Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jovan D

Citat: V.ROSSI 46 poslato 01 Novembar, 2017, 15:02
debeli kepec , a tek sto je upasala stomacinu ,prsti ko karadjordjeva ;)

Samo kada su kod nas mu¹karci lepi, visoki, ravnih stomaka, lepih ruku, vode raèuna o ishrani, piæu, fizièkom/mentalnom zdravlju  ;)

mareskin

Citat: Jovan D poslato 01 Novembar, 2017, 16:19
Citat: V.ROSSI 46 poslato 01 Novembar, 2017, 15:02
debeli kepec , a tek sto je upasala stomacinu ,prsti ko karadjordjeva ;)

Samo kada su kod nas muškarci lepi, visoki, ravnih stomaka, lepih ruku, vode računa o ishrani, piću, fizičkom/mentalnom zdravlju  ;)

Hvala! Trudim se.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Realno, viðo sam i bolje.
Jo¹ realnije - jebo sam i grdnije.
Svuðe mu je bolje nego u ¹aci.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hattrick

Ma to sto je dobra, srednja ili losa, ajde jos i nekako. Svi ukusi su u prirodi.
Al kad se rahiticni grobovi poput Sandre meduze, ili debele prasice pocnu da slikaju u satro bich izdanju u kupatilu, pa se istripuju da su Kate Upton, i pocnu da fantaziraju neke kriterijume, da je Mlad, da vozi Range Rover, da ima 5.000.000€ na racunu, da ima Jahtu, da je dobar, da je veran, da radi sve po kuci, da finansira nju, sestru, brata, roditelje, da ima kitu od 30cm, da ne izlazi sa drustvom, da je ne pita gde ide i sta radi, da ima debele veze od krimosa do politike, i naravno da joj da na njeno ime unlimited Visa gold karticu da ima za sitne troskove od soma evra dnevno.
Pa ce onda ona mozda razmisliti da li joj odgovara ta veza.  :) Takvima je dobro delo objasniti malo ko su i sta su.  :)

Nevezano za to da li bi je licno jebao ili ne.

mali_zmaj

Ma ja bi to sve nabio na ku...!!   ;)   ;D
jin-jang

mali_zmaj

O ukusima ne treba raspravljati, da se nastavim na raspravu, a o danasnjim djevojkama koje jaje na oko ne znaju da naprave,al znaju selfi uslikati i kad spavaju,to je vec druga prica..!!   O interesima,sponzorusama,maminim i tatinim cerkama i sinovima,itd,itd , je vec sve receno..!!
jin-jang

Hurricane

Citat: Hattrick poslato 01 Novembar, 2017, 19:21
Ma to sto je dobra, srednja ili losa, ajde jos i nekako. Svi ukusi su u prirodi.
Al kad se rahiticni grobovi poput Sandre meduze, ili debele prasice pocnu da slikaju u satro bich izdanju u kupatilu, pa se istripuju da su Kate Upton, i pocnu da fantaziraju neke kriterijume, da je Mlad, da vozi Range Rover, da ima 5.000.000€ na racunu, da ima Jahtu, da je dobar, da je veran, da radi sve po kuci, da finansira nju, sestru, brata, roditelje, da ima kitu od 30cm, da ne izlazi sa drustvom, da je ne pita gde ide i sta radi, da ima debele veze od krimosa do politike, i naravno da joj da na njeno ime unlimited Visa gold karticu da ima za sitne troskove od soma evra dnevno.
Pa ce onda ona mozda razmisliti da li joj odgovara ta veza.  :) Takvima je dobro delo objasniti malo ko su i sta su.  :)

Nevezano za to da li bi je licno jebao ili ne.

Nisi u toku, sad im nije vise samo kriterijum da bude 30cm, mora da bude i debeo bas...

mareskin


Uh dobro je. Ja sam ba¹ debeo.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hattrick


UFF


Hurricane


castor

Citat: Hurricane poslato 01 Novembar, 2017, 23:59
Nisi u toku, sad im nije vise samo kriterijum da bude 30cm, mora da bude i debeo bas...
Pa, kad su i¹le na sve stadione, u sve hale, po svima kafiæima, diskotekama, kurcima, palcima, nema ko to nije gazio, pa sad da bi osjetila ne¹to mora da bude ba¹ debeo...
It's the ride that matters, not the bike…

idanijel



monsterbnt

Kill it before it lay eggs!!!
Smrt SVIMA!!!!

Bori¹a

sta li podize grob joj podigli dabogda

Lazic


Hurricane

...jel guz, jeste, jel domaæe, jeste

e sad, kako bri¹e dupe pitanje je sad  [rofl] [rofl] [rofl]

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

friziderdzija

ma kakvi, sigurno ima asistenta