Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

pit

Citat: Zeljkamp poslato 12 Decembar, 2012, 12:09
Citat: pit poslato 12 Decembar, 2012, 09:36
Citat: Zeljkamp poslato 12 Decembar, 2012, 03:00
Mozes tom istom clanu da  :drka: !


       To neka ti urade zenski clanovi porodice.A ti ces i dalje da vozis auto koji je prosao 400 000 km ahahahahahah mada je vaznmo da pise 130 000 km....naivan si bre ko francuska sobarica.
Seljak, rekao sam ti da me ne spominjes! Obecao sam ti nesto i budi ubedjen da cu odrzati obecanje, narocito sto mi pominjes porodicu!


              Seljaci su ti tata i mama sto te vaspitali kao krimi dzimija pa ti jos kupili BMW 320 ujejejjee gore nisu mogli da te skenjaju.Smesan si mi krimi dzimi....i naivan ko francuska sobarica....e svasta necu da procitram na ovom forumu.....BMW 2002 koji je prosao 130000 km....bulshit da nema gori.

Joker

Ajde ovako, da ne izvlacim ko je prvi krenuo i ko je preterao a ko nije, ne interesuje me... Ko prosledi bilo kakvu uvredu, bilo kog tipa popice bananu istog trenutka..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

Uuuuuu Mi¹ko & Zeljkamp, ¹ta vam je rekao... [rofl]

pit

Citat: Joker poslato 12 Decembar, 2012, 16:18
Ajde ovako, da ne izvlacim ko je prvi krenuo i ko je preterao a ko nije, ne interesuje me... Ko prosledi bilo kakvu uvredu, bilo kog tipa popice bananu istog trenutka..

      Vidi sad tolerisali ste sve njegove uvrede upuceni meni....ako hoces mogu da citiram...z.ato nemoj da se obracas na moju adresu nego upozori ovog umisljenog mafiozu da me se okane i da ne preti vise.Naravno da me njegove pretnje ne doticu uopste pogotovu sto sam cuo od jednog clana  forumada kad se vidi licem u lice da cvili i trazi izvinjenjne
         Ja prvi nikome nisam pretio osim u zajebanciji.....tako da bih vas zamo;lio da me zastite od ovakvih opasnih likova.
          P.S. predlozio bih i da pretnje na PP povlace automatski ban...jer ni tamo nisam prvi ni kome pretio...
           I na kraju krajeva sva ova netrepeljivost izmedju mene i doticnog je nastala zbog moje konstatacije da je njegov BMW presao 130 000 km....pa mislim koga jos boili uvo za to.Sujeta je zajebana stvar.

Joker

Nema potrebe da citiras nista, kao sto rekoh, necu da se natezem ko je "poceo" prvi, to je prica koja nema kraja, stopiram je. Preko pp-a mozete da pisete sta god hocete, to mene ni ovaj forum ne interesuje. Svaka sledeca uvreda, bilo kakva, bilo sa tvoje ili njegove strane povlaci ban. Vama je izgleda tesko da shvatite neke stvari ako vam se lepo objasni, nego mora ovde, pred svima da bude vasa "zadnja", da svi vide...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

pit

Citat: Joker poslato 12 Decembar, 2012, 16:47
Nema potrebe da citiras nista, kao sto rekoh, necu da se natezem ko je "poceo" prvi, to je prica koja nema kraja, stopiram je. Preko pp-a mozete da pisete sta god hocete, to mene ni ovaj forum ne interesuje. Svaka sledeca uvreda, bilo kakva, bilo sa tvoje ili njegove strane povlaci ban. Vama je izgleda tesko da shvatite neke stvari ako vam se lepo objasni, nego mora ovde, pred svima da bude vasa "zadnja", da svi vide...

           Aj da rizikujem da ispadnem tvrdoglav ja SIGURNO nikad prvi nikog nisam poceo da vredjam.'' Seljak'' za tebe izgleda nije uvreda....a uvredom smatras kad sam mu odgovorio....to su druze dvostruki arsini koje ti pokusavas meni da nametnes....upozori ti njega mene  nemas potrebe jer ja nisam nevaspitan da se nekome tako obracam PRVI.
           A nesto nisam primetio da si ga upozoravao na gomilu uvreda koje mi je uputio u momentu banovanja.....znaci pravila mora da vaze za sve OK?
           

Joker

Pite, ja ne poznajem ni tebe ni njega.. Ne vrsim nikakvu selekciju, ni najmanje.. Sto se tice tih stvari, svi su isti.. I ponavljam ponovo, ne zanima me da gledam ko je prvi poceo jer to moze da ide u nedogled. I bas zbog toga nisam banovao nikoga, vec prekidam to vase prepucavanje i dajem vam par opcija. Pazi, i tebi i njemu. Ako pisem, pisem i tebi i njemu... Mozete ovo piskaranje da nastavite normalnim putem , sto vam ne preporucujem jer ocigledno to ne znate, onda mozete da prekinete svu dalju komunikaciju tako sto cete da se stavite na IGNORISI KORISNIKA i mozete da prepirku nastavite na pp, sto isto ne preporucujem... Ono sto nemate opciju je da uvrede i bilo sta slicno tome vise pisete ovde na forumu, javno, jer ce istog trenutka da padne ban. Nadam se da sam bio sasvim jasan u ovome. Da ponovim samo ovo, ovo vazi i za tebe i za njega. Pametnom coveku se jednom kaze...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Andreja

Ja sam ne¹to primetio u ovoj situaciji. SNEG I ZIMA NAS JEBU SAMO TAKO!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

MIGE

prijatelji moji,zivot je kratak i ne kvalitetan da bi se ovako napusavali na forumu...treba sto vise piva i rakije popiti,zaboraviti lose stvari,druziti se i ljubiti mlade devojke...a mozda i neke stare...sta ko voli,nek izvoli  [cheers]

WOLVERINE


Pit voli kola sa malom kilometrazom...... [rofl] [rofl] [rofl]

pit

          Pa
Citat: WOLVERINE poslato 12 Decembar, 2012, 19:05

Pit voli kola sa malom kilometrazom...... [rofl] [rofl] [rofl]

        Pa naravno i ja verujem u deda mraza..... [dunce] :P

WOLVERINE

Citat: pit poslato 12 Decembar, 2012, 19:11
          Pa
Citat: WOLVERINE poslato 12 Decembar, 2012, 19:05

Pit voli kola sa malom kilometrazom...... [rofl] [rofl] [rofl]

         Pa naravno i ja verujem u deda mraza..... [dunce] :P

To ti kazem...evo snega... a ima i ona pesmica...'' skripi, skripi bela staza hebo deda mraza''....  [yahoo] [yahoo] [yahoo]

pit

Citat: WOLVERINE poslato 12 Decembar, 2012, 20:02
Citat: pit poslato 12 Decembar, 2012, 19:11
          Pa
Citat: WOLVERINE poslato 12 Decembar, 2012, 19:05

Pit voli kola sa malom kilometrazom...... [rofl] [rofl] [rofl]

         Pa naravno i ja verujem u deda mraza..... [dunce] :P

To ti kazem...evo snega... a ima i ona pesmica...'' skripi, skripi bela staza hebo deda mraza''....  [yahoo] [yahoo] [yahoo]

              Ma ti se zezas al ja sam se malopre cuo sa deda mrazom i on mi lepo kaza ...prodaj to govno od stila i ja ima da ti za novu godinu donesem BMW 320 sa oko 100 000 km.
            Rekoh mu: '' Ne seri bre deda mraze''.
            Kad on meni : '' Ne serem bre ,pa znas li kolko  ih ja doneo u Srbiju do sada''.
            Ne znam nisam pameta sta da radim ...al mislim se deda mraz  je to nece valjda da laze ..a i bio sam dobar cele godine.

pit




pit


    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA pa sta sad da radim? E ne da mi se pap to ti je ...a taman sam se zaradovao....nema veze iduce godine ce deda da me obraduje ...taman ce moj BMW da se razradi i prodje jos 7000 km.

easy


UFF

?



[attachment deleted by admin]

easy