Glavni meni

Direktor BlowJoB-a optuzen za prevaru i pljacku

Započeo petar357, 24 Maj, 2011, 17:51

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

zmiya


Lazic


dzimika


AndreyRR

zar je moguce da su bas toliko istripovani

zmiya

#424
Daj bre,koja budala stalno pokreæe tu prièu,i vadi ovu temu iz vazelina,zakljuèajte temu..

UFF

jes da zakljucamo pa da neko otvori istu takvu ili slicnu ovoj i sta onda?
ovde bre sve sami manijaci garant bi se nova tema zvala "Jel se secate onda kad je dirketor blowjoba bio optuzen..."

dzimika

ja stvarno ne znam koji ludak stalno pokrece ovu temu :P

Gašpar

Ma taj sto je digo ovu temu iz pepela je ludak neopevani

Major


balcan girl

ma bre ne zakljucavaj dok miljan ne bude siguran da se cena karata za svirku nece menjati :-P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Panco.KV

#430
Veoma je bedno i jadno da se clan ove zajednice ponasa kao dvolicna picka u stvari i jeste da se pravda i pljuje ljude i ponude u oglasima sa ovog forumu.Konkretno na BJ bikes .Ponavljam jos jednom javno MZ obicno si ljudsko govno najgoreg tipa.Prihvatam kaznu od drugara Administratora ali sam morao ovako da reagujem zbog ove vaske od coveka jebali ga oni pederi sa BJ.Bikersa.Svim dobrim ljudima se izvinjavam na psovkama.      Evo konkretno.
                                                                                         

Panco.KV

  srbenda 

Svrati ponekad



Grupa:
Members
Broj Postova:
279
Uèlanio se:
14-April 07

Napisao 22 October 2012 - 21:01 PM

SpaleKG, on 19 October 2012 - 23:00 PM, said:
Druze, drzi tu cenu i cekaj. Distanceri su super stvar. Polako, naicice neko kome trebaju.

Ma Spale.......nije problem za cekanje,,,,stvarno mi ne zapinje za pare .......ni za sruju da platim ni za leba'' nego mi je krivo kad me zovuu genijalci i pitaju ........jel moze za 20e!!!!!! pa imaju link sa cenom i opet kenjaju do jaja..........neverovatno u kom smeru ide ovaj narod ........e tu sam prso''
dvoica mi nudili neki poliester u kutiji a jedan cak da mu dam na 4 rate ! jbt............ko da sam crveni krst!

zVuk

....ja sam kupio te distancere......a covek je napisao to sto je napisao.......nije pominjao ni imena ni forume....ne znam zasto si se nasao pogodjenim....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Panco.KV

Ma srecno bilo sa kupovinom ali je to jako bedno iako nije objavio imena znas prevrtljivci su najgori

Kostić


dzimika


Lazic

Skroz sam zaboravio na ovu temu... :o ;D




Aj ¹to svaki èas napu¹ta forum nego i ma¹i teme... :D

Citat: Kostiæ poslato 01 Februar, 2019, 00:48
обавезан технички је постао криминал као и све у овој земљи. ко има старије возило од 15 лета два пута по пет иљада годишње само на техникчи. до јаја. добар начин да слепадија иде у затвор јер је држава одма обећала исти ко нема технички. значи или паркирај ко те јебе слепче или плати рекет. и технички и осугурања и држава у једном лонцу као ономад за плин атест кад сам морао да продам ауто јер је регистрација била скупља од аута....

овај пут - курац. возим нерегистрован па нек апсе

eclipse4

Citat: dzimika poslato 01 Februar, 2019, 00:51
Zar ti ne rece da napustas forum?

ko gledao film ukapirace ko nije gledao propustio je mnogo :)


Glava Dole

Nije dzabe vala dizao iz mrtvih :) Ocoravio sam citajuci 20 i kusur strana al mi je tek sad drago sto sam od strane onih degena trajno banovan zarad najbolje moto zajednice :) Nisam ni znao da ova tema uopste postoji :)

Major