Glavni meni

Direktor BlowJoB-a optuzen za prevaru i pljacku

Započeo petar357, 24 Maj, 2011, 17:51

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

goranvojska

bitno je da ti imas dobar burek,u mom kraju organizuju lepa druzenja,vozimo se zezamo a dusmani mogu da jedu ...........

Kengur


Nadalina

Citat: dzimika poslato 13 Maj, 2012, 19:46
a zajebavas?

Pa, da l` si luuuud!
Mene izbrisalo pola njih, malo posle osnivanja MM! ;D ;D ;D
Dzukela u podznaku

dzimika

doduse u pravu si, ja skroz zaboravio
mene isto jedan ili dvoje obrisalo kad sam banovan ili posle nekog vremena kasnije

iva749

A jel ima nekog sa MM-a da nije banovan tamo? :D ;D

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Nadalina

Ja nisam banovana.
Niti imaju povoda da me banuju....
Dzukela u podznaku

iva749


MILJAN

naslov teme nije tacan.nije tuzen nego osumnjicen tj. sprovedene su istrazne radnje a nije tuzilastvo podizalo optuzni predlog da ni neko bio optuzen.ova tema je bajata ali pada kisa pa videh da je zazivela.bolje da se planira belgrade calling fest na uscu.bendovi su do 00. U zemljama regiona Jugoistoène Evrope, odakle se prema prvim reakcijama oèekuje znaèajan broj posetilaca, ulaznice se prodaju u ekspoziturama Eventima i brojnih drugih partnerskih mre¾a. U prodaji su jednodnevne, dvodnevne i trodnevne ulaznice, a svima koji ¾ele da kupe ulaznice za vi¹e dana, omoguæena je akcija u kojoj se trenutno dobija mesto u Fan Pitu za drugi dan, 28. juna!

Cena ulaznice za prvi dan, 27. juna, kada æe nastupiti popularna britanska pevaèica Jessie J, elektronske legende Orbital, mladi pevaè i reper Example, najuticajniji hip-hop bend svih vremena Public Enemy, domaæini festivala S.A.R.S. i jo¹ bend iznenaðenja, trenutno ko¹taju 3490 dinara.

Cene ulaznica za drugi dan, 28. juna, kada æe nastupiti rok i metal ikona Ozzy Osbourne zajedno sa majstorima kao ¹to su Slash, Zakk Wylde i Geezer Butler, uz velikane rokenrola The Cult, bajkere iz Black Label Society, gotske rokere iz grupe Paradise Lost, norve¹ke metalce Satyricon i makedonski Sanatorium, ostale su nepromenjene: 2990 za sektor P2, 3990 za P1 i 4500 za Fan Pit.

Za treæi dan, 29. juna, kada æe na U¹æu pevati Mike Patton i Faith No More, Johhny Rotten i kultni bend Public Image Ltd, harizmatièni Andrew Eldritch i The Sisters of Mercy, Justin Hawkins i atraktivni rokeri The Darkness, te najtra¾eniji britanski mladi bend The Horrors i povratnici Ugly Kid Joe, cena jedinstvene ulaznice je 3990 dinara.
Cave ab homine unius libri

prpa_zr

Citat: MILJAN poslato 13 Maj, 2012, 21:25
naslov teme nije tacan.nije tuzen nego osumnjicen tj. sprovedene su istrazne radnje a nije tuzilastvo podizalo optuzni predlog da ni neko bio optuzen.ova tema je bajata ali pada kisa pa videh da je zazivela.bolje da se planira belgrade calling fest na uscu.bendovi su do 00. U zemljama regiona Jugoistoène Evrope, odakle se prema prvim reakcijama oèekuje znaèajan broj posetilaca, ulaznice se prodaju u ekspoziturama Eventima i brojnih drugih partnerskih mre¾a. U prodaji su jednodnevne, dvodnevne i trodnevne ulaznice, a svima koji ¾ele da kupe ulaznice za vi¹e dana, omoguæena je akcija u kojoj se trenutno dobija mesto u Fan Pitu za drugi dan, 28. juna!

Cena ulaznice za prvi dan, 27. juna, kada æe nastupiti popularna britanska pevaèica Jessie J, elektronske legende Orbital, mladi pevaè i reper Example, najuticajniji hip-hop bend svih vremena Public Enemy, domaæini festivala S.A.R.S. i jo¹ bend iznenaðenja, trenutno ko¹taju 3490 dinara.

Cene ulaznica za drugi dan, 28. juna, kada æe nastupiti rok i metal ikona Ozzy Osbourne zajedno sa majstorima kao ¹to su Slash, Zakk Wylde i Geezer Butler, uz velikane rokenrola The Cult, bajkere iz Black Label Society, gotske rokere iz grupe Paradise Lost, norve¹ke metalce Satyricon i makedonski Sanatorium, ostale su nepromenjene: 2990 za sektor P2, 3990 za P1 i 4500 za Fan Pit.

Za treæi dan, 29. juna, kada æe na U¹æu pevati Mike Patton i Faith No More, Johhny Rotten i kultni bend Public Image Ltd, harizmatièni Andrew Eldritch i The Sisters of Mercy, Justin Hawkins i atraktivni rokeri The Darkness, te najtra¾eniji britanski mladi bend The Horrors i povratnici Ugly Kid Joe, cena jedinstvene ulaznice je 3990 dinara.

ja sam jo¹ u decembru pazario kartu kad je najavljen koncert Black Sabath-a.. meðutim Tony Iommi ima kancer i koncert je otkazan a kao zamena je organizovano ovo gore navedeno..
tako da drugi dan dolazim obavezno.. a nosiæu MM majicu kao na koncertu Metalike pre neki dan :D

Nadalina

Citat: iva749 poslato 13 Maj, 2012, 21:24
Ono je trebalo da cvuci ironicno.. :D

Ironicno il` ne, tako je kako je.  :D
Dzukela u podznaku

dzimika

ne znam ni gde cu sutra biti a kamoli u junu ali svidja mi se koje sve grupe dolaze i definitivno vredi posetiti bar jedan dan festivala

ivana,
inace ni ja nisam banovan tamo :D stalno mi salju obavestenja i njihove biltene :D mada cekam davno obecane batine od strane jednog od urednika

prpa_zr

Citat: dzimika poslato 13 Maj, 2012, 21:42
ne znam ni gde cu sutra biti a kamoli u junu ali svidja mi se koje sve grupe dolaze i definitivno vredi posetiti bar jedan dan festivala

ivana,
inace ni ja nisam banovan tamo :D stalno mi salju obavestenja i njihove biltene :D mada cekam davno obecane batine od strane jednog od urednika

mislim da nisam ni ja banovan.. mada nisam skoro probao da se ulogujem

MotoManijak

direktor blowjoba optuzen za blowjob sa maloletnim decacima u skolskom wc-u :D

easy


Jocika

Citat: dzimika poslato 13 Maj, 2012, 21:42

inace ni ja nisam banovan tamo :D stalno mi salju obavestenja i njihove biltene :D mada cekam davno obecane batine od strane jednog od urednika

Ma moze samo da ti se sagne i da padne BlowJob

Kengur

dzimika
Hoces da ti ja pretim batinama, pa da pricas kako ti je pretio ZELENI, iz vrha ''stranke'' ... hahhahahah
A ne urednici da te mlate bzv... :D



























:P

dzimika


nano

Neko se nasao uvredjenim zato sto sam napisao na statusu, "koja picka mi stalno brise postove" ckapi se uvredila i eto ti, jbg obrisali mi bar 30 postova zajedno sa oglasom... a lepo sam pitao dva puta pre toga sta sam ja to pogresno rekao... sabani, ne ne BLOWJOBERI, svaka cast onog ko ima copyright na tu provalu  [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic