Glavni meni

Kymco Xciting

Započeo cika zuba, 04 Maj, 2011, 10:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

djolefer

:D

ЯЭВОЛУТИОН

pa prodaces ga ako da bog sutra......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

djolefer

Aahahaha.. Pa planirao sam da se vozam.preko zime :D :D
Sta znam,takva im je sudbina valjda.. Jedino sto ce doci neki drugi posle njega,a posle njega drugi,i tako cu se ako bog da navozati i naprobati svega,a to volem :)
:D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: djolefer poslato 17 Novembar, 2013, 11:22
Aahahaha.. Pa planirao sam da se vozam.preko zime :D :D
Sta znam,takva im je sudbina valjda.. Jedino sto ce doci neki drugi posle njega,a posle njega drugi,i tako cu se ako bog da navozati i naprobati svega,a to volem :)
Tako i Jasminko trazi idealan motor za sebe....a i UFF se lepo zarazio....dobio VIRus
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

UFF je vec nasao idealan motor za sebe pa sad trazi idealan motor na kojem moze najvise da zaradi :D

djolefer

I tako... 5 godina kasnije..... Jel ima neko radilicu za xciting 500 🤔😂
:D

Lazic


Major


Glava Dole

Nadji klipnjacu i proverenog majstora da ti upresuje i centrira, mislim da je bolej resenje od polovne... plus novi bocni lezajevi i semerinzi i donji deo ti je kao nov ;)

Major

Covek pita da li neko ima radilicu, a ne sta da radi [rofl]

Glava Dole

Svejedno, predlog nije na odmet...

Lazic

Da je Tesla slu¹ao druge ¹ta mu prièaju, danas bi svetleli sveæama...

Glava Dole

Kuckali bismo po forumu u mraku [rofl]

Mada izgleda da ladno za taj motor nema seta za reparaciju... il bar ja nisam uspeo da ga nadjem na brzinu... dal je realno da je jedino resenje druga radilica o.O