Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

kada sam pitao da li se moze putovati, mislio sam na masinske mogucnosti, ne na udobnost..
mlado dupe ne bira tip sedista, samo bi da se vozi
i udobniji je od skutera sigurno..

Lazic

Citat: Plazma Keks poslato 26 Novembar, 2012, 01:59
meni je smesno samo kad ljudi kukaju da im je tvrdo kvacilo ili kocnica... provozajte se malo na izu pa ce svaka kocnica i kvacilo biti mekani

¾iva istina, provozao sam se malo...

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

WOLVERINE




Steta sto SALE ZODIAC nije na forumu.....  :P :P   Kako bi se odusevio sa kolekcijom svojih motora.... ;D ;D ;D ;D ;D [cheers] [cheers]

CBRR1

Citat: WOLVERINE poslato 27 Novembar, 2012, 09:32



Steta sto SALE ZODIAC nije na forumu.....  :P :P   Kako bi se odusevio sa kolekcijom svojih motora.... ;D ;D ;D ;D ;D [cheers] [cheers]
[neampojma] [neampojma] [neampojma]

Major


UFF

ma da
i ove sad sto vozim su njegovi takodje :)
i za transalpa i ktm-a i cb-a mi on dao pare  [rofl]

iskreno do sad sam kupio samo 3 motora koje sam stvarno zeleo

1 MT-03 - bio mi lep jbg oduseovio sam se sa dizajnom ali nema snage i lose ogibljenje-tad kad sam ga kupiovao mi je bio vise nego dovoljan
2 KTM690SM
3 CB1000R

Ova druga dva ne moram ni da komentarisem
Ostali su svi dolazili jer je bila dobra kupovina u tom trenutku i mogao sam na njima da steknem iskustvo a kasnije prodam za iste pare ili da zaradim  ;)

I steta sto ti odavno ovde dolazis samo da se iseres po forumu kao sto je gavrolini radio umesto da napises nesto korisno i pomognes nekome ko revolution

pit

Citat: ¹omik3 poslato 11 Decembar, 2012, 23:19
Citat: stefanalcatraz poslato 11 Decembar, 2012, 17:37
¹omik3- ako oæe¹ urednu 46-cu 2003-4 do 200 000km ispod 5500+€ ne mo¾e¹ pronaæi kod nas,pa u Nemaèkoj su takve sve preko 5000€ sa 150 do 200 hkm pravih a ne montiranih
Najjeftiniji automobili su zapravo kod nas :) jer se kupuju sa 500k+ za male pare i prodaju ovde sa 150k...
A te sto ti gledas do 200k preko granice nije isto kao kad ih gleda neko ko kupuje 30 automobila i to bez ikakve garancije (koju su tebi obavezni da daju)... tako i cena nije ista za tebe i za preprodavce! Tebi da bi dali garanciju, oni odrade servis. kao sto ni cena transporta, carine, ....nije ista za tebe i njih. u samom startu si u velikom gubitku kada sam hoces da uvezes, osim sto znas sta uvozis!
tako da je najbolje ako imas nekog na auto placu, pa em znas sta si dobio em si dobio jeftinije...  [yahoo]

                 Ih bre sa 500000 pa ja umalo ne izginuh od jednog clana sa ovog foruma zato sto sam se drznuo da mu kazem da mu je auto preso mnogo vise od 130000 km ..a ti pljusnu 500 000 km ....da ti nisam u kozi.

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

WOLVERINE

Citat: pit poslato 11 Decembar, 2012, 23:33


                 Ih bre sa 500000 pa ja umalo ne izginuh od jednog clana sa ovog foruma zato sto sam se drznuo da mu kazem da mu je auto preso mnogo vise od 130000 km ..a ti pljusnu 500 000 km ....da ti nisam u kozi.

  Ja pojedem svaki auto iz uvoza koji je presao ispod 250000 ........  mislim da je suludo pricati o tome..... a pogotovo o vozilima koja su dosla iz Italije a jos dizeli.....  Evo ja sam sad uvezao 2 auta sa drugom posto nema mog posla pa da ima od cega da se zivi..... stila karavana2007 sa 325000, 320d 2002 sa 371000 i grande punta 2009 sa 215000..... naravno uz farbanje, pranje, poliranje, sredjivanje svi idu dole na 120000-150000.....

pit

Citat: Zeljkamp poslato 12 Decembar, 2012, 03:00
Mozes tom istom clanu da  :drka: !


       To neka ti urade zenski clanovi porodice.A ti ces i dalje da vozis auto koji je prosao 400 000 km ahahahahahah mada je vaznmo da pise 130 000 km....naivan si bre ko francuska sobarica.

MIGE

Citat: WOLVERINE poslato 12 Decembar, 2012, 09:27
Citat: pit poslato 11 Decembar, 2012, 23:33


                 Ih bre sa 500000 pa ja umalo ne izginuh od jednog clana sa ovog foruma zato sto sam se drznuo da mu kazem da mu je auto preso mnogo vise od 130000 km ..a ti pljusnu 500 000 km ....da ti nisam u kozi.

  Ja pojedem svaki auto iz uvoza koji je presao ispod 250000 ........  mislim da je suludo pricati o tome..... a pogotovo o vozilima koja su dosla iz Italije a jos dizeli.....  Evo ja sam sad uvezao 2 auta sa drugom posto nema mog posla pa da ima od cega da se zivi..... stila karavana2007 sa 325000, 320d 2002 sa 371000 i grande punta 2009 sa 215000..... naravno uz farbanje, pranje, poliranje, sredjivanje svi idu dole na 120000-150000.....
preko najvise prelaze dizeli,proverena stvar  ;) bivsi drugar zivi preko,godinama teraju a3 1.9 tdi i dusu su mu uzeli...benzinac mecka kabrio 2.3 benz,stoji u garazi i pali se jednom godisnje kad dolazi u srbiju...audi lepo spolja izgleda i nikad ne bi rekao da je presao dosta...cujem da sad planiraju da ga nekom uvale jer je poceo da slabije pali...i taj auto zavrsi kod nas...jajarska posla....postoji sad tu i druga fora oko automobila od preko...dobro poznajem coveka koji drzi plac godinama preko puta mene i uvozi aut.iz francuske sa licitacije..prva ruka...dosta je covek povoljan i autici se na placu zadrzavaju 7- 15dana najvise...dolaze sa original servisnom i sa kilometrazom od 115-160000 km...naravno da je prava kilometraza jer francuzi odmah prodaju vozila koja su presla preko 100000...za njih je to ogromna kilometraza...uglavnom su to bila sluzbena vozila i ne mozes nikad znati kako su vozena...ja ta vozila vidim kad stignu i mogu reci da su u odlicnom stanju..tek po neka ogrebotina koju oni kasnije sredjuju  [thumb_up]

MIGE

Citat: pit poslato 12 Decembar, 2012, 09:36
Citat: Zeljkamp poslato 12 Decembar, 2012, 03:00
Mozes tom istom clanu da  :drka: !


       To neka ti urade zenski clanovi porodice.A ti ces i dalje da vozis auto koji je prosao 400 000 km ahahahahahah mada je vaznmo da pise 130 000 km....naivan si bre ko francuska sobarica.
vidi druze,to uopste ne mora da znaci...sigurno da ima benzinaca koji su dosta presli ali uglavnom im je to drugi auto prvi im je dizel koji se aka svaki dan...pa veliki su oni preko cigani,znam neke koji dele gorivo i cekaju jedni druge da zavrse posao i po dva i po sata zbog 20 km razdaljine od kuce do posla  :o [thumb_up]

pit

Citat: MIGE poslato 12 Decembar, 2012, 09:44
Citat: pit poslato 12 Decembar, 2012, 09:36
Citat: Zeljkamp poslato 12 Decembar, 2012, 03:00
Mozes tom istom clanu da  :drka: !


       To neka ti urade zenski clanovi porodice.A ti ces i dalje da vozis auto koji je prosao 400 000 km ahahahahahah mada je vaznmo da pise 130 000 km....naivan si bre ko francuska sobarica.
vidi druze,to uopste ne mora da znaci...sigurno da ima benzinaca koji su dosta presli ali uglavnom im je to drugi auto prvi im je dizel koji se aka svaki dan...pa veliki su oni preko cigani,znam neke koji dele gorivo i cekaju jedni druge da zavrse posao i po dva i po sata zbog 20 km razdaljine od kuce do posla  :o [thumb_up]


         Naravno da ne mora da znaci i da ima izuzetaka alli sanse za to ravne dobitku na lutriji .BMW 320 benzinac 2002 je skup auto kao nov par zar mislis da bi ga neko prodao u Srbiju sa 100-inak hiljada kilometara....pa to se preko napravi za plafon 3 godine.
           Moj drug je pre nekoliko godina uvezo  A -4 star 18 meseci sa predjenih 120 000 km....ko da je iz radnje izasao.
            A dobro poliranje i dubinsko ciscenje cini cudo ....

MIGE

Citat: pit poslato 12 Decembar, 2012, 09:50
Citat: MIGE poslato 12 Decembar, 2012, 09:44
Citat: pit poslato 12 Decembar, 2012, 09:36
Citat: Zeljkamp poslato 12 Decembar, 2012, 03:00
Mozes tom istom clanu da  :drka: !


       To neka ti urade zenski clanovi porodice.A ti ces i dalje da vozis auto koji je prosao 400 000 km ahahahahahah mada je vaznmo da pise 130 000 km....naivan si bre ko francuska sobarica.
vidi druze,to uopste ne mora da znaci...sigurno da ima benzinaca koji su dosta presli ali uglavnom im je to drugi auto prvi im je dizel koji se aka svaki dan...pa veliki su oni preko cigani,znam neke koji dele gorivo i cekaju jedni druge da zavrse posao i po dva i po sata zbog 20 km razdaljine od kuce do posla  :o [thumb_up]


         Naravno da ne mora da znaci i da ima izuzetaka alli sanse za to ravne dobitku na lutriji .BMW 320 benzinac 2002 je skup auto kao nov par zar mislis da bi ga neko prodao u Srbiju sa 100-inak hiljada kilometara....pa to se preko napravi za plafon 3 godine.
           Moj drug je pre nekoliko godina uvezo  A -4 star 18 meseci sa predjenih 120 000 km....ko da je iz radnje izasao.
            A dobro poliranje i dubinsko ciscenje cini cudo ....
a znam i to sa su dosta skuplji preko automobili sa malom kilometrazom sem ako ne kupujes od nekog naseg ili nekog placa ciji je vlasnik turcin...oni takodje malko vracaju kilometrazu  ;) samo razlika izmedju dizela i benzinca je ogromna sto se tice izdrzljivosti...ja sam namerno trazio benzinca kada sam kupovao auto pre par meseci ...i boleo me tuki koliko je presao...navodno na satu moje xsare pise 189000...imam i original servisnu i kopiju lk i br.bivseg(prvog vlasnika u nemackoj kao i njegovu saobracajnu)...i jos sam je uzeo od drugarevog brata koji mi je rekao da vraca kintu ako nije sve kako mi je rekao...da zovemo vlasnika licno i da se raspitam...pa ja opet nesto ne verujem,jbg..toliko sam u zivotu bio puta prevaren,da ne verujem vise ni sebi  [thumb_up]

pit

Citat: MIGE poslato 12 Decembar, 2012, 10:01
Citat: pit poslato 12 Decembar, 2012, 09:50
Citat: MIGE poslato 12 Decembar, 2012, 09:44
Citat: pit poslato 12 Decembar, 2012, 09:36
Citat: Zeljkamp poslato 12 Decembar, 2012, 03:00
Mozes tom istom clanu da  :drka: !


       To neka ti urade zenski clanovi porodice.A ti ces i dalje da vozis auto koji je prosao 400 000 km ahahahahahah mada je vaznmo da pise 130 000 km....naivan si bre ko francuska sobarica.
vidi druze,to uopste ne mora da znaci...sigurno da ima benzinaca koji su dosta presli ali uglavnom im je to drugi auto prvi im je dizel koji se aka svaki dan...pa veliki su oni preko cigani,znam neke koji dele gorivo i cekaju jedni druge da zavrse posao i po dva i po sata zbog 20 km razdaljine od kuce do posla  :o [thumb_up]


         Naravno da ne mora da znaci i da ima izuzetaka alli sanse za to ravne dobitku na lutriji .BMW 320 benzinac 2002 je skup auto kao nov par zar mislis da bi ga neko prodao u Srbiju sa 100-inak hiljada kilometara....pa to se preko napravi za plafon 3 godine.
           Moj drug je pre nekoliko godina uvezo  A -4 star 18 meseci sa predjenih 120 000 km....ko da je iz radnje izasao.
            A dobro poliranje i dubinsko ciscenje cini cudo ....
a znam i to sa su dosta skuplji preko automobili sa malom kilometrazom sem ako ne kupujes od nekog naseg ili nekog placa ciji je vlasnik turcin...oni takodje malko vracaju kilometrazu  ;) samo razlika izmedju dizela i benzinca je ogromna sto se tice izdrzljivosti...ja sam namerno trazio benzinca kada sam kupovao auto pre par meseci ...i boleo me tuki koliko je presao...navodno na satu moje xsare pise 189000...imam i original servisnu i kopiju lk i br.bivseg(prvog vlasnika u nemackoj kao i njegovu saobracajnu)...i jos sam je uzeo od drugarevog brata koji mi je rekao da vraca kintu ako nije sve kako mi je rekao...da zovemo vlasnika licno i da se raspitam...pa ja opet nesto ne verujem,jbg..toliko sam u zivotu bio puta prevaren,da ne verujem vise ni sebi  [thumb_up]

          Pa naravno da je bolji strai benzinac nego stari dizel osm za nekoga ko vozi vrlo vrlo malo .Ja sam recimo pre nekoliko meseci uzeo Stila 1.6 benzinca 2004 sa 150 000 km na satu  ahahahahaahahahaha .Jedino sto sam gledao je stanje auta unutra spolja ...da li dimi iz auspuha .Srecom posle 5000 km koje sam preso za 3 meseca ispostavilo se da ne trosi ulje ...i to je jedino BITNO.Onog momenta kad krene da trosi ulje ide u trampu.

MIGE

Citat: pit poslato 12 Decembar, 2012, 10:05
Citat: MIGE poslato 12 Decembar, 2012, 10:01
Citat: pit poslato 12 Decembar, 2012, 09:50
Citat: MIGE poslato 12 Decembar, 2012, 09:44
Citat: pit poslato 12 Decembar, 2012, 09:36
Citat: Zeljkamp poslato 12 Decembar, 2012, 03:00
Mozes tom istom clanu da  :drka: !


       To neka ti urade zenski clanovi porodice.A ti ces i dalje da vozis auto koji je prosao 400 000 km ahahahahahah mada je vaznmo da pise 130 000 km....naivan si bre ko francuska sobarica.
vidi druze,to uopste ne mora da znaci...sigurno da ima benzinaca koji su dosta presli ali uglavnom im je to drugi auto prvi im je dizel koji se aka svaki dan...pa veliki su oni preko cigani,znam neke koji dele gorivo i cekaju jedni druge da zavrse posao i po dva i po sata zbog 20 km razdaljine od kuce do posla  :o [thumb_up]


         Naravno da ne mora da znaci i da ima izuzetaka alli sanse za to ravne dobitku na lutriji .BMW 320 benzinac 2002 je skup auto kao nov par zar mislis da bi ga neko prodao u Srbiju sa 100-inak hiljada kilometara....pa to se preko napravi za plafon 3 godine.
           Moj drug je pre nekoliko godina uvezo  A -4 star 18 meseci sa predjenih 120 000 km....ko da je iz radnje izasao.
            A dobro poliranje i dubinsko ciscenje cini cudo ....
a znam i to sa su dosta skuplji preko automobili sa malom kilometrazom sem ako ne kupujes od nekog naseg ili nekog placa ciji je vlasnik turcin...oni takodje malko vracaju kilometrazu  ;) samo razlika izmedju dizela i benzinca je ogromna sto se tice izdrzljivosti...ja sam namerno trazio benzinca kada sam kupovao auto pre par meseci ...i boleo me tuki koliko je presao...navodno na satu moje xsare pise 189000...imam i original servisnu i kopiju lk i br.bivseg(prvog vlasnika u nemackoj kao i njegovu saobracajnu)...i jos sam je uzeo od drugarevog brata koji mi je rekao da vraca kintu ako nije sve kako mi je rekao...da zovemo vlasnika licno i da se raspitam...pa ja opet nesto ne verujem,jbg..toliko sam u zivotu bio puta prevaren,da ne verujem vise ni sebi  [thumb_up]

          Pa naravno da je bolji strai benzinac nego stari dizel osm za nekoga ko vozi vrlo vrlo malo .Ja sam recimo pre nekoliko meseci uzeo Stila 1.6 benzinca 2004 sa 150 000 km na satu  ahahahahaahahahaha .Jedino sto sam gledao je stanje auta unutra spolja ...da li dimi iz auspuha .Srecom posle 5000 km koje sam preso za 3 meseca ispostavilo se da ne trosi ulje ...i to je jedino BITNO.Onog momenta kad krene da trosi ulje ide u trampu.
pa to ti pricam ...  ;) stanje unutra spolja,proverio ulje posle dva meseca i cepaj..a sto brate u trampu??? sedne drugi motor stranac do max 200e (negde se moze za tu kintu naci i sa agregatima),izmeris mu kompresiju i ako valja,cupa se napolje  [thumb_up]

Zeljkamp

Citat: pit poslato 12 Decembar, 2012, 09:36
Citat: Zeljkamp poslato 12 Decembar, 2012, 03:00
Mozes tom istom clanu da  :drka: !


       To neka ti urade zenski clanovi porodice.A ti ces i dalje da vozis auto koji je prosao 400 000 km ahahahahahah mada je vaznmo da pise 130 000 km....naivan si bre ko francuska sobarica.
Seljak, rekao sam ti da me ne spominjes! Obecao sam ti nesto i budi ubedjen da cu odrzati obecanje, narocito sto mi pominjes porodicu!
TwinZ Auto & Moto

Joker

Ajmo, samo malo lakse i nema problema.. Prepiranje na pp ili iskulirajte...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

stefanalcatraz