Glavni meni

Vicevi

Započeo Dragan_kineziolog, 17 Oktobar, 2010, 15:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt


clutch&brake

Danas sam se izvikao na zenu sto je potrosila svu toplu vodu... pa sam morao da perem sudove hladnom... eno je i dalje place
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Tatica

Citat: njanja poslato 23 Jul, 2014, 19:56
Danas sam se izvikao na zenu sto je potrosila svu toplu vodu... pa sam morao da perem sudove hladnom... eno je i dalje place
Типичном Србину, после брачне свађе, жена обично прилази пузећи. (И каже: ''излази пиздо испод тог кревета и туци се к'о човек!'')

Bori¹a

Za vikend 30 stepeni!
15 u subotu, 15 u nedelju :(

pittatore

Sede dva Crnogorca u kafiæu, piju kafu... i prilazi im stranac:
- Do you speak English?
- A ne jadan.
- Parlez-vous français?
- A ðe me naðe jadan, ¹ta veli¹ to...
- Parla italiano?
- Ne vala...ne...
- Habla usted espanol?
- Ne èovjeèe, ne!
Stranac odmahne rukom i ode.
- Viðe li ovoga 4 jezika govori, a svaka mu èast...
Kad odgovara mu ovaj drugi:
- A ¹to? Da mu nije ¹to pomoglo?

Hurricane

..muvaju se apotekarska vaga i bunda od nerca..

ka¾e bunda vagi: poljubi me

a vaga æe na to:

..ja sam samo vaga bundo, mene ljubit to je ludo...  ;D

eclipse4

 Pismo korisnika

Veæ du¾e vreme vozim BMW-a. Predzadnji je bio 520 automatic i s njime mi se desila interesantna zgoda.

Par dana pre Nove godine imao sam gumidefekt. Zamenio sam gumu i nastavio se voziti. U jednom trenutku sam ustanovio da mi automatski menjaè ne radi. Nije hteo dalje od I. stepena prenosa. Odvezao sam ga na servis i objasnio kvar. Zamolio sam ih da to srede ¹to pre, jer idu praznici i treba mi auto. Za pola sata su mi veæ javili da je s autom sve u redu. Platio sam i odvezao se.

No, zapazio sam da se nije ni¹ta promenilo pa sam se vratio u servis reklamirati. Pojavio se ¹ef svih ¹efova i objasnio mi da je s menjaèem sve u redu, da su ga oni detaljno pregledali na kompjuteru i da ja samo umi¹ljam kvar. Napokon sam ga nagovorio da sedne u auto i da idemo na probnu vo¾nju oko bloka. Ne samo da nije hteo menjati brzine veæ se celo vreme ukljuèivao indikator protiv proklizavajuæeg sistema.

Vratili smo se u radionicu, stavili su auto na valjke, prikljuèili kompjuter i poèeli detaljno testiranje. Oko auta se dotad skupila lepa hrpa eksperata i svi su imali svoje teorije o tome gde je kvar. Nakon dva sata rasprave, nazvali su Nemaèku. Nakon daljeg podu¾eg raspravljanja zakljuèili su da treba zameniti menjaè. Kako je auto bio pod garancijom, rekao sam kako oèekujem da æe BMW snositi tro¹kove. Rekli su da neæe, jer sam ja svojom vo¾njom verovatno pokvario menjaè. Na kraju sam pristao da mi o mom tro¹ku naruèe novi menjaè iz fabrike samo da se problem konaèno re¹i ...

Kad sam iza¹ao iz servisa, oti¹ao sam jo¹ i susedu Bosancu vulkanizeru da mi pokrpa gumu i vrati je na mesto. Radnik je odvezao auto na dizalicu. Bez da bi ga iko i¹ta pitao rekao mi je:
- Gospodine, kako si se dovezao, kad neæe da ti menja, ha ?"

Skoro me je udarila kap. Upitao sam ga kako zna da auto ne menja brzine, a on mi odgovori:
- Pa kako da ti menja kad je automatik?
- Da, a za¹to zato ne bi menjao?
- Pa vidi¹ valjda da ti je rezervna guma manjih dimenzija od ostalih...
- Da, i ?
- Pa kako da ti menja kad mu raèunar stalno meri okretaje svih toèkova i zbog razlike misli da auto proklizava. Zato blokira menjaè i sigurno ti se pali indikator proklizavanja...
- A kad zameni¹ gumu, 'oæe sve opet biti u redu ?
- Pa jasno, majstore,- odgovori mi vulkanizer.

eclipse4



Ka¾e jedan lekar drugom:

- Ovaj pacijent hitno treba da bude operisan!

- Za¹to? ©ta ima?


- Novce.

---------------------------------------------------------------------



Pacijent lezi na krevetu, oko njega njegov lekar, advokat, supruga i deca.

Svi èekaju njegov samrtni izdisaj, kad odjednom, pacijent se digne,  pogleda oko sebe i ka¾e:

"Ubice, lopovi, nezahvalnici, nitkovi".

Vrati se iz sedeæeg u le¾eæi polo¾aj, a onda lekar,

sav zbunjen, reèe:

"Ja mislim da mu se stanje popravlja".

"Na osnovu èega to zakljuèujete, doktore?" - pita supruga.

"Zato ¹to nas je sve prepoznao".

juga

Komercijalista krenuo slu¾benom oktavijom na put po srbiji, kad ga na ibarskoj negde kod Ljiga stopira opasna riba. Gleda on lepa zgodna, lepo obuèena, sve firmirano... i on stane, '' izvolite '' ka¾e,  '' pobegao mi je prevoz, ako biste bili ljubazni da me odbacite do prvog mesta, mo¾da i stignem na autobus''. Ni sluèajno ja idem u va¹em pravcu, odbaciæu vas. Sede ona u kola , poène prièa , ko, ¹ta, gde ko radi, kad ona reèe: ''vidi ja sam prostitutka ali skupa, veèe naplaæujem 1000e,ali bio si veoma uvidjavan, a i lep si zgodan, uredan, lepo obuèen...ma svidja¹ mi se, volela bi sex sa tobom, ali da me ne bije maler moram da ti uzmem bar 1000din. Razgoropadi se komercijalista pa reèe:'' sram te bilo, olo¹u ni jedan ja te povezao kao èovek, a ti meni to, d¾ukelo jedna , moralni patuljku..., izlaz napolje dok te nisam sam izbacio... ja sam bre sreæno o¾enjen èovek..., NAPOLJE! Izadje devojka zbunjena... prodje baja 500m pa prgovori sebi u bradu: ''jebem ti i firmu i komercijalistu i ¾ivot... kad nemam 1000 din u d¾epu!!!

penzos

On ne vozi. Ona vozi. Bili kod prijatelja na slavi. On ne pije. Ona se napila. Jedva vozi.
Zaustavi ih policajac. Ona na brzinu ka¾e mu¾u, suvozaèu:
"Pravi se da spava¹"
Staje, otvara prozor. Policajac oseti miris alkohola i ka¾e:
"Napio se a?"
Ona samo slegne ramenima pla¹eæi se da otvori usta da se ne oseti miris alkohola:
"Ajde teraj gospoðo"
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

apu

Citat: juga poslato 28 Jul, 2014, 11:00
Komercijalista krenuo slu¾benom oktavijom na put po srbiji, kad ga na ibarskoj negde kod Ljiga stopira opasna riba. Gleda on lepa zgodna, lepo obuèena, sve firmirano... i on stane, '' izvolite '' ka¾e,  '' pobegao mi je prevoz, ako biste bili ljubazni da me odbacite do prvog mesta, mo¾da i stignem na autobus''. Ni sluèajno ja idem u va¹em pravcu, odbaciæu vas. Sede ona u kola , poène prièa , ko, ¹ta, gde ko radi, kad ona reèe: ''vidi ja sam prostitutka ali skupa, veèe naplaæujem 1000e,ali bio si veoma uvidjavan, a i lep si zgodan, uredan, lepo obuèen...ma svidja¹ mi se, volela bi sex sa tobom, ali da me ne bije maler moram da ti uzmem bar 1000din. Razgoropadi se komercijalista pa reèe:'' sram te bilo, olo¹u ni jedan ja te povezao kao èovek, a ti meni to, d¾ukelo jedna , moralni patuljku..., izlaz napolje dok te nisam sam izbacio... ja sam bre sreæno o¾enjen èovek..., NAPOLJE! Izadje devojka zbunjena... prodje baja 500m pa prgovori sebi u bradu: ''jebem ti i firmu i komercijalistu i ¾ivot... kad nemam 1000 din u d¾epu!!!

tu¾no ali istinito ;)

jocale

Citat: eclipse4 poslato 27 Jul, 2014, 22:06
Pismo korisnika

Veæ du¾e vreme vozim BMW-a. Predzadnji je bio 520 automatic i s njime mi se desila interesantna zgoda.

Par dana pre Nove godine imao sam gumidefekt. Zamenio sam gumu i nastavio se voziti. U jednom trenutku sam ustanovio da mi automatski menjaè ne radi. Nije hteo dalje od I. stepena prenosa. Odvezao sam ga na servis i objasnio kvar. Zamolio sam ih da to srede ¹to pre, jer idu praznici i treba mi auto. Za pola sata su mi veæ javili da je s autom sve u redu. Platio sam i odvezao se.

No, zapazio sam da se nije ni¹ta promenilo pa sam se vratio u servis reklamirati. Pojavio se ¹ef svih ¹efova i objasnio mi da je s menjaèem sve u redu, da su ga oni detaljno pregledali na kompjuteru i da ja samo umi¹ljam kvar. Napokon sam ga nagovorio da sedne u auto i da idemo na probnu vo¾nju oko bloka. Ne samo da nije hteo menjati brzine veæ se celo vreme ukljuèivao indikator protiv proklizavajuæeg sistema.

Vratili smo se u radionicu, stavili su auto na valjke, prikljuèili kompjuter i poèeli detaljno testiranje. Oko auta se dotad skupila lepa hrpa eksperata i svi su imali svoje teorije o tome gde je kvar. Nakon dva sata rasprave, nazvali su Nemaèku. Nakon daljeg podu¾eg raspravljanja zakljuèili su da treba zameniti menjaè. Kako je auto bio pod garancijom, rekao sam kako oèekujem da æe BMW snositi tro¹kove. Rekli su da neæe, jer sam ja svojom vo¾njom verovatno pokvario menjaè. Na kraju sam pristao da mi o mom tro¹ku naruèe novi menjaè iz fabrike samo da se problem konaèno re¹i ...

Kad sam iza¹ao iz servisa, oti¹ao sam jo¹ i susedu Bosancu vulkanizeru da mi pokrpa gumu i vrati je na mesto. Radnik je odvezao auto na dizalicu. Bez da bi ga iko i¹ta pitao rekao mi je:
- Gospodine, kako si se dovezao, kad neæe da ti menja, ha ?"

Skoro me je udarila kap. Upitao sam ga kako zna da auto ne menja brzine, a on mi odgovori:
- Pa kako da ti menja kad je automatik?
- Da, a za¹to zato ne bi menjao?
- Pa vidi¹ valjda da ti je rezervna guma manjih dimenzija od ostalih...
- Da, i ?
- Pa kako da ti menja kad mu raèunar stalno meri okretaje svih toèkova i zbog razlike misli da auto proklizava. Zato blokira menjaè i sigurno ti se pali indikator proklizavanja...
- A kad zameni¹ gumu, 'oæe sve opet biti u redu ?
- Pa jasno, majstore,- odgovori mi vulkanizer.

isplati se procitati   [facepalm]
Samo polako i pun gas

Gavrilo

Otac i sin poveli svoje dve krave, belu i crnu, u susedno selo da ih bik oplodi. Kada su stigli, otac ostavi sina da pazi da krave budu oploðene, a on ode u kafanu na piæe.

Nakon pola sata utrèava sin, sav zadihan, u kafanu i reèe ocu:
- Tata, da si samo video, kako je bik jeb'o belu kravu!

Otac mu opali ¹amarèinu, istera ga iz kafane i krene da vièe:
- Pa, jesi li ti normalan?! Kako se to izra¾avas pred ljudima! Ne ka¾e se "bik jeb'o kravu ", veæ da ju je "iznenadio". Hajd' sad nazad u ¹talu i pazi ¹ta æe¹ reæi sledeæi put!

Nakon izvesnog vremena sin opet utrèava u kafanu:
- Tata, da si sad video, kako je bik iznenadio crnu kravu!

A otac, sav ponosan, upita:
- Kako, sine?

- Opet je jeb'o belu!!!

Tatica

У индијанском селу снуждени младић прилази поглавици: ''Велики Медведе, како у нашем селу деца добијају имена?''
''Види синко: када се неко дете роди, мени то јаве, и ја по традицији дајем име. Смислим га тако што изађем из шатора и одредим име по првој слици коју тада видим. Твој брат је тако добио име Сиви Јастреб Који Лети Ка Висинама, а сестра Јутарња Роса Која Блиста На Сунцу. А зашто ме то питаш, Шугави Керу Који Јебе Своју Кеву?''

eclipse4

Poreska prijava

OVO JE ÈLANAK OBJAVLJEN U ENGLESKIM NOVINAMA (a mogao bi  va¾iti i za nas):
Evo primera kako je va¾no dobro popuniti va¹u poresku  prijavu:
Na pitanje: KOLIKO OSOBA IZDR®AVATE? jedan graðanin je odgovorio:

         *   2,1 milion ilegalnih imigranata,

         *   4,4 miliona nezaposlenih,

         *   900.000 kriminalaca rasporeðenih u 85  zatvora,

         *   650 kretena u Parlamentu i

         *   celu Evropsku komisiju.

- Osoblje poreske uprave mu je vratilo prijavu izjavljujuæi  da je njegov  odgovor neprihvatljiv.


- Podnosilac prijave ih je onda upitao: ZA©TO, ZAR SAM NEKOG ZABORAVIO?

masterunpa

Kaze lik devojci,ljubavi istetoviracu drvo na stomaku ..Kaze ona sto ? Hee kaze lik da ti bude ladovina dok mi pusis  [doh] [doh] [doh] [rofl] [rofl] [rofl]

masterunpa

*kaze deda na samrti:kad umrem hocu da kod mog groba postavite wi fi antenu
*a zasto deda?
*pa da bi me cesce posecivali,oca vam jebem...

masterunpa

Do¹ao Piroæanac na benzinsku pumpu i ka¾e:  Sipaj mi 2 litre benzina i 1 kap ulja... A prodavac æe njemu:  Hoæe¹ i da ti prdnem u gume?

Bori¹a

ove godine cu pre da izgorim od udara groma nego od sunca ;D

mkt

Novi Sad vise nije onaj stari grad, sad je Bosanski Novi