Glavni meni

farbach

Započeo farbach, 24 Oktobar, 2010, 22:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zmiya

100 kuraca i ti zna¹..

Lazic

Citat: farbach poslato 07 Mart, 2014, 12:38
Dve nedelje nakon pada trcim 5 km iz komada i na 7 km biciklom drzim prosek 43 km/h. Zateze u ledjima i malo vise po rebrima.  Jos malo i vracam se na fabricko podesavanje - 10km trcanja i 100km bicikla.
I povremeno bacaj pogled na datum roðenja, za svaki sluèaj...:P :-*

Panta Zemunac

Citat: farbach poslato 22 Februar, 2014, 15:26
pao i ozdravio.




Sta moze u svemu ovome biti dobro....Pa, recimo da ti umesto  Fractura columnae pise Fractura convertebalis lumbalis primo....sto bi u prevodu znacilo piljenje u plafon pola godine u koritu pa jo[ toliko u gips korsetu oko celog tela!!

Dobro, bio sam mlad i ostao lud ali sta ce tebi to po stare dane?

Lazic

Ti si mator, Marko je adolescent...:P ;D :-*

K0le

Odmah se setim citata iz The Professional
- I finished growing up, Léon. I just get older.
- For me it's the opposite. I'm old enough. I need time to grow up.
;D

Inaèe burazer je imao najeb letos, iskoèilo mu koleno i neki dan je operisan, 2 ligamenta i meniskusi.. Njemu je prognoza ubi bo¾e, bar tri puta du¾e æe se oporavljati nego  da koristi tu teslinu spravu  [pecanje]

Lazic

Pa nek skoèi do Marka, bar je vama blizu...:-*

metarex

et da i ja upisem nesto nevezano za temu a vezano za lecenje. cika doktor mi sad dao zvanicno napismeno da sam mator i da imam reumatoidni artritis. bio 4 puta kod Marka i VISE NE BOLI!!! do pre neki dan sam gutao po tri diklofenka i desetak tableta protiv bolova!!! svaka preporuka [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

dragan

on ti dodje ko onaj alan cumak samo se malo otrljas o njega i ko rukom odneseno hehehe
samo vas posmatram...

Andreja

Meni je ovo jedna od najjaèih tema jer u njoj ima svega ¹to mi je ba¹ interesantno, retki motori, Tomosi, cafe raceri, Ducati-ji, beciklovi, krosaljke... :)
®ivite ovaj ¾ivot na najbolji moguæi naèin  [thumb_up]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

farbach

Prsti. Upalile se sve neonke u komori. Leci od svih boljki, ubiva na mestu.



con3

U jbt kao kod doktora mabuza :)

juga

Da ti nije Tesla ostavio neke planove?


ninja66

tank pad 10e  komad. Normalne fantazije isto 10. Izivljavanje sa puno crtanja <10.
Mislis >10 ? :)

mareskin

Citat: ninja66 poslato 04 Jun, 2014, 19:24
tank pad 10e  komad. Normalne fantazije isto 10. Izivljavanje sa puno crtanja <10.
Mislis >10 ? :)

Æuti!!! Ne misli.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

farbach

gotovo. komsija mora da misli umesto mene.
Evo mi je kicma dva meseca nakon pada. Taj dole je , L4, on je pukao jako ,a ona dva iznad su malo.
http://s10.postimg.org/vo8t9lkhl/Clip_2.jpg

mkt

i sta sad, kako se to resava  [neampojma]

Lazic


farbach

ruzno izgleda ali funkcionisem. Nisam lezao, a mesec dana posle pada sam resio da sam zdrav i poceo da radim vezbe istezanja. Tu sam sjebao taj otkinuti fragment i pomerio ga. JBG, tako ostaje.

Mad Max

Citat: farbach poslato 04 Jun, 2014, 22:14
ruzno izgleda ali funkcionisem. Nisam lezao, a mesec dana posle pada sam resio da sam zdrav i poceo da radim vezbe istezanja. Tu sam sjebao taj otkinuti fragment i pomerio ga. JBG, tako ostaje.

Kad covek nema mira! Cekaj, nisam u toku, sa cega si "spao"

nemoj molim te reci sa bicikla.

Jel moze ova tvoja sprava da bolove u kicmi resava, ne pamtim kad sa potrcao ko covek

a doktori samo govori kako su misici kicmenog stuba slabi, a sta je tereta se prenelo

i jos uvek nosi, iako boli.
Brzi od smrti, Jaci od bola