Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

pit

Citat: revolution poslato 16 Decembar, 2012, 18:07
Stoooo volem sto sam ignorisao PITa...ne moram da citam sta napise.... [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]

   To mozes da lazes ove sto te ne poznaju ....cim krene rasprava odmah mi skidas ignore da bi video o cemu se radi...crko bi kad nebi vido.Licno sam se uverio tj pogledao na moj profil....cas ima ignore cas nema.Kad prodje rasprava naravno ignore je tu .....samo 1 i to od tebe .Ti cini mise imas 4 konstantna ignorisanja.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 15 Decembar, 2012, 13:16
[clapp] odlican  [thumb_up]
eto taj cak i pit-u mora da se svidi jer je nov
a znam nekog ko bi i za novu peticu sa M opremom i kozom nasao manu (kao slab je to agregat za toliki auto i slicne gluposti)
Ko.Ko.Ko...otkri nam tajnu samo tebi znanu....mada ko god da je u pravu je...koji ce mu kurac M oprema ako nije M....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

koji ce qrac i sm felne na streetfighteru kad nije sm? :D


Bori¹a

da se ja pitam kao sto se ne pitam, pre bih ubacio u auto neku motorcinu veliku nego sad neku nadrkanu opremu tipa M, AMG...

UFF

ne pitas se
i klinac si pa ne znas
za veliku motorcinu moras da placas veliku registraciju i da sipas skupo gorivo a oprema leba ne trazi
kozni volan je kozni volan i uvek prija na dodir i pogled a kosta samo jednom kad ga kupis i nikad vise

Plazma Keks

Citat: Bori¹a poslato 16 Decembar, 2012, 19:56
da se ja pitam kao sto se ne pitam, pre bih ubacio u auto neku motorcinu veliku nego sad neku nadrkanu opremu tipa M, AMG...
a kakvu bi ti to motorcinu ugradio?

Kengur

Ja bih tu ubaci neki 1.4tdi... Ili 1.2 na plin... Prava stvar. :)

Kengur

Moze i onaj smartov mali zeldi, valjda 800 :)

UFF

Citat: Kengur poslato 16 Decembar, 2012, 20:09
Ja bih tu ubaci neki 1.4tdi... Ili 1.2 na plin... Prava stvar. :)

ajd i ja da citiram jednog a da se obracam drugom :)
vidim da je to danas moderno


jbg kad hoces da divljas sednes na motor, em mala tezina, em vetar u kosi, koga lozi da ide brzo iza sofersabjne nek ide za pilota - automobili su qrac po tom pitanju
po meni auto treba da sluzi da se prevezes od tacke a do tacke b
e ja licno volim da se prevezem udobno, zato i volim kozu i kadice
koji ce mi qrac M opruge i govna kad ne smem da divljam sa njim i bezim muriji kao dok sam na motoru a te pare mogu pametnije da potrrosim umesto da njima placam kazne i ostajem bez dozvole
kengure 2000ccm dizel je sasvim dovoljno za normalnu voznju, poteze odmah i ne moras da ga punis a u gradu je vazniji start nego max brzina

i ciganija je kad vozis opele i fiate a seres drugima koji voze bmw koji i ti zelis ali nikako da ga kupis ali zato sam umes u drugim temam da pominjes kiselo grozdje  [facepalm] (ali nema veze jer ima bmw tvoj ortak  [rofl] )

pit

Citat: UFF poslato 16 Decembar, 2012, 20:21
Citat: Kengur poslato 16 Decembar, 2012, 20:09
Ja bih tu ubaci neki 1.4tdi... Ili 1.2 na plin... Prava stvar. :)

ajd i ja da citiram jednog a da se obracam drugom :)
vidim da je to danas moderno


jbg kad hoces da divljas sednes na motor, em mala tezina, em vetar u kosi, koga lozi da ide brzo iza sofersabjne nek ide za pilota - automobili su qrac po tom pitanju
po meni auto treba da sluzi da se prevezes od tacke a do tacke b
e ja licno volim da se prevezem udobno, zato i volim kozu i kadice
koji ce mi qrac M opruge i govna kad ne smem da divljam sa njim i bezim muriji kao dok sam na motoru a te pare mogu pametnije da potrrosim umesto da njima placam kazne i ostajem bez dozvole
kengure 2000ccm dizel je sasvim dovoljno za normalnu voznju, poteze odmah i ne moras da ga punis a u gradu je vazniji start nego max brzina

i ciganija je kad vozis opele i fiate a seres drugima koji voze bmw koji i ti zelis ali nikako da ga kupis ali zato sam umes u drugim temam da pominjes kiselo grozdje  [facepalm] (ali nema veze jer ima bmw tvoj ortak  [rofl] )



              Vidi Uffe lud bi bio ako ne bih pozeleo da imam BMW ko stoje kupio Bucko.......ali bi isto bio lud ako bi kupio kao tvoj ....iz mnogo mnogo razloga....reci cu ti samo jedan....trap....to je bolna tacka kod tebe ....Stilo je po to, pitanju avion za bmw 320 ....i tu se prica zavrsava sto se mene tice.Ako nesto mrzim to je da mi bije nesto napred...
             

UFF

pite o cemu bre ti pricas jebote?
kakve koji kurac ima veze trap sa temom o bmw-u i fiatom?
ti kupi alfu onda ona je italijan i trap joj je do jaja

e vidis ja bi vozio bentli i kupio nov ali mi se ne svidja sto ima lose farove
a i ferarija sam mislio da uzmem ali on isto ima los trap
upadnes u 2-3 rupe i o de sve u qrac  [doh]

eto sad moram opet da ocistim temu od  [govance]

pit

Citat: UFF poslato 16 Decembar, 2012, 20:32
pite o cemu bre ti pricas jebote?
kakve koji kurac ima veze trap sa temom o bmw-u i fiatom?
ti kupi alfu onda ona je italijan i trap joj je do jaja

e vidis ja bi vozio bentli i kupio nov ali mi se ne svidja sto ima lose farove
a i ferarija sam mislio da uzmem ali on isto ima los trap
upadnes u 2-3 rupe i o de sve u qrac  [doh]

eto sad moram opet da ocistim temu od  [govance]

         Vidi ti stalno spocitacas da bi mi svi sto ne vozimmo bmw rado vozili kad bi mogli ...kao sindrom kiselog grozdja  njnanjaa....e pa ja tri rekoh jedan od razloga zasto ne volim BMW...los prednji trap.
        A mozda smo i beskintasi ko zna...

Che


pit

Citat: UFF poslato 16 Decembar, 2012, 20:32
pite o cemu bre ti pricas jebote?
kakve koji kurac ima veze trap sa temom o bmw-u i fiatom?
ti kupi alfu onda ona je italijan i trap joj je do jaja

e vidis ja bi vozio bentli i kupio nov ali mi se ne svidja sto ima lose farove
a i ferarija sam mislio da uzmem ali on isto ima los trap
upadnes u 2-3 rupe i o de sve u qrac  [doh]

eto sad moram opet da ocistim temu od  [govance]
Vidi sad bez zezanja....pricao sam sa kompetentnim ljudima a i nisam morao.Bmw da bi bio u svom fazonu mora da ima skroz niskoprofilne gume a kod nas sa nasim putevima jednostavno za to  nema uslova.Njemu treba besprekoran put bez rupa ili gne kroz 70 da se ne bi raazjebao trap.
                      Da li ti je nesto jasnije sad?S druge strane Fiati i Opeli nisu sportski orijentisani i njima i lice vislje gume i uz fabricki jaci trap predstavljaju dobitnu kombinaciju za nase puteve.
                       E druga je stvar sto ti ne prelazis velike kilometraze i auto ti sluzi za druge namene.
                       Ja sam sa Stilom za 3 meseca preso oko 5000 km.....da je na njegovom mestu bio BMW ko tvoj sjebo bi se samo tako ..Kapiras li konacno o cemu se ovde rradi?

Lazic

#1234
Jebe¹ mi biv¹u ¾enu, ako ovde ima ikoga normalnog...[facepalm] [rofl]


@Darko & Marko:
Ne znam ko je prvi poèeo, ali stvarno niste u redu, volim vas obojicu i znam da se i vi volite, sedite bre na pivo, pa ko prvi padne, sisa... [rofl] [hello]

pit


Joker

To i ja kazem... Nema smisla ovako... Stvarno je vise glupo..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

Citat: pit poslato 16 Decembar, 2012, 20:35
Citat: UFF poslato 16 Decembar, 2012, 20:32
pite o cemu bre ti pricas jebote?
kakve koji kurac ima veze trap sa temom o bmw-u i fiatom?
ti kupi alfu onda ona je italijan i trap joj je do jaja

e vidis ja bi vozio bentli i kupio nov ali mi se ne svidja sto ima lose farove
a i ferarija sam mislio da uzmem ali on isto ima los trap
upadnes u 2-3 rupe i o de sve u qrac  [doh]

eto sad moram opet da ocistim temu od  [govance]

         Vidi ti stalno spocitacas da bi mi svi sto ne vozimmo bmw rado vozili kad bi mogli ...kao sindrom kiselog grozdja  njnanjaa....e pa ja tri rekoh jedan od razloga zasto ne volim BMW...los prednji trap.
        A mozda smo i beskintasi ko zna...


sto se bre pecas kad nije upuceno tebi?

Lazic

#1238
Citat: WOLVERINE poslato 16 Decembar, 2012, 20:58
Citat: Laziæ poslato 16 Decembar, 2012, 20:47
Jebe¹ mi biv¹u ¾enu, ako ovde ima ikoga normalnog...[facepalm] [rofl]


@Darko & Marko:
Ne znam ko je prvi poèeo, ali stvarno niste u redu, volim vas obojicu i znam da se i vi volite, sedite bre na pivo, pa ko prvi pade, sisa... [rofl] [hello]



Polako Laki.....pa gde nadje Gospodju..

ja nevidim gde ti vidis da ja imam problem sa mareto smekerom..... sve je tuturutu a ne tituritu...


 brzo ce se sve resiti... dok sredimo ovaj ram na KTMu.... i jos par stvari.....

Citat: WOLVERINE poslato 15 Decembar, 2012, 15:53







Kao ¹to jednom rekoh, na ovom mestu sam prvi put u ¾ivotu mogao sam da biram sa kim æu da se dru¾im, a da nije nametnuto od strane dru¹tva(obdani¹te, ¹kola, vojska) i mnogo me boli kad se popièkaju ljudi koje sam izabrao, kao da se cepam na vi¹e delova...[facepalm]

Ionako mi je veæ te¹ko zbog pita i alje i zeljkamp-a i zmaja i jo¹ nekih ljudi koji se svaðaju, a znam ih lièno...[facepalm]

WOLVERINE


Ja se brate ne svadjam ni sa kim.. [nono] [nono] [nono].. pogotovo ne sa...  [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] odmah bi dobio bananu.... ja sam brate mnogo glup. [ludak] [ludak] [ludak]..i licim na ciganina...  sav sam tuturutu.. [dunce] [dunce] [dunce]...  nemam ja mozga za to.... [glavazid] [glavazid] [glavazid]

Opusti se .... nemo da se cepas......na delove... a za to ima leka.... zovemo Reva da te sastavi... [rofl] [rofl] [rofl] [cheers] [cheers] [cheers]