Glavni meni

farbach

Započeo farbach, 24 Oktobar, 2010, 22:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

auspuh u MV F4 stilu?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


Gvozden

Auu, kakav si ti lik... svaka cast. [klanjam_se]
Ovi momenti gde progleda carbon.... pun pogodak.
Svaka cast na dizajnu, farbanje je ovde u drugom planu..
[clapp] [clapp]

dr32

Ovo je neverovatno, ne znam sta pre i sta vise da gledam ovu biciklu ili onaj suzuki, svaka cast!
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

mkt

kad ga sklopis okaci fotku  [clapp] [clapp] [clapp]


farbach


Kanarinac

Auu svaka ti cast!!!

Veske


juga


jura

Ovo je fenomanalno...kako izvlacis ove boje talijanske zastave da li zelenu farbas ili ostaje zelena traka koja se prelakira?

farbach

sve je farba.

Gvozden

#1272
Koja je mera najsitnijeg slova!? :D  [klanjam_se]
Jel to islo na one papire pa transfer?
Evo bas drugaru pokazujem umece... ludilo..

Plazma Keks

a na biciklistickom forumu seru po tome sto nije originalan i sto je bezveze fora...  [facepalm]

farbach

Uglavnom me ne interesuje misljenje civila, ali ovaj me je zacnuo.
Evo kakvu mi je pp poslao. Da na svom blogu na primeru Treka objasni raji KAKO NE TREBA.

U to vreme sam se spremao za triatlon trku i normalno je da imam nastavke i da u torbici nosim rezervnu gumu i alat.

Evo ga mudroser:
Pozdrav, kolega...

Evo, gledam fotografiju, koju si postavio, pa mi sve ne¹to smeta, svrbi...

Molim te da se ne uvrijedi¹ rijeèima koje æu napisati, jer mislim da æe i tebi dobro doæi, kao i masi biciklista, i biciklistkinja, koji dolaze na cikloberzu, a i ¹ire.

O èemu se radi. Jednostavno - o svim elementima koje si nam prikazao na tvojoj fotografiji. Svaki od elemenata zasebno - super... ali ovako zajedno - NE.

Evo, nabrojaæu neke od njih:

1. drva.  :D
2. triatlonski nastavci za ruke. oni se postavljaju na hronometarske bicikle, koje koriste triatlonci. Koliko si kilometara preplivao ove godine?
3. toèkovi. dva razlièita toèka pripadaju svijetu kurira u New Yorku. Da li ti radi¹ dostavu paketa do kuænih vrata?
4. torbica. Da li si mo¾da i¹ao iza nekog, ko vozi sliènu torbicu. I onako slobodno mlatara lijevo desno. I ti se sjeti¹ neke domaæe ¾ivotinje. :-D
4. :-) naoèale. Lens? Stvarno.

Jo¹ jednom, izvini ako se osjeæa¹ neprijatno zbog svega ovog ¹to sam napisao, ali...

...bih te zamolio za ODOBRENJE da tvoju fotografiju uzmem, i na osnovu nje napravim jedan èlanak, ovde, na ciklobezi, sa temom, otprilike - Kako ne treba !!!, da bi se biciklistièka javnost bar malo obrazovala i usmjerila u pravom pravcu.

Eto, to je moja ideja, a na tebi je da se izjasni¹.

Ako ne odobrava¹ - sve u redu, ostaæe izmeðu nas dvojice, neæu nikom spominjati, ako odobrava¹ - SUPER !!! Vidjeæe¹ i sam.

Toliko za sad, da ne gnjavim. Ako ti se da, pogledaj na blog koji pi¹em, adresu mo¾e¹ naæi u mom potpisu. :-D

Prijateljski pozdrav,
®eljko

K0le

Bajs je prava umetnost, svaka cast  [klanjam_se]
A taj je tipican primer tipicnog seratora... Bas me zanima kako bi taj razgovor tekao licem u lice, tj bil smeo uopste da pomene  [bejzbolka]

Plazma Keks

taj forum je pun prepametnih seratora... kazes nesto novo sto oni nisu znali, odmah nesto kenjaju...

Gvozden

Voleo bih da vidim kako treba da izgleda bicikl i kako to radi neko ko je usmeren u pravom pravcu...

sremac

hah jel ga svrbelo po glavi kad je procitao odgovor na pp? :D
budala na leru, mudonja u kontra smeru

monsterbnt

Nadam se da si mu lepo objasnio da se nosi u picku materinu i on i njegov blog.....


Smrt SVIMA!!!!