Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

I meni presedala i kanio se 100 puta da se vratim na sedmicu pa se primiri i predomislim se, aj reko da ne idem s konja na magarca a takodje je koristim maltene otkad je izasla :D Caletu instalirao 10ku, koristio neko vreme i samo neke jebanijade... vratio mu sedmicu i preporodio se :D

UFF


mareskin

Citat: UFF poslato 13 Avgust, 2018, 23:31
no problems at all :)

Kad ne koristi¹ mnogo raèunar :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

koji ce mi qrac

koristim ga za filmove, muziku i forum

ok kad dodje zima mozda cu da se igram opet konacno :)

mrle

trebalo bi da u nedelju budu trke na U¹èu, nigde ne mogu da naðem program, satnicu.

eclipse4

Citat: mareskin poslato 13 Avgust, 2018, 17:02
Citat: Laziæ poslato 11 Avgust, 2018, 10:42
Citat: Boban_m poslato 10 Avgust, 2018, 22:15
Pa sta da stavi, sedmicu? Jel moze da se roll back 10ka na sedmicu?
Pokajao se 20 puta sa 10-kom, jebem me radozlanog ba¹... Ako nadogradi¹ sedmicu na 10, ima¹ da li mesec ili dva da uradi¹ roll back... Inaèe format C pa udri... :D

Presela mi je 10-ka 100 puta do sad. Samo problemi kod klijenata, a na nekim ma¹inama radi mnogo sporije nego 7. Prièam o legalnim instalacijama.

ova moja je divlja instalacija :)        zverina :)

Slaninar

Citat: Glava Dole poslato 13 Avgust, 2018, 17:07
I meni presedala i kanio se 100 puta da se vratim na sedmicu pa se primiri i predomislim se, aj reko da ne idem s konja na magarca a takodje je koristim maltene otkad je izasla :D Caletu instalirao 10ku, koristio neko vreme i samo neke jebanijade... vratio mu sedmicu i preporodio se :D

To ¹to prodavac ka¾e da je ne¹to unapreðenje, ne znaèi da i jeste.  :)

Sa 7mice na 10ku je sa konja na magarca.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


Lone Wolf

Гледам неки ишли моторима у Мароко, или Хонда добра хиљадарка на продају, летовање на Кипру...
А ја сваки дан вежбам неки будизам, као не треба ми, као изнад тога сам... И лоше ми иде.
Не може рај на земљи.

Lazic

Nisu neki, i¹ao je Èaruga a tamo mu ¾ivi drugar...

eclipse4

E zanima me nesto,na posao imamo sat na kojem kucamo kartice....sve bi bilo ok dok ne vidis da se cekiras u recimo 07:95 :-)

Dakle sat broji do 100 ne do 60,kako bih ja locno bteo i kuco da vodim evidenciju o vremenu,ima li negde neki online kalkulator gde mogu ubacivati vreme sa moje radne kartice i on da mi sracuna ukupno vreme?
Radi se o sledecem satu na posao

https://www.itsoffice.com.my/product/1866/SEIKO-Time-Stamping-Machine-TP-20.html

eclipse4

jebem ti vise telefone ko da sam nepismen jer me mrzi da proverim a brzo kucam.

UFF

da li ti stvarno ne znas da se pise/kaze na poslu a ne na posao ili si samo brzo kucao?

odgovori na to i znaces da li si nepismen ili te mrzi da proveris a brzo kucas jer si pogresio dva puta u jednom postu

Kostić

svi smo mi gramatièki nepismeni osim onih koji su zavr¹ili ¹kolu za gramatièku pismenost. vuk je rekao: - pi¹i kao ¹to govori¹, govori kao ¹to pi¹e¹. u srbiji dao bog, ima dosta razlièitih dijalekta te je shodno tome i 'pisanje' razlièito i ne mo¾e da se okarakteri¹e kao nepismenost

:)

nepismen èovek ne ume da pi¹e a ne ume ni da èita

eclipse4

Citat: UFF poslato 09 Oktobar, 2018, 23:52
da li ti stvarno ne znas da se pise/kaze na poslu a ne na posao ili si samo brzo kucao?

odgovori na to i znaces da li si nepismen ili te mrzi da proveris a brzo kucas jer si pogresio dva puta u jednom postu

svi smo mi nepismeni jedino si ti ovde glas razuma,to smo odavno naucili :)
sta je tebi ciganlija mora i drugima biti sta je tebi lepo mora i ostalima biti......

kod mene se kaze pravilno "na posao" eve....

UFF

pa na posao se ide
ali na posao se nema
na poslu se ima

i ne znam sta je ciganlija  [neampojma]

Hattrick

Citat: UFF poslato 10 Oktobar, 2018, 22:51
...ne znam sta je ciganlija  [neampojma]

Zovu je jos i Ada. :D

eclipse4

Citat: UFF poslato 10 Oktobar, 2018, 22:51


i ne znam sta je ciganlija  [neampojma]

nisam mislio ciganija za ovaj post breee

Lone Wolf

И не сме да се бежи с часова, не сме!
Не може рај на земљи.

eclipse4

da nisam bezao sad bi bio pismen ko mUFFtija :)