Glavni meni

12. jun, Banja Luka

Započeo Gašpar, 30 Maj, 2011, 21:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Svidja mi se ovo, poceli nasi da se ponasaju kao da je neki ozbiljan sampionat u pitanju.
Trka svaki drugi vikend, pridrzavaju se kalendara, sta da vam pricam, konacno da ogreje sunce sampionat  [yahoo] [yahoo] [yahoo]

No da ne zaboravim sta sam hteo reci. Za dve nedelje, tj 12. juna, vozi se trka u Banja Luci. Organizator je Tintor Racing Team. Jedini "problem" je sto je propusna moc staze 15 motora, pa nece moci svi da startuju, bar sto se hepeninga tice.

Sto se mene tice, vidimo se tamo  [cheers]

Gašpar

Da, zaboravih da kazem da je u pitanju Sampionat Srbije i Republike Srpske. Ali stvarno ne znam ko ce voziti iz RS?

Gašpar

Info update

U 1000 Stock nece voziti
Milovanovic - Odvozao je sta je odvozao, ni jednu trku nije dobio pa odustaje od daljeg takmicenja(Mozda ga vidimo jos jednom u Batajnici)
Sone - Trostruki prelom levog skocnog zglova
Kule - Naprsnuce desnog rucnog zgloba

Stanje u sampionatu u 1000 Stock
Zeljko Stanicic - 41
Milos Milovanovic - 40
Danilo Mladenovic - 29
Nenad Petrovic Sone - 25
itd

Gašpar

Samo da vam javim da nocas krecem put Bandza Luke, a Ssn Marko je vec tamo  :D

MM ponovo dominiraju boxom  ;)

Gašpar

Marko pao, Daca pao... Marko je dobro, nije mu skoro nista, Coda ima potres mozga ali su sve koske na broju....

Kengur

Kako su pali? Hoce voziti?

Mortisha

#6
Gume....dobili neke Pirelli gume od Brezika i malo se igrali.....

Marku se ispumpala guma....malo se ogulio...kaze da nije puno..
Daca ima potres mozga, juce se nije secao ni da su dosli u Banja Luku ni da je Marko pre toga pao.....njega je isto guma sjebala...katapult...i udario je asfalt...

Marko kaze da je danas Daca bolje...da se pomalo priseca...

Nece voziti...vracaju se sutra uvece....
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

Joker

Ti bre Pastetus nisi normalna... :) Odakle izvlacis te informacije...
Nije mi se ispumpala guma, pustila me u krivini... Prvi trening sam vozio da Dunlop, i sve do jaja, a drugi sa Pireli, blagi uzas... Kako sam usao u krivinu , na pola mi je samo prednji deo otisao... Ni upozorenja ni nista... Jebem ti Pireli, nekom odgovaraju ali vecini ne... Sreca sto sam samo uleteo u travu i to je to... Imam ogrebotinu na ramenu a kombinezon mi se raspao... Ispao i protektor i sve se odvojilo, majica mi se videla... Dosla doktorka, dobra doktorka  [balavi] [balavi] , da me pregleda i kada je videla kombinezon bila je ubedjena da sam polomio kljucnu kost... Ja govorim da mi nije nista ali zena ne odustaje... Slikacu kombinezon pa cu postaviti... Na motoru samo hebl, vizir i prednji oklop...

Posle toga Daca na otvaranju gasa... Prvi trening sa Dunlop, sve do jaja drugi trening stavili zadnju Pireli da je iscepamo i pusti mu na izlasku iz krivine i napravi katapult... Popio je udarac u patos glavom pa je dobio potres mozga, sve sem toga je na mestu... Slabo se seca svega ali mu dolazi polako... Sreca pa nije bila velika brzina posto je pao na izlasku iz lakat krivine gde se proilazi bukvalno sa 20 na sat...

Staza kao staza je uzas... Brza je do jaja ali je uska kao na ulica... Pravac pa extremno brza krivina na desno gde na kolenu imas punu 6-u...
Sutra trka pa cemo videti kako ce se sve zavrsiti... Za nas je trka zavrsena, mozemo samo da gledamo... :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mali_zmaj

Bilo jos padova,ali koliko znam nisu bili sa velikim ozlijedama,ne znam ko su momci,ali znam da cete nas obavjestiti sa tacnim podatcima! ©ibali su ko ludi,mislim da je netko i oborio rekord staze!
jin-jang

Brrka

Ma bitno da vama nije nista ozbiljno, vidis kako sam se ja polomio pa niti mogu da radim niti da vozim ali jbg sta da se radi, a motor se sredi... Znam ja jednog koji moze da ti uradi taj prednji oklop :D

Brrka

Inace cujem da ni drugi nisu bas slavno prosli, Cvrle pao, nije mu nista i nastavio je trku, Tintor isto, pustila ga prednja guma isto nije mu nista, Arsa pao ali isto sreca nije mu nista samo je sjebao motor ali je vozio trku sa Darkovim motorom, Paun pao, kaze naprsla miu neka kocica u nozi a kaze da je izleteo sa 200 i da od motora nije ostalo nista, kazu Grk polomio kuk, vec je imao operaciju... :(
Jebem ti ovu sezonu, mnogo lose krenula, svi su mnogo ubrzali i pada se ko s'kruske :'(

Vi koji ste bili i koji imate slike kacite i pricajte dalje.

Gašpar

Ja upravo stigoh izBosne, al verujte mi ba da nemam snage ista napisat'. Ujutru cu vam sve na tenane docarat'  ;D

Ali sve u svemu, bilo je dobro  ;)

farbach

Strasno. 125 kubika je maksimalna kubikaza za bezbednu voznju po nasim stazama. Gaso ako ti nije tesko napravi spisak povreda u poslednje tri trke. Ko ce ostati citav da zavrsi sezonu?

Gašpar

Dobro jutro  ;)

Ovako je bilo, u subotu se vozio slobodan i dva kvalifikaciona treninga, a Ssn Marko kaze da se i u petak vozilo dva slobodna. Lokalci su postavljali najbolja vremena, ali se videlo da nije to to i da ne mogu oni da izdrze celu trku.
U nedelju je tokom warm up-a u 600Heppening Nemanja Paunovic sa sigurno 200 izleteo iz jedne krivine i uleteo u neko siblje. Meni uopste nije delovalo naivno.

Prva trka koju su vozili bila je trka 600 Hep, Bila je dosta dobra trka i na kraju je pobednik bio Jelovic, drugi Darko Radonjic a treci Sindjelic.
U 1000Hep pobedio je Marijo Nikolic, drugi je Kajunic a treci Steva Puric.
U 125 je bila dobra trka, klinci su peglali samo tako, ali su u jednom trenutku stali Stankara, mali Nikola i Lubura. Verovatno su ostali bez goriva.
U 600 SS je bilo bas zanimljivo. Cvrle je poveo, drugi je bio Albreth Roman (ko se seca Batajnice od pre par godina, on je sa 750 drao sve u 1000 Hep), a treci Afrikanac. Na ukosnici Cvrle pada, a Afrikanac koristi priliku i obilazi Romana. Dva kruga pre kraja Afirikanac ulazi presiroko u Banjalucki i na pravcu posle te krivine gubi pozicijiu. Drzao se iza Slovenca, ali je u sledecem krugu opet usao presiroko u Banjalucki i tu se borba zavrsila - Roman prvi, Stosic drugi, Vulic treci.
U 1000 Stock krajnje pasivna trka. Zex je rutinski stigao do pobede, ispred Mociboba i Romana koji u 1000SS vozi BMW-a.

Gašpar

@Farbac:

Vrsac
Na treningu u subotu pada Brrka i lomi rucni zglob.
Subota, trening, Zex Stanicic, povrsinske povrede ruke.
Nedelja, trka, Francuski vozac ugruvan, zalio se na bol u plucima.

Kraljevo
Subotnji trening - Sone, lom levi skocni zglob.
Nedelja warm up - Kule, lom rucni zglob

Banja Luka
Petak trening - Danilo Mladenovic, potres mozga i nosi kragnu
Nedelja warm up - Nemanja Paunovic, jos cekam informaciju o tome sta mu je.
Nedelja trka - Bogdanos Dimitros, Stankara kaze da mu je naprsla nadkolenica, a Brka kaze da je kuk. Videcemo.


To je ovo sto sam se setio momentalno, ako se setim jos necega, napisacu...

To je ovo sto sam se setio na brzinu, ako se setim jos necega, napisacu.

Joker

Citat: Brrka poslato 13 Jun, 2011, 01:52
Ma bitno da vama nije nista ozbiljno, vidis kako sam se ja polomio pa niti mogu da radim niti da vozim ali jbg sta da se radi, a motor se sredi... Znam ja jednog koji moze da ti uradi taj prednji oklop :D
Brko, trebas mi kao 'leb.. :) Imam dva oklopa koji treba da se srede tako da cu doci ovih dana do tebe... Zovem te popodne da se doovorimo...

Majkic je oborio rekord staze, mada ne znam kako je to moguce da se prizna... Odvozao je jedno 10 krugova i izasao i stavio soft gume i napravio jos 5 krugova dok je imao gumu i oborio rekord na 01:12:800... Po pravilima ne bi trebalo da se racuna odaranje rekorda na kvalifikacijama gde stavljas gume koje se pokidaju za par krugova ali drze kao besne... Ali nema veze, vazno je da se teralo...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Joker

Citat: Gaspar poslato 13 Jun, 2011, 04:07
Ja upravo stigoh izBosne, al verujte mi ba da nemam snage ista napisat'. Ujutru cu vam sve na tenane docarat'  ;D

Ali sve u svemu, bilo je dobro  ;)

I? Jel su cevapi vredeli 200 km?? :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Gašpar

Citat: Ssn Marko poslato 13 Jun, 2011, 11:26
Citat: Brrka poslato 13 Jun, 2011, 01:52
Ma bitno da vama nije nista ozbiljno, vidis kako sam se ja polomio pa niti mogu da radim niti da vozim ali jbg sta da se radi, a motor se sredi... Znam ja jednog koji moze da ti uradi taj prednji oklop :D
Brko, trebas mi kao 'leb.. :) Imam dva oklopa koji treba da se srede tako da cu doci ovih dana do tebe... Zovem te popodne da se doovorimo...

Majkic je oborio rekord staze, mada ne znam kako je to moguce da se prizna... Odvozao je jedno 10 krugova i izasao i stavio soft gume i napravio jos 5 krugova dok je imao gumu i oborio rekord na 01:12:800... Po pravilima ne bi trebalo da se racuna odaranje rekorda na kvalifikacijama gde stavljas gume koje se pokidaju za par krugova ali drze kao besne... Ali nema veze, vazno je da se teralo...

Ma u zemlji Bosni sve moze, kao i kod nas  :D
A Afrikancevo vreme ne spominjes?  ;)

Citat: Ssn Marko poslato 13 Jun, 2011, 11:27
Citat: Gaspar poslato 13 Jun, 2011, 04:07
Ja upravo stigoh izBosne, al verujte mi ba da nemam snage ista napisat'. Ujutru cu vam sve na tenane docarat'  ;D

Ali sve u svemu, bilo je dobro  ;)

I? Jel su cevapi vredeli 200 km?? :D

Jooj zovem te kasnije da ti pricam. Ne da nisu vredeli, nego mi je bilo zao sto sam ih probao uopste  [ljutko]

Brrka

Da dodam od povreda, Kraljevo Simidzic dvostruko naprsnuce noge, Pop prelom kljucne kosti.
A za Bogdanosa sam cuo da su mu operisali kuk, daj Boze da sam pogresio i da je u pitanju potkolenica kao sto Gaspar kaze.

A da, Marko Stosic, ili kako ga vi zovete Afrikanac, postavio novi rekord staze u 600 :)  [cheers] [yahoo] [thumb_up]

Gašpar

Sad cujem da je Paunu na licu mesta utvrdjeno da je polomio i vilicu. Info nije 100% proverena i daj Boze da je samo rekla-kazala...