Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

pit

Citat: velimlje poslato 29 April, 2011, 21:54
Citat: jager poslato 29 April, 2011, 21:49
Huhu.... TUÈAAAAAAAAAAAA!!!

;D ;D ;D

Izvini , ja sam bio pod pogresnim uticajem da si ti pametniji ...

                 Ne samo si ti pametnjakovic...

jager

Citat: velimlje poslato 29 April, 2011, 21:54
Citat: jager poslato 29 April, 2011, 21:49
Huhu.... TUÈAAAAAAAAAAAA!!!

;D ;D ;D

Izvini , ja sam bio pod pogresnim uticajem da si ti pametniji ...

:D
E, sva¹ta. Davno sam video da se neko tako zna pod¾apati kao vas dvojica. I da zna¹ da vas je interesantno èitati, majke mi :)  Ali ne vidim ¹to sam ja, puko konstatujuæi da æe opet doæi do fajta, na bilo koji naèin tebi poslao signal da sam manje pametan? :D
Dodu¹e, ne trudim se da se pravim pametan, ¹to jes'-jes'...

CrvenBan


velimlje

Citat: pit poslato 29 April, 2011, 21:56

      Pa kako nazvati tvoj komentar za Hondu Goldving '' povraca mi se od pomisli da sednem na nju''

Ja se ne secam da sam to ovde rekao , mozda opet gresim ?
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

pit



   Pa ija se nesecam da sam temu BMW 1600 VS SKUTER zapoceo na ovom forumu pa je ona opet tu ...sto je cist dokaz da si zeljan svadje i prepucavanja...pa kad nemas s kim na bjb i ums eto te ovde da palamudis sto meni u principu zabole uvo al kad te opletem ti udri u kuknjavu ...mnogo ti bre brate plitka materica ....samo da znas da niko ovde nece da ti ''stiti'' osecanja koja gajis prema propeleru kao na ums i bjb ...ovde sam moras da se boris....

velimlje

 Opet ti sa plitka materica , neznam gde si to cuo ?

Da nisi ti od onih ? Dupe uza zid i tako to ?

Jeste , postavio sam temu BMW 1600 vs SKUTER ovde da se malo zajebavam sa tobom , palim te nemoj da se ljutis :D :D

Ali mi nije jasno kako sam te time toliko naljutio da i ovde na ovoj temi seres ?

Tamo na toj temi , ne kazem , ali ovde ?




Uspeo si jos jednu temu da useres ..... cestitam !!!
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

pit


           Znaci otvorio si temu bmw 1600 vs SKUTER koja je bila zaklucana na drugom forumu upravo od pripadnika tvoje sekte samo sa jednim razlogom a to je da se svadjas ....onda nemoj da kukas kad ti ga neo zaglavi....a plitka maaterica je termin koji se koristi za nekoga ko brzo prsne ...
            Sto se usiranje tem tice ti si prvi poceo sa ubacivanjem drkadzijskog prevoda o Hondi....ima li neki prevod koji si ti izbacio o japancima a da ih ne kritikuje ...a kao slucajno provejava poredjenje sa bmw koji j w gle slucaj uvek tu nekako superiorniji.
            Providno Velimlje ,gori si od tih potplacenih novinara .Zalosno.

velimlje

Providno ili ne , neznam ..

Bio je to prvi test objavljen bilo gde , to je bio jedini razlog sto sam uzeo da ga prevodim ...
Covek jeste sitnicar , to sam napisao , ali

koliko znam njega BMW ne placa , za razliku od mene :D :D :D :D

a sto se tice te famozne teme za BMW 1600 , neznam ko ju je tamo zakljucao , niti sam imao nekog uticaja u tome

Jedino sam se iskreno nadao , rekao sam ti to pre , da zavrsis taj prevod , u tvom stilu , mislim da bi se svi mi sladko nasmejali , voleli ili mrzeli BMW
Ali vidim od toga nema nista , ili nemas inspiracije , i pored svih tih klipova koje postavljam , ili nemas vremena , neznam ..


Sve u svemu , mozemo li ovde prestat sa ovom glupom razpravom ?

Tema je CrossRunner , ili ?
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

pit


negro

E ajde stvarno, upucavajte jedan drugog na CS ili u pp a ostavite jadnu temu da bude ovde za ono za sta je stvorena....

Da vratim temu u normalne tokove... vide li neko negde okvirnu buducu cenu masine?

jager

CitatJapanese Manufacturer Honda has relesead new 2011 Honda Crossrunner price for UK, which this adventure bike is set to appear in Honda motorcycle dealers’ showrooms from early summer, at the competitive price of £9,075 OTR (including DVLA first registration fee and taxes).

svetac

mozda ja nisam kompetentan(vozio sam jednu sezonu TA),ali motor je babaroga u pozitivnom smislu!!  [thumb_up]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: svetac poslato 30 April, 2011, 00:27
mozda ja nisam kompetentan(vozio sam jednu sezonu TA),ali motor je babaroga u pozitivnom smislu!!  [thumb_up]
Nisi  kompetetan, ako ne mozes konstruktivno da doprineses svadji...nemoj ni da se mesas..posmatraj i uci...i oni su nekompetentni ali su elokventni...i svako se drzi svoga ko pijan plota. :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

I na kraju svadje ce se verovatno podaviti...

Pitovim burekom...

bosch

E do ku..a !! taman kad je bilo najbolje oni se pomirise !!!   :(
[yahoo] [rofl]
Osh , Nesh , Ko te jebe !!!

jager

Citat: Kengur poslato 02 Maj, 2011, 11:14
I na kraju svadje ce se verovatno podaviti...

Pitovim burekom...

Ne bre. To je ocigledno bio "burek mira"

;D ;D ;D

velimlje

 Vidim ima zaludnih moderatora ovde , pa sastavise ovu kompilaciju ... :D :D :D

Trebali ste nazvati : The BEST of

Samo ste se presli , malo .... ja i Pit se svadamo samo kad smo razpolozeni , ne kad se nekom drugom svida



Pitov burek nisam probao , Kengure , ali sam siguran da je vrhunski , kakvo davljenje te spopada :D :D :D :D :D :D
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

pit

Citat: velimlje poslato 02 Maj, 2011, 17:40
Vidim ima zaludnih moderatora ovde , pa sastavise ovu kompilaciju ... :D :D :D

Trebali ste nazvati : The BEST of

Samo ste se presli , malo .... ja i Pit se svadamo samo kad smo razpolozeni , ne kad se nekom drugom svida



Pitov burek nisam probao , Kengure , ali sam siguran da je vrhunski , kakvo davljenje te spopada :D :D :D :D :D :D



             Hehehe Velimlje je moj drug i ovo do sada sto vam je licilo na svadju samo vam se ucinilo....a burek nije moje da ga hvalim ...ko ga je probao uverio se.

misa-pei

Ja bih se rado davio u Pitovom bureku, samo mi je daleko da skoèim do Ni¹ pre doruèka :D
Država je najveći neprijatelj naroda

UFF

moderatori bi voleli da su zaludni a to moze da se desi samo ako vas dvoje nastavite da se "druzite" u ovoj temi umesto da spamujete i trujete i ostale pa da ne moraju bas svi to da citaju a i moderatori manje da imaju da premestaju