Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

zmaje, posto je dizel u RS?

mali_zmaj

presla dvije marke za nesto pfeninga...
jin-jang

mrle

Citat: mali_zmaj poslato 14 Februar, 2018, 18:15
presla dvije marke za nesto pfeninga...
to mu dodje 1evro?

mrle

ej, zmaje, ima li na pumpama loz ulja,gasnog ulja? Vidim da je cena oko 100din, ali da li ga ima? Za Golfa dvicu najbolje.

mali_zmaj

Jeste dodje oko evra,e sad ima loz ulja,ali je zabranjeno sipati u automobile,e sad uvijek ima onih koji su spremni zaobici zakon..,ja imam dizela,al nikad ne bih sipao lozu,ni da golfa dvicu imam,al to sam ja...   
jin-jang

mrle

ja sam u Punta sipao loz ukje dok je bilo mnogo jeftinije od dizela. A dvica bolje radi na lozaka.

mali_zmaj

Ma sve ok..,moras naci pumpu koja ce ti htjeti sipati u auto lozu..
jin-jang

UFF

ili kupis svoju cisternu :)

ispalti se na duze staze :D

mrle

idem danas klincima da kupim patike u Ðaku, ima ova novina ko ima obiènu debitnu karticu po¹tanske


http://www.posted.co.rs/postcard.html


mo¾da nekom zatreba ova info.

Hurricane

..mnogo su im los kvalitet patike, ja ne znam sta oni rade

Pregledaj dobro i cuvaj racune!

mrle

Citat: Hurricane poslato 16 Februar, 2018, 13:07
..mnogo su im los kvalitet patike, ja ne znam sta oni rade

Pregledaj dobro i cuvaj racune!
do sada je bilo ok, imam tu u Nehruovoj onu veliku outlet prodavnicu. Uglavnom prerastu patike, pre nego se pocepaju.

Lazic

Dok ka¾e¹ keks ima da ma¾njava¹ obuæu... :D

mkt

da li neko ima neku semu za polaganje vozackog, samo da nema voznje bezveznih casova nego polaganje I izlazak na zavrsni ispit

castor

A© Rak Nova Pazova, bilo je ranije na Liberty-ju polaganje, mislim da mo¾e¹ i da se tako dogovori¹. 063 362 507
It's the ride that matters, not the bike…

mkt

e daaaa zaboravih za njih
hvala

Lone Wolf

Vidim po¹tara na Tomosu cepa po snegu.
Jel se to mo¾e? Jel ide motor po snegu?
Ja registrujem celu godinu a prvi mraz i sneg a on u gara¾u i spava....

A kom¹ija isterao limuzinu na trotoar da se greje dok on ode do kuæe i poradi a mi obilazi po dubokom snegu i jo¹ me gleda krvavo - ¹ta je to je moj prilaz kuæi a ne trotoar! Jes ako si ¾ivotinja, a jesi, i opet, u pravu si.

Dve babe guzeljaju polako, zastajkuju, ne èuju i ne jebu nikog, da ih obiðe¹ opet zagazi u dubok sneg i opet one uvreðene... Svi su ne¹to povreðeni.

®ao mi ptica, maèki, pasa... Oni su neiskvareni, nevini, niti smetaju niti koga diraju... ®iva biæa po ovoj zimi.
I ponekog motora koji je pod snegom, mislim, ne ¾ali se on, ni da mrdne, ali mi opet ¾ao, valjda ¹to je bolji èovek od ljudi, ne znam...

:violina:
Не може рај на земљи.

mrle

pa ja ga omlatio pro¹li utorak po snegu. Pukla dekla, iscurelo ulje.

Lazic

Citat: Lone Wolf poslato 27 Februar, 2018, 11:34
Vidim po¹tara na Tomosu cepa po snegu.
Jel se to mo¾e? Jel ide motor po snegu?
Ja registrujem celu godinu a prvi mraz i sneg a on u gara¾u i spava....

A kom¹ija isterao limuzinu na trotoar da se greje dok on ode do kuæe i poradi a mi obilazi po dubokom snegu i jo¹ me gleda krvavo - ¹ta je to je moj prilaz kuæi a ne trotoar! Jes ako si ¾ivotinja, a jesi, i opet, u pravu si.

Dve babe guzeljaju polako, zastajkuju, ne èuju i ne jebu nikog, da ih obiðe¹ opet zagazi u dubok sneg i opet one uvreðene... Svi su ne¹to povreðeni.

®ao mi ptica, maèki, pasa... Oni su neiskvareni, nevini, niti smetaju niti koga diraju... ®iva biæa po ovoj zimi.
I ponekog motora koji je pod snegom, mislim, ne ¾ali se on, ni da mrdne, ali mi opet ¾ao, valjda ¹to je bolji èovek od ljudi, ne znam...

:violina:
Romantièna du¹a... :D [cheers]

Glava Dole

Moze bez problema ako nije bas predubok sneg i kolko-tolko je ociscen put :) Sad ne bih mogao da ga isteram iz dvorista :)

      


Andreja

Ajde neke nove slike, ¹ta vrtite stare... Stvarno si Kosta junior.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D