Glavni meni

MotoManijaci YouTube Chanel

Započeo Gašpar, 23 Maj, 2011, 23:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

U poslednje vreme me sve vise ljudi pita kako da uploaduje video, pa sam resio da napravim nas YouTube nalog i kanal.
Za upload videa mora da se ima nalog, a kako ne biste svi otvarali nalog, ja sam to uradio za vas  ;)

Username: MotoManijaciForum
Password: Zatrazite isti na PP radi predostroznosti

Adresa naseg kanala na kojoj ce se nalaziti svi video snimci koje kace manijaci je -
http://www.youtube.com/user/MotoManijaciForum

Lazic


despic

mudri nas gaspare...dodji u 5ak u paradigmu ovaj put :)
bicu tamo svakog drugog petka
klasican divljak

konjarnik


Mortisha

I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

UFF

Odlicna ideja ali sta kazes da se promeni password i da se daje samo clanovima koje poznajemo i koji ga zatraze preko pp da ne bi "neko" iz zabave pobrisao sve snimke? A?

Kengur

Citat: UFF poslato 24 Maj, 2011, 11:17
Odlicna ideja ali sta kazes da se promeni password i da se daje samo clanovima koje poznajemo i koji ga zatraze preko pp da ne bi "neko" iz zabave pobrisao sve snimke? A?

+

ko hoce password puti pp i dobije ga... Password da se menja s vremena na vreme...

Gašpar

Pametno razmislja ovaj nas UFFic  ;D

Sto se mene tice, moze i tako, ali mislim da niko nije bas toliko dokon da uzme i pobrise sve snimke... Ili mozda ima i takvih [dunce]

Lazic

Znam bar dvojicu takvih... Jedan mali covek i njegov ker... [rofl] [rofl] [rofl]

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

UFF

forum je otkljucan
ne vole bas svi  [flashing]

Gašpar

Password je zamenjen, tako da ko god ima nesto da kaci ili ima u planu da u narednom periodu kaci, slobodno neka mi sibne pp i ja cu mu poslati pass [cheers]

Lazic

daj, necu nista da saljem, ali mnogo volim password-e...

peratrap63


Gašpar

Evo zasto ne valjda da user i pas budu javno dostupni svima  [glavazid]


Da se javi onaj ko je postavio poslednji video na nalog. Samo da nam objasni razlog postavljanja! >:(

Mortisha

I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

^SuPeR_MiNt^

Bez ljutnje , video koji je neko okacio a na temu BJB je po mom misljenju skrnavljenje je MotoManijaka , ako se slazete sa mnom , mislim da bi bilo prikladno obrisati ga ...

K_A_W_A

Eto kakvih sve ima ljudi. Gasa odradi nesto pametno i korisno, a neko uhvati da skrnavi. E, pa nisu ni svi bajkeri isti ! [ludak] [doh]
Moj predlog je da samo mogu par ljudi da kace snimke. Sta ce svima nama ostalim lozinke? Ako zelim nesto da okacim, javim Gasi ili uff-u ili to im posaljem i to je to.

Bori¹a

Da al npr ako neko ima snimak 500mb dok on uploaduje na neki sajt pa dok admin preuzme prodje 100 godina

^SuPeR_MiNt^

Citat: K_A_W_A poslato 28 Novembar, 2011, 19:47
Eto kakvih sve ima ljudi. Gasa odradi nesto pametno i korisno, a neko uhvati da skrnavi. E, pa nisu ni svi bajkeri isti ! [ludak] [doh]
Moj predlog je da samo mogu par ljudi da kace snimke. Sta ce svima nama ostalim lozinke? Ako zelim nesto da okacim, javim Gasi ili uff-u ili to im posaljem i to je to.

Slazem se :) , borisa snimak se convert , jer snimak od 500 mb nemozes da okacis na youtube , tj nije moglo do sada , neznam sada ....