ba¹ za drljanje po ¹umama ali ako proðu trafike i tenere, mo¾e i on.
Radio sam prepravku na enduro bas na tom modelu. Ima dosta igre.
Na tom modelu su stavili Brembo gold cetveroklipnu celjust prednje kocnice. Radi super, ali je sira na strani od zbica pa se ne moze koristiti na 21" felgi. Zapinje za zbice. Dakle treba ti i druga prednja klijesta (dvoklipna) i pumpa za nju. KTM LC4 enduro kocioni sistem je isti kao na Yamahi TT600 samo je prihvat na vilicu lakse napakovati na ovu petu. Ja sam nju iskoristio.
Osovina ti je deblja pa trebas ili novije kotace ili caure u vilici za tanju osovinu. Ako su kotaci s tanjom osovinom racunaj da moras tu osovinu isto izraditi kod strugara jer su na ovom modelu trokuti siri pa je standardna osovina prekratka.
Ima jos par sitnica, ali da sada ne duljim kad se odlucis to raditi kontaktiraj me jer imam mjere i slike da ne lutas pola zime kao ja.

Taraba

Hvala Alera.

Na¹ao sam odavno da èeljust udara u ¾bice na 21" felni. Na ADVRider forumu je lik stavljao 19" bez promene klje¹ta (morao je da skine 2-3mm sa "mesa" èeljusti sa strane ¾bica)
Ako se odluèum za prepravku, definitivno bi stavljao 21" pa æu te kontaktirati.
[cheers]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF


krsta63

Lepo objasnjenje, na cistom maternjem KTM indonezansko-engleskom jeziku :D
1290 superduke


ЯЭВОЛУТИОН

EVO DOKAZA DA SAMO EWAN MCGREGOR SA BMWOM MOZE DA PUTUJE OKO SVETA.....DODUSE OVI NISU IMALI PODRSKU KAMIONA I KAMERMANA....MORALI SU SVE SAMI...KAKVI JADNICI

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_hm6_iEnpz8#
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

 :o

ma nemoguce da je ktm 690 iz cuga obisao pola sveta a da se nije pokvario  [nono]
i kazu da sa jednim cilindrom ne moze da se putuje

BANE BROTHERHOOD

#92
 recimo da sam ljubitelj   ;D ...i stvarno bi jakoooo voleoooo da imam  motor iz fabrike  KTM a  ;) ...ali sta cu kad nemam a jakooo bi voleooo da imam mooootoooorr  [neampojma] ...nadam se da me primate ovde   [neampojma]mislim  u grupu za ljubitelje  KTM -ova  [cheers]  ....evo nesto korisno..... ;)

https://www.youtube.com/watch?v=DOBVgYVZJw4&feature=relmfu
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

UFF


Kengur

Prebacicu ti sliku koliko imam na Nissanu kilometara :P 999 999 :)

UFF


mkt


Hohštapler

Na ktm-u?! Kako to majku mu, ja mislio to samo trafike mogu.. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Alera

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 28 Maj, 2013, 17:04
Na ktm-u?! Kako to majku mu, ja mislio to samo trafike mogu.. ;)
Podsjeca na pricu Skota koji koristi istu metlu 50 godina. Kaze promjenio je samo 3 drzala i 12 donjih dijelova.

Burazer

kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩