Glavni meni

Kako stici do Panceva???

Započeo Gašpar, 03 Jun, 2011, 01:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Ceo dan danasnji lupam glavu kako da stignem iz Beograda u Vrsac, kolima.

Prvo su me savetovali da idem vozom do Panceva, pa busom do Vrsca, ali ja hocu kolima.
Dobio sam i kartu svih mogucih blokada:
http://maps.google.com/maps/ms?hl=en&ie=UTF8&oe=UTF8&t=h&source=embed&msa=0&msid=217203275937700207414.0004a4a188c80e2d3941a

Prvo sam mislio da krenem starim putem, pa da molim, lazem i mazem, ali sam odustao. Onda sam hteo novim pute, cujem da na svaka 2 sata pustaju saobracaj po 15 minuta, da li je to tacno?

Pa sam hteo na Smederevo, pa Kovin, i tako dalje, ali blokada je i tamo  [glavazid]

Onda sam hteo cak i preko Rumunije, ali blokada i kod Vatina, sve da predjem 300 km i stignem do Vrsca, nece me pustiti da predjem jos tih 2 km do kuce  [glavazid]

Sad sam nasao neki put do Padinske Skele, pa na Sefkerini, Jabuku i tako dalje, sve do Vrsca, ali sam cuo da most u Sefkerinu nije u funkciji, da li je to tacno?

E da, ne bi bilo lose ako neko od Manijaka ima nekoga ko blokira da me sprovede, za pivo cu se minimum otvoriti  ;D ;D ;D

lord_oblivion

Da ne becim oci sad po mapama, da li nekako na neki naci nesto moze da se iskombinuje preko Rama?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Toma RR

Ja danas uvece mora da se probijem do kovacice kolima naravno posto idem u vikendicu... od Kovacice do Vrsca imas 85 km ... A ako ides preko padinske skele savetujem ti na Opovo,  Idvor, Kovacica,Samos,Alibunar pa na Vrsac... Oko jabuke su ti obicno blokade...  
Most u Secnju nije u funkciji... Kod Sefkerina nemas nijedan most... Imas samo kod Opova most preko Tamisa koji je u funkciji... Pozdrav  [cheers]

Gašpar

Preko Rama ne moze - Blokada!  ;)
U Sefkerinu ima most i pise da je, pogadjate, BLOKADA  ;D

Cuo sam sad da pustaju na svakih sat-dva na novom putu u Pancevo. Nadam se da necu dugo cekati  ;)

lord_oblivion

Sad gledah, blokada je u Strazi. Zar nema neki putic iz Banatske Subotice ili Dobriceva?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Toma RR

  pisi  kakvo je stanje  molim te kad dodjes u Vrsac da vidimo kakva je situacija ... Srecno  [cheers]

Gašpar

Citat: lord_oblivion poslato 03 Jun, 2011, 01:53
Sad gledah, blokada je u Strazi. Zar nema neki putic iz Banatske Subotice ili Dobriceva?

Ima, ima od Kustilja do Subotice. To su takozvana "slepo crevo" sela i ona apsolutno nikuda ne vode. Ima u Kusicu blokada, to je najbitnija  [glavazid]

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Hmm, interesantna slika Srbije pocetkom 21og veka...

lord_oblivion

Citat sa Coper foruma :

"« Odgovor #1 poslato: juèe u 11:41:55 pm »
Motorom se mo¾e svuda proæi, kolima je pravi pakao. Ovo pi¹em iz liènog iskustva. Negde propu¹taju na 2 sata, ( Panèevo-Bgd), negde na 3 sata ( Kovin-Smederevo) a na Tisi ( Zr - NS ) tek na svakih 6 sati."
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Havarisan

Citat: Toma RR poslato 03 Jun, 2011, 01:41
Ja danas uvece mora da se probijem do kovacice kolima naravno posto idem u vikendicu... od Kovacice do Vrsca imas 85 km ... A ako ides preko padinske skele savetujem ti na Opovo,  Idvor, Kovacica,Samos,Alibunar pa na Vrsac... Oko jabuke su ti obicno blokade... 
Most u Secnju nije u funkciji... Kod Sefkerina nemas nijedan most... Imas samo kod Opova most preko Tamisa koji je u funkciji... Pozdrav  [cheers]
Most u Secnju je odavno vec u funkciji.

Andjelo

Citat: Gaspar poslato 03 Jun, 2011, 02:02
Citat: lord_oblivion poslato 03 Jun, 2011, 01:53
Sad gledah, blokada je u Strazi. Zar nema neki putic iz Banatske Subotice ili Dobriceva?

Ima, ima od Kustilja do Subotice. To su takozvana "slepo crevo" sela i ona apsolutno nikuda ne vode. Ima u Kusicu blokada, to je najbitnija  [glavazid]
gde  bre u Kusicu.................... u Belocrkvanskoj opstini uopste nema jedino u Strazi   i kod skretanja za Kajtasovo ,Jasenovo

Andjelo

Citat: Gaspar poslato 03 Jun, 2011, 01:33
Ceo dan danasnji lupam glavu kako da stignem iz Beograda u Vrsac, kolima.

Prvo su me savetovali da idem vozom do Panceva, pa busom do Vrsca, ali ja hocu kolima.
Dobio sam i kartu svih mogucih blokada:
http://maps.google.com/maps/ms?hl=en&ie=UTF8&oe=UTF8&t=h&source=embed&msa=0&msid=217203275937700207414.0004a4a188c80e2d3941a

Prvo sam mislio da krenem starim putem, pa da molim, lazem i mazem, ali sam odustao. Onda sam hteo novim pute, cujem da na svaka 2 sata pustaju saobracaj po 15 minuta, da li je to tacno?

Pa sam hteo na Smederevo, pa Kovin, i tako dalje, ali blokada je i tamo  [glavazid]

Onda sam hteo cak i preko Rumunije, ali blokada i kod Vatina, sve da predjem 300 km i stignem do Vrsca, nece me pustiti da predjem jos tih 2 km do kuce  [glavazid]

Sad sam nasao neki put do Padinske Skele, pa na Sefkerini, Jabuku i tako dalje, sve do Vrsca, ali sam cuo da most u Sefkerinu nije u funkciji, da li je to tacno?

E da, ne bi bilo lose ako neko od Manijaka ima nekoga ko blokira da me sprovede, za pivo cu se minimum otvoriti  ;D ;D ;D
a ti lepo sacekaj .......................jos malo ce vrsaj   zita pa ce blokade biti uklonjene to ti je za nekih 15 -20 dana .................................

jevta

Otiæi se nekako mo¾e malo èeka¹ malo preko niva,zajebano na mostovima al tu uglavnom pu¹taju na svaki sat.
Ja sam prekljuèe i¹ao Apatin -NS preko èetiri blokade i trajalo dva sata du¾e nego normalno.
Moja preporuka je ne iæi kolima jel se treba i vratiti a kako stvai stoje nastavljaju blokade i to jo¹ ¾e¹æe.

Pop

Evo kako kazu na vestima dogovorili su se sa vladom, valjda je kraj blokada konacno....

"Грме танки џефердари..."


gorki

Popustaju,sad javili da je otvorena jedna traka kod PA.
THINK BIKE !

MIGE


Gašpar

 [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Javili su mi da su poceli da pustaju  [yahoo] [yahoo]


Angel, kada sam rekao Kusic, mislio sam na Kajtasovo  ;)

The One

Od noæas od 2 sata nakon ponoæi, po jedna traka u oba smera na novom putu za Beograd je slobodna za odvijanje saobraæaja. U saobraæajnoj policiji ne mogu precizirati jo¹ koliko dugo æe tako biti. (Nove informacije oko 12h)
I dalje su blokirani stari put za Beograd kao i put preko Opova, od srede popodne blokiran i put prema Smederevu, mada se povremeno vozila propu¹taju.

preuzeto s radio PA
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

monsterbnt

#19
Kupis neku teeeeeesku enduracu i zaobidjes po njiviiiiii
\m/
ionako ovi nece da ih oru dok ne dobiju pare
;)
Smrt SVIMA!!!!