Glavni meni

Zadnji Talas Radosti po nas...

Započeo Gile_ExtremeBoy, 24 Oktobar, 2010, 20:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gile_ExtremeBoy

Polako se blizi zima i dani su sve kraci. Sunce sve se vise i vise skriva iza hladnih oblaka, nocu temperatura pada i ispod nule na pojedinim mestima ali ipak imamo jos malo fore dok ne padnu bela govna sa neba. Iskoriscavate li vi ovo lepo vreme ili sta?

Ja sam se danas iznerviro katastrofalno. Isao sam sa komsijom kroz sumu, zuto lisce je pokrivalo zemljini put dok je vetar pirkao.. A meni ko inat nece da upali krosaljka da se malo provozam po toj lepoti. Jaoj Radovane.... sacu ti ebem mater.  [veryangry]

Po meni su ovi jesenji dani najlepsi za voznju, leti ume da dosadi i ojadi dosta voznju vreo vazduh i prejako sunce koje bas i nije toliko prijatno za laganu voznju, ali sada je savrseno.

Zamolio bih za neku sliku sa voznjice. Sada se prave najlepse slike prepune boja.  :)
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

jerej

Ja sam se danas navozao cini mi se i vise nego letos. dan je bio lep, pa sam ga maksimalni iskoristio..  :)

UFF


jerej


Dzambo

I ja sam se danas vozio, isprobavao sam moped po auto-putu malo....

UFF

Ja danas na autokomercu izguravao konkurenciju kartingom sa staze  ;D

zabavnije je nego kad juris vreme

mikelandjelo

Dok su se neki po lepom vremenu vozili, ja sam svoje kljuse gurao. Sa nbg-a na karaburmu. I bas sam se lepo nagurao taj dan... [veryangry]

zodiac

Ja se provozao, ali 15 minuta. Curi semering vodene pumpe. Jebiga :(
Prijatelj je zao drug

gaja

E ja sam u nedelju napravio sa ortakom jednu lepu turicu Bograd, Obrenovac, pa pored Save do Debrca, skrenuo ka Ubu u vratio se nazad u BG i to obilaznicom preko Lestana. Sve skupa tricavih oko 170km, ali nije bilo vise vremena, cekala lepsa polovina na rucku.
Prelep dan, nadam se da ce ih biti jos... :)