Glavni meni

on line kupovina

Započeo sifacca, 09 Jun, 2011, 11:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ebay

CEKAJTE DA LI VI STVARNO MISLITE DA JA TREBA DA JURIM FORUME NA KOJIMA JE VLADAN AKTIVAN I DA TREBA DA MU PISEM PO TEMAMA KO BUDALA? COVEK JE I SAM NAPISAO NA KOLIKO FORUMA JE AKTIVAN I STA JA SAD TREBA NA SVAKI DA SE REGISTRUJEM I DA NAPISEM OVAKAV TEKST??? PROSTO ME TO NE DOTICE... I SAM STE GORE NAPISALI DA JE HTEO DA PLATI REKLAMU ILI BILO STA VEC DA SE MOJA TEMA OBRISE, AKO SAM DOBRO RAZUMEO...

JA TO NISAM TRAZIO, A MOGAO SAM! OVU PRICU SAM CUO I TO OD COVEKA KOJI REDOVNO KUPUJE OD MENE, A KUPOVAO JE PREKO VLADANA... MENE OVA PRICA NE ZANIMA, COVEK JE SAM PISAO OVU PRICU NA BJBIKERSU, POSLE CEGA MU JE UKLONJEN POST ZBOG PLACENOG OGLASA... MENE TO NE ZANIMA... NE ULAZIM U TO STA SE DESAVALO DOK SU SARADJIVALI I DA LI JE BILO KOREKTNO ILI NE... A STO SE MENE TICE I MOG POSLA, JA NISAM NAIVAN KAKO NEKI KAZU I NE ZELIM DA SE BAVIM SA PRLJAVIM STVARIMA... I SAM VLADAN ZNA, DA NISMO JEDINI KOJI RADIMO OVAJ POSAO.. JA ZNAM JOS 2 COVEKA, JEDAN JE UPRAVO IZ BATAJNICE I COVEK RADI PUNOM PAROM, ZA SVAKOG IMA POSLA.... PA I ZA MENE, JA SAM PREZADOVOLJAN DA BI SE TOLIKO SPUSTAO.. IPAK CIFRA OD 200 PRODAJA ZA MESEC I PO DANA, ZA MENE I NIJE TOLIKO MALA!!! IMAM 3 COVEKA SA KOJIMA RADIM NA VELIKO, MENI OVO VISE I NE TREBA, AKO CEMO TAKO... JA SAMO GLEDAM DA PROSIRIM SVOJ POSAO, I DO  10 MESECA DA RAZVIJEM OVAJ POSAO PO SVIM FORUMIMA, A NE SAMO NA 4,5... STO SE MENE I MOJE USLUGE TICE, MOZETE PITATI KOGA HOCETE KOJE KUPOVAO PREKO MENE I UBEDJEN SAM DA NIKO NECE RECI NISTA LOSE... SA SVAKIM SAM MAXIMALNO KOREKTAN...

JA DA ZELIM NEKOME DA RUSIM OGLAS, NE BI TO JA RADIO! VEC BI BIO ZADUZEN NEKO ZA TO... ALI NEMAM VREMENA ZA TO, NITI VOLJE, A PRAVO DA VAM KAZEM, NE ZANIMA ME.... NIJE NIKO JEDINI NA SVETU... POSAO SE DOBIJA TAKO STO SI KOREKTAN, A NE PLJUVANJEM...
ebay kupovina!

SSZGO

#21
druze moze covek da bude iz batajnice i da se bavi cime god

ali tvoja IP adresa je sa SBB-a i oni sada daju fiksne ip adrese tj samo ti imas tu ip adresu

Korisnik EBAY i korisnik LEPI MICA imaju istu ip adresu i IDENTICNO VREME LOGOVANJA

Lepi mica se loguje u 15:36 a EBAY u 15:38

dakle, ili je u pitanju ista osoba, ili ti je LEPI MICA upao na gajbu i koristio komp i to nekako u isto vreme kad si ti bio kod kuce...

ko zna mozda si i podvojena licnost a da to ni ne znas... blizanac u horoskopu?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

decko misli da smo glupi

SSZGO

ili to ili je siffaca genijalno lazirao lazni nalog :)
lazirao IP adresu i cekao da se ebay uloguje da bi lazirao i vreme logovanja

pazi, nije nemoguce... samo jako malo verovatno...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Ebay

Citat: UFF poslato 13 Jun, 2011, 11:12
decko misli da smo glupi

Nemoj u napred da osudjujete!!!! Ono sto sam napisao da je decko iz batajnice, nisam mislio uopste da je on! samo sam rekao da dosta ljudi radi ovaj posao.. hteo sam da napisem, da nismo jedini... pogresno ste razumeli..
ebay kupovina!

Gašpar

Iskreno da sam na tvom mestu, precutao bih.
Biznis se ne razvija tako sto blatis druge, a Admine ubedjujes da podaci koje imaju na raspolaganju nisu tacni.
Ako koza laze, rog ne laze, zapamti to  ;)

Havarisan

Ja sam i bez IP adrese provalio jos sinoc. Decko nije cak ni slagao koji motor vozi! Isto Super 9 !!!!!!

Ebay

Citat: Gaspar poslato 13 Jun, 2011, 11:36
Iskreno da sam na tvom mestu, precutao bih.
Biznis se ne razvija tako sto blatis druge, a Admine ubedjujes da podaci koje imaju na raspolaganju nisu tacni.
Ako koza laze, rog ne laze, zapamti to  ;)

Izvini koga ja ubedjujem??? ja se dopisujem sa adminom, samo sam trazio nesto!
necu da precutim, ne zelim da me neko proziva.
ebay kupovina!

SSZGO

upravo sam pregledao detaljni log...
ip adresa kada se lazira bude prosledjena i adresa sa koje je koriscen proxy

npr neko moze da koristi lanac proksija i da izlazira svoju IP kao i IP sa koje je koriscen proksi...

ali u detaljnom logu, prosledjena ip adresa je ista kao i prava ip sto ce reci da proksi nije koriscen

tako da...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Havarisan

Citat: Ebay poslato 13 Jun, 2011, 11:41
Citat: Gaspar poslato 13 Jun, 2011, 11:36
Iskreno da sam na tvom mestu, precutao bih.
Biznis se ne razvija tako sto blatis druge, a Admine ubedjujes da podaci koje imaju na raspolaganju nisu tacni.
Ako koza laze, rog ne laze, zapamti to  ;)

Izvini koga ja ubedjujem??? ja se dopisujem sa adminom, samo sam trazio nesto!
necu da precutim, ne zelim da me neko proziva.
Samo si napravio MAGARCINU od sebe ovim sto negiras IP adresu i ubedjujes Admine u LAZ. Mozda je i istina to sto si napisao za Vladana, ali ovo je strasno.

Gašpar

Citat: SSZGO poslato 13 Jun, 2011, 11:42
tako da...

...ebay lepo se izvini coveku, pa da pijemo pivo!

Ebay

Ja se izvinjavam svima koji misle da pravim budale od njih... :) a sto se tice Vladana i ovog problema, ne zelim da se izvinjavam, ovo nije moje maslo.. A Boga ima i verujem u njega, pa se mozda i oglasi covek koji je prevaren... A to me savrseno ne zanima :) imam posla, moram u NS po robu, stigla porudzbina :) ne mogu da se petljam sa IP adresama i ostalim glupostima :)

Lepo sam napisao adminu, zelim da se moj nalog ukloni, kao i tema.. .Ne zelim da se pljuje po meni, ako nesto nije ok... Ja samo hocu da kazem, da mi to cilj nije i da ne zelim na taj nacin da pridobijem musterije, kojih imam....... zadovoljan sam ;)
ebay kupovina!

sifacca

ima jedna lepa srpska izreka, "ko drugome jamu kopa, sam u nju upada"

ja svakoj potencijalnoj musteriji objasnim sve aspekte pre kupovine, i uglavnom garantujem 100% za sve moje postupke i kupovine preko neta


Vlajko

Smorili ste za medalju..  [samoubistvo]

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

sifacca

inace sto se ovog posla tice, jedino je e-ducan radio ovaj posao pre mene(i to mozda nesto kratko...),i to uglavnom kupovinu sa ebay.com

sad su se u skorije vreme pojavili neki koji misle da su sve naucili, no dobro, ima vremena, vremenom se iskustvo i stice...


UFF

Citat: Ebay poslato 13 Jun, 2011, 12:00
Lepo sam napisao adminu, zelim da se moj nalog ukloni, kao i tema.. .

Ovo se ne pise u tvojoj temi i reci mi molim te da li si ti procitao pravila foruma pre nego sto si otvorio temu i nalog???

easy

eee sifacca, a ti jo¹ upuæuje¹ na milo¹a u sluèaju da sa tobom ne mo¾e da se slo¾i oko cene. lepo ti je vratio...

dimac

@sifacca
Mogu li da dobijem broj telefona? Treba da narucim neke delove za auto iz USA pa da se raspitam sta i kako, lakse mi je preko telefona nego ovako pismeno.

sifacca

poslao sam ti na email

sifacca

Citat: easy poslato 13 Jun, 2011, 13:04
eee sifacca, a ti jo¹ upuæuje¹ na milo¹a u sluèaju da sa tobom ne mo¾e da se slo¾i oko cene. lepo ti je vratio...


pa vidi druze, ako neko misli da ce dobiti bolju uslugu kod nekog drugog, ja nemam nista protiv, ako misli da ce dobiti ono sto trazi, i isporucivanje ne za nedelju dana, nego za juce, onda slobodno neki narucuje kod koga hoce

zato su moje musterije 100% zadovoljne do sada i dinamikom isporuke, iako je ponekad ona duza, a nekad i kraca nego sto se mislilo