Glavni meni

Kalendar domaceg sampionata

Započeo Gašpar, 18 Maj, 2011, 15:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mad Max

Citat: Ga¹par poslato 06 Jul, 2013, 17:27
Nema kad u septembru. Vr¹ac prvog, Batajnica 21. Nerealno da ubace jo¹ jednu trku, a pre toga tri meseca ni¹ta nije bilo.

Ima li sta realno? :)
Brzi od smrti, Jaci od bola

Gašpar

Ove godine ni postojanje ¹ampionata nije realno  ;D

gorki

Kule u Vrscu,vozi se na civilnoj Kwaki i spopada maloletnice :D
THINK BIKE !

Radanovic

Kalendar 2014.

27.04 Ponikve , U¾ice
11.05 Batajnica ( istoèno-evropski )
22.06 Kraljevo
13.07 Ponikve , U¾ice
07.09 Vr¹ac
21.09 Batajnica ( istoèno-evropski )


Ponikve  [wtf]

Mr.Racer

Uskocilo i Uzice kao novitet


krsta63

#65
Tek treba da bude novitet. Cela staza treba da se presvuce asfaltom. Tesko da ce aprila da bude
A tek sto je konfiguracija  [pecanje]

x3mer89

Ovo je tema o kojoj ne treba ni raspravljati ni trositi zivce vec se samo pomiriti sa cinjenicom da moto sport u regionu umire polako ali sigurno.
Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

Mad Max

Citat: x3mer89 poslato 15 Januar, 2014, 21:39
Ovo je tema o kojoj ne treba ni raspravljati ni trositi zivce vec se samo pomiriti sa cinjenicom da moto sport u regionu umire polako ali sigurno.

Kako bre umire, vidis da imamo novi Circuit!

Meni se licno ovo svidja, ne msm na stazu, nego na promenu

naucili su gde je svaka travka  na Bataji, Kv, Vs!

Srecni smo, postoji volja i odrzava se jos uvek!
Brzi od smrti, Jaci od bola

x3mer89

Ma ja sam promasio temu pisao za temu opis ''domaceg sampionata'' ne znam kako ovdje upade :D

A kad smo vec tu, samo cu reci da sa slamom moze bezbroj dobrih konfiguracija i sikana da se napravi samo treba nocu da se cuva da krava necija ne pojede :)
Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

Mad Max

Brzi od smrti, Jaci od bola

x3mer89

Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

Radanovic



Crvle i Mi¹o testirali novu stazu , Ponikve kraj U¾ica .
Iæe jo¹ par puta testirati , zajedno sa funkcionerima , da bi napravili konfiguraciju za trke .

Mad Max

Ha ha ha ha ha!!!!

Da nije smesno bilo bi zalosno!
Brzi od smrti, Jaci od bola


Mad Max

Napravit ce, ali samo ako nekome ne zafali deo!

Trke se odrzavaju kako je veka i sveta!

Jos nikad ni cuo ni viseo da se ide pravit konfiguracija staze, pa cak i par puta!

Cudo me da Mrsi nije bio, jer on je najblizi, koliko se secam iz Uzica je?!

Neki mogu trenirati, a neki ni videti kako izgleda, bolje da su takav naslov napravili!
Brzi od smrti, Jaci od bola

Gašpar

Kako nije Veljo?
Seæam se Kuleta koji je dolazio u Vr¹ac i probao sve moguæe varijante tamo 2000-2001. godine.

Mr.Racer

Citat: Mad Max poslato 28 Februar, 2014, 20:46
Napravit ce, ali samo ako nekome ne zafali deo!

Trke se odrzavaju kako je veka i sveta!

Jos nikad ni cuo ni viseo da se ide pravit konfiguracija staze, pa cak i par puta!

Cudo me da Mrsi nije bio, jer on je najblizi, koliko se secam iz Uzica je?!

Neki mogu trenirati, a neki ni videti kako izgleda, bolje da su takav naslov napravili!
Bio je Mrsi . Kazu da nece biti lose , samo treba se cuvati zaostalih mina po livadi ! Ne silazi sa asvalta !


Gašpar

Bio sam u subotu kod Stankare, ka¾e da su uslovi malo bolji nego u Vr¹cu. ©irina staze je 75 metara i mo¾e da se napravi lepa staza. Bili su i ©one i Mrsi, kao delegacija MSSa. U narednih par dana bi trebali da je akredituju i da definitivno odluèe kako æe izgledati.

Joker

"Delegacija MSS-a"...  [rofl] [rofl] [rofl]

Jbt koliko je sve to propalo...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...