Glavni meni

Suzuki Freewind 650

Započeo Ivan1979, 26 Oktobar, 2010, 18:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivan1979

Update :

Stigle plastike sa farbanja  [yahoo]

Slikano je telefonom , pa se ne vidi bas najbolje ali boja je legla ko budali samar. Nije bas najidealnije ofarbano ( ima po neka "tackica"  [rofl]  ali se vidi samo pod neonkom )  ali je ispalo mnooogo bolje nego da sam se ja jebavao .
Cim grune sunce slikacu napolju da se bolje vidi.


Ja sam prezadovoljan kako je ispalo !  Jos samo retrovizore da zamenim, da nabaacim stitnike ruku i spreman za je nove avanture  [yahoo]









( ova "linija" koja se vidi na bocnoj plastici je od kapljice kise koju sam rukom obrisao pa je na slici ispalo kao fleka ) 




UFF

i posle prve voznje kad se napijes pa ti ispadne u mestu bice dzabe ste krecili   [rofl]

Ivan1979

 [rofl]  ...  paa.... verovatnooo.....  al dok su plastike u sobi ima da sijaju za sve pare  [rofl]

Pravicu levi crash bar ( desni imam  ;D ) kod Sebe samo jos da smislim kako da ojacamo konstrukciju pa mozda i prezivi dva tri rostilja  [facepalm]

Mada vise me "muce" dobri stitnici ruku/rucica  [panic]

UFF


Taraba

Jel su tebi stigli oni sto si porucivao?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF


Ivan1979

Djunta je dobila nove lancanike i lanac  [yahoo]






Citat: UFF poslato 10 Februar, 2014, 15:17
i posle prve voznje kad se napijes pa ti ispadne u mestu bice dzabe ste krecili   [rofl]

Maleru , izgrebao sam desnu stranu i to jebenim  srafom sa stitnika za kolena. Mada mislim da moze da se ispolira  [facepalm]

UFF

heh neiskusno
stitnik za kolena mora da ima gumiran deo iznutra i na rezervoar moras da zalepis podnu laminaciju

ps. skini taj tocak i cetkicu za zube i krpu u ruke pa jedno popodne zicu po zicu...

Ivan1979

A sad mi kazes  :o

Sto bre cetkicu i krpu?

Jel znas ti koliko sam se namucio da zalepim taj foto tapet na tocak  ;)
[panic]

Hohštapler

©i¹te mu jaja da riba ¾bice na motoru :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

*zeka*

Kupujem Freewinda do 1500e. Ako neko hoce da proda  PP .  Pozdrav

Ivan1979

Makina dobila novi prednji crash bar [yahoo]
Seba je opet odradio posao odlicno, stim sto je crash sada u tri tacke ( stari je bio u dve )  , od deblje cevi i plastificiran. Jaci je bar duplo od prethodnog  .










dusankobgd


UFF


Ivan1979

Resio da zamenim sajlu kvacila. I krenem tako da rasturam deo po deo, i gle cuda, mora da se rastura ceo.
Plastike dole, rezervoar dole, crash bar dole, vuci, cimaj, seci, navlaci, jedva je isupah :)



prvo sam montirao nov stitnik lanca  [yahoo]

I krenulo je kupusanje...











I posle cuku vremena sajla je napolju  [yahoo]



Pogledam na sat, 3 sata, Boban sajle radi do 4.  U auto i gas.
Stizem u pola 4 i covek kaze to ne moze pre ponedeljka [panic]
Vec pizdim, matori ne jebe dva posto , ni molbe ni lepe reci nisu pomogle, i tako sada cekam ponedeljak umesto da se sutra vozim    :violina:

[facepalm]

Hohštapler

Jbt, pa ima onaj u NSu na Klisi ¹to radi sajle... Ne znam dal sutra radi... Mogu da poku¹am da ti nabavim broj.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Ivan1979

Hvala,ali ostavio sam sajlu i buzir kod Bobana... jbga.
Nije frka tolika, samo me  smorilo to sto je mogao da odradi sajlu za deset minuta a bas ga onako zabolelo cose sto mi treba odmah.
Ali dobro sta je tu je  ;)


perlx

Da si otisao kod Grade ne bi imao tih problema ;)

Taraba

Jel radi taj u Ruzveltovoj i bu¾ire ili samo sajle?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Nikolaaaaw