Glavni meni

Direktor BlowJoB-a optuzen za prevaru i pljacku

Započeo petar357, 24 Maj, 2011, 17:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

K_A_W_A

Pa velicina i snaga ovog foruma je bas u tome sto ovde svaki clan moze slobodno da se ponasa i da iskaze svoje misljenje, a da ne strepi da ce neko da mu zapusi usta ili da ga banuje. Naravno sve treba da bude u granicama neke normale i pristojnosti. Puno ljudi, puno cudi, sto zena 200 sisa ;D. I drago mi je sto postoji ovaj forum, jer je za kratko vreme postao veoma jak i uticajan forum, na ovim nasim prostorima.

Kengur

Citat: K_A_W_A poslato 25 Maj, 2011, 13:37
Pa velicina i snaga ovog foruma je bas u tome sto ovde svaki clan moze slobodno da se ponasa i da iskaze svoje misljenje, a da ne strepi da ce neko da mu zapusi usta ili da ga banuje. Naravno sve treba da bude u granicama neke normale i pristojnosti. Puno ljudi, puno cudi, sto zena 200 sisa ;D. I drago mi je sto postoji ovaj forum, jer je za kratko vreme postao veoma jak i uticajan forum, na ovim nasim prostorima.

Svaka ti je na mestu, pogovo ova za sise... ;)
Nego...

Zvakanje price o bjb je onako... Dosadna... Sve u krug, karte se polako otvaraju i kad se otvore do kraja bice zanimljivo... Nista ne znaci to da mi ovde ispljujemo nekog ili slicno... Jedno je zajebancija drugo je pljuvacina...

Bas kao sto kazes, sve u nekim granicama normale...
[cheers]

UFF

Pre nego sto nekog napadnete za brisanje postova prvo ga potrazite u adekvatnoj temi-pogotovo ako je ocigledno da je u pitanju offtopic
Nije u kantu vec i dalje u ovom podforumu samo na pravom mestu

evo sad cistim temu od off-a vec drugi put
treci ide  [zakljucan_topic]

Gašpar

Citat: K_A_W_A poslato 25 Maj, 2011, 13:37
Pa velicina i snaga ovog foruma je bas u tome sto ovde svaki clan moze slobodno da se ponasa i da iskaze svoje misljenje, a da ne strepi da ce neko da mu zapusi usta ili da ga banuje. Naravno sve treba da bude u granicama neke normale i pristojnosti. Puno ljudi, puno cudi, sto zena 200 sisa ;D. I drago mi je sto postoji ovaj forum, jer je za kratko vreme postao veoma jak i uticajan forum, na ovim nasim prostorima.
[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [thumb_up]

K_A_W_A

Citat: UFF poslato 25 Maj, 2011, 13:45
Pre nego sto nekog napadnete za brisanje postova prvo ga potrazite u adekvatnoj temi-pogotovo ako je ocigledno da je u pitanju offtopic
Druze, sve se desilo u sekundama i ja nisam nikog napao, nego sam samo lepo pitao.
Ali da se vratimo na temu, ako moze?

Pa slican slucaj se desio i sa sajtom "Ocistimo Srbiju", koji je placen, ako se ne varam oko 25.000e. I tu se podigla velika prasina.

Kengur

Citat: K_A_W_A poslato 25 Maj, 2011, 13:52
Citat: UFF poslato 25 Maj, 2011, 13:45
Pre nego sto nekog napadnete za brisanje postova prvo ga potrazite u adekvatnoj temi-pogotovo ako je ocigledno da je u pitanju offtopic
Druze, sve se desilo u sekundama i ja nisam nikog napao, nego sam samo lepo pitao.
Ali da se vratimo na temu, ako moze?

Pa slican slucaj se desio i sa sajtom "Ocistimo Srbiju", koji je placen, ako se ne varam oko 25.000e. I tu se podigla velika prasina.

Podigla, posle je spala i nikom nista.... Ovde narod mnogo brzo zaboravlja... Jbg, previse problema, stresa, nema vremena da pamti svaku lopinu koja ga oplete po dzepu...

K_A_W_A

http://www.ocistimosrbiju.rs/src/index.php
Evo sajta od 25.000 jevreja.   :o [slomljenzid]
Ono sto ja vidim mi vise lici na neku flash animaciju.
Mi bolje da ocistimo Srbiju, od ovakvih likova koji nam pokradose pare.

Gašpar

Citat: K_A_W_A poslato 25 Maj, 2011, 14:02
http://www.ocistimosrbiju.rs/src/index.php
Evo sajta od 25.000 jevreja.   :o [slomljenzid]
Ono sto ja vidim mi vise lici na neku flash animaciju.
Mi bolje da ocistimo Srbiju, od ovakvih likova koji nam pokradose pare.

E vala ja bih im uradio isto za 250 evra, ali mene niko nije kontaktirao ;D

K_A_W_A

Citat: Gaspar poslato 25 Maj, 2011, 14:18
E vala ja bih im uradio isto za 250 evra, ali mene niko nije kontaktirao ;D
Druze moj, nisi blizu vatre, inace bi se ti lepo ogrejao ;D Vidis da oni rade kako njima odgovara i namestaju samo sebi poslove po 100X vecim cenama.

Gašpar

Citat: K_A_W_A poslato 25 Maj, 2011, 14:24
Citat: Gaspar poslato 25 Maj, 2011, 14:18
E vala ja bih im uradio isto za 250 evra, ali mene niko nije kontaktirao ;D
Druze moj, nisi blizu vatre, inace bi se ti lepo ogrejao ;D Vidis da oni rade kako njima odgovara i namestaju samo sebi poslove po 100X vecim cenama.

Ko mi namesti da radim sajtove po 25.000 evra, ima od mene bilo koji motor, nov, iz salona, podrazumeva se  ;D ;D ;D

Kengur

Znas ti onu pricu za manekene...? Pricalo se da bi postao profi maneken, moras prvo da primis izvidjaca in the pedu... :)
e tako i za sajt od 25 somica....

UFF

Citat: Gaspar poslato 25 Maj, 2011, 14:27
Citat: K_A_W_A poslato 25 Maj, 2011, 14:24
Citat: Gaspar poslato 25 Maj, 2011, 14:18
E vala ja bih im uradio isto za 250 evra, ali mene niko nije kontaktirao ;D
Druze moj, nisi blizu vatre, inace bi se ti lepo ogrejao ;D Vidis da oni rade kako njima odgovara i namestaju samo sebi poslove po 100X vecim cenama.

Ko mi namesti da radim sajtove po 25.000 evra, ima od mene bilo koji motor, nov, iz salona, podrazumeva se  ;D ;D ;D


JEL SI SIGURAN?
BILO KOJI?

Gašpar

Citat: UFF poslato 25 Maj, 2011, 14:42
Citat: Gaspar poslato 25 Maj, 2011, 14:27
Citat: K_A_W_A poslato 25 Maj, 2011, 14:24
Citat: Gaspar poslato 25 Maj, 2011, 14:18
E vala ja bih im uradio isto za 250 evra, ali mene niko nije kontaktirao ;D
Druze moj, nisi blizu vatre, inace bi se ti lepo ogrejao ;D Vidis da oni rade kako njima odgovara i namestaju samo sebi poslove po 100X vecim cenama.

Ko mi namesti da radim sajtove po 25.000 evra, ima od mene bilo koji motor, nov, iz salona, podrazumeva se  ;D ;D ;D


JEL SI SIGURAN?
BILO KOJI?


Zavisi da li je samo jedan od 25.000 ili masa tih od 25.000  ;D ;D ;D

K_A_W_A

#53
A, mozda mi placamo odrzavanje iz budzeta jos neki sajt, na primer mozda neki moto forum ;D Od njih me vise nista ne cudi.

UFF

A da otvorimo jos koju bjb temu?  [srednjiprst]

Danas 173 posete iako je napolju lepo vreme

Odmah dosli BlowJoBeri da nas gledaju  [rofl]

MILJAN

#55
Meni isto to nije bilo ba¹ jasno oko bjb. Ja sam svojevoljno oti¹ao odatle zbog moderatorske p....ce, koja je hrabra ispred tastature.... Ali me vi¹e ne zanima taj privatan sajt. Ne¹to slièno sam uradio i sa UMS sajtom jer sam i tamo skapirao da je privatna promocija u pitanju i ko ne misli kako treba, odmah biva provociran... I tamo ima jakih ispred tastature.... Sam sam sebe banovao i gotovo.
Ovde ima veze malo sa tim bjb ova prièa ali da ne idemo ba¹ u off toliko...
Mene ne nervira taj tip "bajker" koji je i¹ao oko sveta.- 8) Poku¹ao i uspeo sa prevarnim radnjama.....
Mene nervira moj biv¹i Ministar, koji je dao tolike bud¾etske pare za glupost a meni plata stoji u mestu 4 godine ( 42 000 din za republèièkog inspektora unutra¹nje kontrole je preko 10000 ispod potro¹aèke korpe), pod izgovorom da nema para u bud¾etu. [glavazid] [veryangry]
Cave ab homine unius libri

Lazic

#56
Citat: Dzigi Boy poslato 25 Maj, 2011, 04:00
ALOOOO MANIJACI!!!??????? Kakve su to nebulozne price o Dupexolicu i buljasenju.......otisao ovaj u USA da se buljase??????

Dajte budite dostojanstveni a nemojte gluposti da pricate??? Ja ne poznajem te ljude, ali nije OK da pricate takve jadne price u nedostatku argumenata pa onda o buljasenju???? NIJE OK!!!!

Potseca me me ono prejadno prepucavanje na BJB kada Rossi podere ostale, onde temo neki ( ima ih vise ) pricaju kako je Rossi gej i kako ide da se pederise sa ucom??????

A tek koge krese Lalajko i Jeger????????????????????????

ALOOOO???????????

Ponavljam budimo dostojanstveni!!!! ovo je jeko jadno sto pisete i srozava nas ugled.......


Dzigi, ja sam do tog zakljucka dosao potpuno samostalno, na osnovu proste logike... Bez da zelim ikoga da vredjam, gej je okej... [rofl] [rofl] [rofl] Bas ne volim da se sam citiram, al`datum je bitan... [yahoo]
Citat: Lazic poslato 23 Maj, 2011, 00:08
Inace, danas sam po kisi u neko doba, metodom dedukcije, dosao do zakljucka da su onaj mali meksikanac, ili njegov ker drkoholic, u stvari homoseksualci... Ozbiljan sam... Ne smem da bas tvdim koji od njih dvojice, ili cak obojica... Naime, saznao sam da su tamo trajnovali Ninu46... [ludak] [ludak] [ludak] Posto bi to bilo fizicki i moralno nemoguce bilo kom ne gej muskarcu, namece se zakljucak da je tu neko tobzdija, a neko furundzija...


A, ako nastavimo da pominjemo Jagera, docekace ga Goga kuci sa nekim strap on-om, pa ce on da najebe... Za Lalajka se ne sekiram... [rofl] [rofl] [rofl]

vitez_koja

Нисам у току, ко је тај директор?  [neampojma]

Lazic


Gašpar

Citat: vitez_koja poslato 25 Maj, 2011, 15:17
Нисам у току, ко је тај директор?  [neampojma]

Ja sam slucajno otkrio da je BJB firma i da imaju gazdu i direktora. Gazda je Pablo naravno, a direktor je gore navedeni. Kako, zasto, stvarno nemam pojma  [neampojma]
Nemoj me drzati za rec, ali mislim da sam to procitao u APR-u ...