Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Citat: Laziæ poslato 12 Decembar, 2018, 19:26
Pih bre, sledeæi put ne bacaj, zovi... :D Uvek ima fora...
Тако је, сем кад није тако.
Друштво за заштиту од животиња

mrle

Citat: Laziæ poslato 12 Decembar, 2018, 19:26
Pih bre, sledeæi put ne bacaj, zovi... :D Uvek ima fora...
i za moj laptop...

Lazic


nesic1

Ако неког уопште занима,
"GoPro Hero 2018 CHDHB-501-RW", уради се упдејт софтвера на "Hero 5 black", и за 19.999 дин имате "Hero 5 black" са свим опцијама, е сад за гаранцију не знам како иде ако затреба

Lazic

A to je opet taèno 19.999 dinara vi¹e nego ¹to sam planirao da potro¹im na kameru... :o :D

eclipse4

mala pomoc.....

danas slucajno spazih da mi se medju ostalim uredjajima na pc-u nalazi i tv,nazalost izbrisah ga pa ga nema sad na slici.

medjutim,ako se nalazio tu,to znaci da su se na neki nacin nekad :) spojili a da ja to nisam ni imao pojma......zanima me ko se razume,kako da ih opet povezem?
tv naravno podrzava i internet i wireless itd...sa telefona gledaju klinci stalno yt itd.....ili ono kloniranje ekrana bla bla.....

ma prosto,kako da ih povezem? :)


UFF


eclipse4

ma kablom jes kako da ne :) kuj ce razvlaci tolki kabal.on ako je tv video tu video ga je ili wireless ili na bt....al ja nisam video da moj tv ima bt...znaci somhau ga je video preko mreze

Lazic

Pa i ¹to klinci pu¹taju yt isto ide preko mre¾e... Tj, tv mora da bude na istom ip opsegu kao i svi ostali ureðaji u kuæi...

mareskin

Citat: eclipse4 poslato 25 Januar, 2019, 17:36
ma kablom jes kako da ne :) kuj ce razvlaci tolki kabal.on ako je tv video tu video ga je ili wireless ili na bt....al ja nisam video da moj tv ima bt...znaci somhau ga je video preko mreze

Verovatno je konektovan na Wifi, ako ima tu opciju.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Mo¾e wifi a mo¾e i na kabel... :D Bar na LG... ;D

mareskin

Citat: Laziæ poslato 26 Januar, 2019, 16:08
Mo¾e wifi a mo¾e i na kabel... :D Bar na LG... ;D

Reèe èovek da nije vezan na mre¾u kablom, pa reko verovatno je na wifi.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4

jeste ima wifi ali zasto ga sad vise ne vidim???

kako da ga opet vidim u kompu?

UFF

stavis tv tacno ispred kompa da moze da ga vidi :D

Lazic


eclipse4

pa kako da u windowsu pretrazim uredjaje sta vidi u mrezi???

Lazic

Gledao onaj dan kad si kukao u mom Windows-u, nisam mogao da naðem... Sinoæ hteo da pustim ne¹to na TV 'ladno LG vidi folder od Azerusa na mom kompu... :o :D E sad, tu nema filmova, al' ako bi ih bilo mogao bih da pu¹tam direktno sa kompa... :o ;D

eclipse4

upravo tako,ako ga je komp video onda su u mrezi...ako su u mrezi onda ima sanse da se pusti recimo film iz pc-a.....ili ne? vbf54r

Lazic

Intalirao sam neki LG smart share, podesi¹ folder koji hoæe¹ i sa televizora mu pristupa¹ kao da je usb fle¹... ;D Radi odlièno... ;D


eclipse4