Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Citat: Bori¹a poslato 25 Februar, 2013, 23:13
mislim da nema svrhe vise pisati na ovu temu, samo se baksuzira, u pravu je Gasa bio :(

Pa ko ti je kriv ¹to si pièka pa ne sme¹? :P
Jebote, ima¹ sve uslove, daj ne blamiraj nas...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt

da prcas al sa sve majicom mm

Major

Borisa samo lagano. Desice se kad ne budes uopste planirao ;)

UFF

Pa da i to sto kaze major, niko ko je bio silovan to nije planirao tako da verujem da ce i tebi to isto da se desi neplanirano ;)

mareskin

Citat: Major poslato 26 Februar, 2013, 09:05
Borisa samo lagano. Desice se kad ne budes uopste planirao ;)


Samo æe se pojaviti jedan dan i dr¾ati dete za ruku ;D
D¾aba tvoja prièa nije moje, ja sam jo¹ nevin. Dok poraste nema ti spasa [rofl]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Citat: UFF poslato 26 Februar, 2013, 09:19
Pa da i to sto kaze major, niko ko je bio silovan to nije planirao tako da verujem da ce i tebi to isto da se desi neplanirano ;)

[rofl]

Zeljkamp

Nije ni cudo sto nece Ruzu i sto je se plasi kada mu svi govorite kako ce ga Ruza pokidati... ;D

Borisa, skupi hrabrost i odradi Ruzu kada se nudi jer ce svi tvoji sadasnji problemi nestati!  ;)

P.S. Ruzo, svaka cast!  [klanjam_se]  [thumb_up]  [clapp]
TwinZ Auto & Moto

Uncle Bob

Ja mislim da su drugi zavidni Ru¾a deluje fino i suptilno i voleli bi da su i oni kao Bori¹a dobili ponudu.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Vlajko

Ma mali se utronjao.. gubimo vreme bezveze..lepo rekoh da prvo vidimo od kakvog je materjala pa onda cimanje..

Ovako se pokazao da je samo jak na tataturi..

Ru¾o kralju..  [kralj]
evo ako ima¹ neku drugaricu koja ima isti problem kao motori¹a Bori¹a.. tu sam da pripomognem  :P
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

Citat: Vlajko poslato 26 Februar, 2013, 11:43
evo ako ima¹ neku drugaricu koja ima isti problem kao motori¹a Bori¹a.. tu sam da pripomognem  :P

evo ga jo¹ jedan dr.Kad¾ija... [rofl] [rofl] [rofl]

dzimika

naravno, oduvek su bile najbolje a jos zavijaca od njih   [balavi] [balavi] [balavi]

Lazic

Citat: mrle poslato 27 Februar, 2013, 14:11
pre par nedelja prvi put sam razvlaèio domaæe kore za pitu. Sada to radim na svakih nekoliko dana.
Znaèi, odlièno!!!
Ko god da je probao, odu¹evljen je. Od ukuæana, gostiju, kolega na poslu

Na¹i stari su govorili, mo¾e¹ da se uda¹ kad nauèi¹ da razvlaèi¹ kore...:P

Milomir27


Zverka

Citat: Laziæ poslato 26 Februar, 2013, 23:26
Jutros prvi put u ¾ivotu dr¾ao pp aparat u rukama, i to ne jedan nego èetiri...:o Razmi¹ljao sam da isprobam jedan, ali nije bilo nikakve vatre u blizini, a mrzelo me da palim ne¹to po onoj ki¹i... [facepalm]
ne kradi mi profesiju :D  I STRUKU
@ PLAZMA
ppejac koji radi u firmi ...nema sta tu da proverava moze samo fizicki da vidi dal stoje na mestu
SERVIS PP APARATA se radi na 6mesecnom ILI po novom  GODISNJEM pregledu GDE SE aparat  fizicki otvara i stavlja unutra novi prah...
BLA VBLA BLA

da se vrnemo na temu
PRVI PUT POSLEDNJI PUT
odjebah koleginicu za sljaku zato sto mi se susio lak na noktima  :D
Never ride faster than your angel can fly

:D

Milomir27


mrle

Citat: Laziæ poslato 27 Februar, 2013, 14:28
Citat: mrle poslato 27 Februar, 2013, 14:11
pre par nedelja prvi put sam razvlaèio domaæe kore za pitu. Sada to radim na svakih nekoliko dana.
Znaèi, odlièno!!!
Ko god da je probao, odu¹evljen je. Od ukuæana, gostiju, kolega na poslu

Na¹i stari su govorili, mo¾e¹ da se uda¹ kad nauèi¹ da razvlaèi¹ kore...:P

pa i jesam se udao. Ja sam ti ono kako narod ka¾e domazet, prizetko....

UFF

Citat: Zverka poslato 27 Februar, 2013, 15:57
Citat: Laziæ poslato 26 Februar, 2013, 23:26
Jutros prvi put u ¾ivotu dr¾ao pp aparat u rukama, i to ne jedan nego èetiri...:o Razmi¹ljao sam da isprobam jedan, ali nije bilo nikakve vatre u blizini, a mrzelo me da palim ne¹to po onoj ki¹i... [facepalm]
ne kradi mi profesiju :D  I STRUKU
@ PLAZMA
ppejac koji radi u firmi ...nema sta tu da proverava moze samo fizicki da vidi dal stoje na mestu
SERVIS PP APARATA se radi na 6mesecnom ILI po novom  GODISNJEM pregledu GDE SE aparat  fizicki otvara i stavlja unutra novi prah...
BLA VBLA BLA

da se vrnemo na temu
PRVI PUT POSLEDNJI PUT
odjebah koleginicu za sljaku zato sto mi se susio lak na noktima  :D


zverka sta mislis koliko aparata ne radi jer im nisu sipali "nov" prah a koliko zato sto nemaju pritisak da taj prah izbace napolje?

nisam znao da prah ima dot pa ako istekne onda vise ne gasi vatru :)

Plazma Keks

sta me briga sta oni rade sa tim bocama, ako ih redovno proveravaju na onako rizicnom mestu gde je dovoljno mali plamen da zhvati ona brda papira i ode sve u Q. valjda bi onda trebalo malo vise da obrate paznju, zar ne?

dzimika

plazma, dosta njih ne zna ni da rukuje, ima aparata kod kojih nakon stiskanja moras da sacekas da bi co2 odreagovao i napravio pritisak da moze prah da izadje

Plazma Keks

dzimika, tamo su svi nauceni da rukuju tim aparatima, to sto im taj koji proverava aparate je kriv, posle svakog menjanja praha i cega jos mozes da prsnes kratko iz boce da proveris da li radi, aj nemoj svirati, keve ti. aparati prosto nisu radili...
idi u FHB, idi u radionicu ili u magacin gde se stavljaju bale papira koje idu na traku za recikliranje, i pitaj kako su se lepo proveli...