Glavni meni

Direktor BlowJoB-a optuzen za prevaru i pljacku

Započeo petar357, 24 Maj, 2011, 17:51

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

RoaD GunneR

Citat: gane poslato 24 Maj, 2011, 21:14
pa to su ti koji ne prelaze 50km/h i gnu¹aju se "nasilnièke vo¾nje".....
Sto je najgore oni koji tu pricu propagiraju imaju dupli moral, jedno pricaju a voze skroz drugacije, kao npr. Pablo, IgorXT   a sto je neshvatljivo za tu pricu se upecaju tipovi ko lalajko .... i gledaju u ove sto ih manipulisu kao u bogove i kenjaju li kenjaju.

PS
A dupeholica sam primetio da ima vise od jednog komada u upravi, ne smem da kazem da sam 100% siguran da me ne pitali otkud to znam :D

MILJAN

"Vlasnik firme „Soko grup“ je nekada¹nji specijalac Zoran Livaja. Javnosti je postao poznat 2007, kad je na motociklu sa jo¹ dvojicom prijatelja za 78 dana obi¹ao planetu. Zbog tog poduhvata je i postao vlasnik 83. po redu izdatog biometrijskog paso¹a. Zanimljivo je da je „Soko grup“ u APR registrovan kao preduzeæe koje se bavi poslovima privatnog obezbeðenja."
Ijuuu... Platilo moje ministarstvo tolike pare... A meni zamrznuta plata veæ 4 godine zbog krize... More mamicu im jebem hoh¹taplersku..  [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down]
Cave ab homine unius libri

BANE BROTHERHOOD

jebem li im familiju i meni su isto zamrznuli platu i josh uvek je zamrznuta  a pricali su kako ce da bude povecanje i ta sranja i tako vec cetiri godine brate moj miljane  odrashe nas koji radimo u drzavnim sektorma a sve da bi ovi govnari mogli da se bogate !!! [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]HATE BRE MAXIMUM HATE!!!1 [djavo] [djavo] [djavo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Gašpar

Eto Kengure, da nisi presao na Manijake, ti bi danas vozio trke pod okriljem SOKO GROUP-a, nego ti resio da budes admin na drugom forumu. Eto sad nemas ni motor, a mogao si da imas blistavu karijeru  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

dzimika

Citat: Kengur poslato 24 Maj, 2011, 21:46
Cuo sam da je mali Napo otisao kod decka u SAD Motorholica... :D
Kazu udao se u SAD i nema nameru da se vraca neko vreme.. :D

Ljubav cveta... :D
pobegao da i njega ne uhapse posto je verovatno on taj koji je trebao da napravi sajt :D

lepo sam ja jos davno rekao da je sve to zbog para a ima nekih koji su to pricali i pre mene i pobegli glavom bez obzira kad su videli koje se sve prevare rade

jerej

Kazem ja mojim parohijanima da su manijaci mnogo bolji od onih, a oni mi ne veruju...  :o  ;D ;D

Laki-zr

moguce je da je to zbog mojih 134 naloga na bjb  [yahoo] teletabisi  [cheers]

Dzigi Boy

ALOOOO MANIJACI!!!??????? Kakve su to nebulozne price o Dupexolicu i buljasenju.......otisao ovaj u USA da se buljase??????

Dajte budite dostojanstveni a nemojte gluposti da pricate??? Ja ne poznajem te ljude, ali nije OK da pricate takve jadne price u nedostatku argumenata pa onda o buljasenju???? NIJE OK!!!!


Potseca me me ono prejadno prepucavanje na BJB kada Rossi podere ostale, onde temo neki ( ima ih vise ) pricaju kako je Rossi gej i kako ide da se pederise sa ucom??????


A tek koge krese Lalajko i Jeger????????????????????????

ALOOOO???????????


Ponavljam budimo dostojanstveni!!!! ovo je jeko jadno sto pisete i srozava nas ugled.......

zVuk

Citat: Dzigi Boy poslato 25 Maj, 2011, 04:00


Ponavljam budimo dostojanstveni!!!! ovo je jeko jadno sto pisete i srozava nas ugled.......

+
Ko se ljuti, uleti mu kruti

prpa_zr

Dobro D¾igy nemoj da se ljuti¹,

oti¹ao je u SAD u kurtoaznu posetu.. da malo razgleda tu lepu zemlju, upozna nove i zanimljive ljude, mo¾da odr¾i neki kurs bezbedne vo¾nje...

to ¹to æe da rabi bulju mu je u sporednim aktivnostima :D :D :D

Kengur

Citat: Gaspar poslato 25 Maj, 2011, 00:23
Eto Kengure, da nisi presao na Manijake, ti bi danas vozio trke pod okriljem SOKO GROUP-a, nego ti resio da budes admin na drugom forumu. Eto sad nemas ni motor, a mogao si da imas blistavu karijeru  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Lepo meni majka pricala, sine budi uzoran decko, postuj zakon, saobracajna pravila, nemoj da divljas.....

A ja hocu da budem manijak i bitanga... :D :D :D Necu  da zivim po tudjim pravilima.. :D :)

CADILLAC

... ;D heheheeee, i ja sam "optuzen" od strane vlasti- citaj Lalajka da sam toboze postavio slike pedofilskog i nacistickog sadrzaja, a te i takve ,slicne slike imamo prilike da vidimo gotovo svakodnevno na National Geography chanel-y, ako ne i gore....zbog ove dve sam TRAJNO BANovan [neampojma] [ludak]...zabole me...idemo dalje [rofl] ;D ;) [blahblah] [dancing]...dok sam JA ziv, Lalajko mi nece [nono] formirati MOJE misljenje i stavove, pa makar oni bili i nepozeljni za vecinu ! -Cast izuzecima na BJB-u ,ima ih ,da ne gresim dusu  [klanjam_se] [hello] [cheers]

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]
BMW BoxerClub Pancevo 666

Nadalina

Opet koristite ovaj forum kako biste pljuvali onaj....
Nije mi jasno cemu to.... Ako smo vec jednom, dva, vise puta imali teme tog tipa i lepo dosli do zakljucka da to nikuda ne vodi i da niko od nas ne vidi svrhu u svemu tome, cemu onda sve ovo?

Svako radi ono sto zeli, ide gde zeli, ponasa se kako zeli.... I, i ako su proneverili te pare- svaka njima svima cast.... I, njima na cast. I to je to.

Tacka.
Dzukela u podznaku

monsterbnt

Citat: CADILLAC poslato 25 Maj, 2011, 10:08
... ;D heheheeee, i ja sam "optuzen" od strane vlasti- citaj Lalajka da sam toboze postavio slike pedofilskog i nacistickog sadrzaja, a te i takve ,slicne slike imamo prilike da vidimo gotovo svakodnevno na National Geography chanel-y, ako ne i gore....zbog ove dve sam TRAJNO BANovan [neampojma] [ludak]...zabole me...idemo dalje [rofl] ;D ;) [blahblah] [dancing]...dok sam JA ziv, Lalajko mi nece [nono] formirati MOJE misljenje i stavove, pa makar oni bili i nepozeljni za vecinu ! -Cast izuzecima na BJB-u ,ima ih ,da ne gresim dusu  [klanjam_se] [hello] [cheers]

hahahahahahahahahahahaha a mene je isti banovo na nedelju dana jer sam reko da je paprika obicno djubre od motora koje mogu samo srbi da cene toliko (prodavala se neka za 4000+eu)
a trajno sam banovan jer sam stalno postovao viceve na engleskom uprkos protivljenju pojedinaca
I'm sorry but JEBIGAAAAA


@Nadalina
Ma vis da se zezamo i spamujemo temu
;D ;D ;D
Smrt SVIMA!!!!

Nadalina

Pa, mozemo da se zezamo i drugim pricama, a ne iznova i iznova pricama o tome...  Bre, bre, bre... Imamo svi mi i zanimljivijih prica.... ;D

Ako nekome ne odgovara tamo, lepo ne ide vise tamo i to je to.

Ako nekome odgovara ovde- uvek je i vise nego dobrodosao!

Ja sam i tamo i ovde, i na jos par mesta... I, sve dok mi je bar malo lepo na bilo kom od foruma- bicu tamo.

Kad mi dosadi/smuci mi se/iznervira me ponasanje pojedinaca do te mere da necu vise ni da ih gledam- dovidjenja, prijatno, hvala na svemu.

[cheers]
Dzukela u podznaku

jager

Ja sam bre stari ljubitelj spamovanja ;D ali ovo je veæ oti¹lo u neukus...

dzimika

ko je uopste pljuvao, samo smo konstatovali da je direktor prevarant :D
i to ne samo mi nego brdo novina koje su objavile pricu :D

Nadalina

Kawa, vec vise puta je napomenuto i lepo zamoljeno da se manemo prica i pljuvanja drugih na ovom forumu..
Jer, niko od nas ne zeli da ovaj forum sluzi kako bi se ljudi zalili na druge forume, pljuvali po drugima i pretvorili ovo mesto u nesto negativno i krajnje lose...
Ovde smo da bismo se druzili, zezali, vozili i uzivali... A, negativnosti drugih i price o drugima- ili uz pivo ili bez njih, lepse nam je svima... [cheers]
Dzukela u podznaku

Gašpar

Moram i ja da se javim. Iako smo se dogovorili da pljuvanja drugih foruma nece biti, moram da kazem da je ipak dobro sto postoji ova tema, da bi se napravila paralela, kao sto je neko vec rekao.

U novinama pise da je on motociklista i ima neki forum, e pa bas zbog toga, da se mi ipak ogradimo da neko ne pomisli da smo mi u pitanju  ;)

KIZA69

assumption is the mother of all fuck up...!