Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

evo ja cu da prekinem ako hocete? :D :P al nema ljutis? mozeeeeee?! :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Zeljkamp

Naravoucenije:

Ne raspravljaj se sa primitivcem! Spustice te na svoj nivo i dobiti na iskustvo!
TwinZ Auto & Moto

con3

Sad ce sve ispocetka

pit


Zeljkamp
Pozer

Van mre¾e

Motor:
Yamaha FZ6n & Cube AMS 100 Pro
Facebook: Poseti
Poruke: 497


Life 2 Live!


 
Odg: (Nema teme)
« Za: pit poslato: 22 Oktobar, 2012, 19:10 »
« Prosledili ste ili ste odgovorili na ovu poruku. »
     
Jebem ti sve zivo i mrtvo! Nemoj vise da bi me spomenuo! Teras me da dodjem u taj usrani Nis i da ti se pokenjam u usta zvalava i seljacka! Nemoj vise da si me spomenuio ikada!

Budes li to uradio, obecavam ti da cu se potruditi da ti zivot zagorcam! 


      Ovo je recnik kulturnog coveka .

pit


       Naravno pas ko pas laje li laje .

        P.S i za  njega sm spremio macke ....ovog puta dve jer sam procenio da je manji mafioza od Contija ....ali njega nema pa nema a macke se pitaju dokle ces Pit da nas jebes sa ovom folirantima....tako da ako izvise i ovog puta mora nadjem nekog ciganina da ih pustim da se malo izivljavaju nad njim.

UFF

jel ni ovo nije pp poruka?

pretnja pa da podelis sa nama iako nas ne interesuje?

aj okacio onda i snimak tvog jucerasnjeg razgovora sa contiem koji kaze da si ga zvao na mob i pretio mu svim i svacim

daj bre pite nemoj nas smaras glupostima, sto kaze balcan girl nadjite se negde i resite to pa ko izgubi vodi na pivo i klopu

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: revolution poslato 04 Novembar, 2012, 21:26
Citat: UFF poslato 02 Novembar, 2012, 23:53
zali se ostalim administratorima pa nek oni donesu odliuku i nek njima bude na cast

uostalom zato si temu i otvorio

a ja odoh sad do lazica da pijemosa okupljenom ekipom, puca mi bas kurac za svadje na forumu   [cheers]


edit


a sutra kad se vratim ima da banuje obojicu za primer

a tebi do sad nisam ali cu da pocnem da racunam svaki sledeci ban duplo duzi od proslog
pa ces ili da naucis da se ne svadjas sa celim forumom ili ces da dobijes bananu na 6 meseci ko debeli zmaj ili na godinu dana ko mohikanac

jbg brate ne vredi drugacije i da se ja zbog tebe raspravljam sa ostalim adminima
sve se desilo zato sto je neko nekog protezirao.....ja nikad za sebe nisam trazio protekciju...a kad vidim da sve prelazi granicu, ja ga prebacim na ignore ....a retkima koji me zovu u 10 na mobilni telefon, obecam batine....a ja ne krsim obecanja!!!!
Izgleda da UFF ne odustaje od protekcije pa nekima banana ne traje ni par sati........Kad ga ja budempozdrav banovao bice ga svuda....a salje mi pp sa pretecim porukama....cak je pretio da ce da upali neko vozilo i da ce da dodje na mm okupljanje da vidi imam li muda.....jebe ga samo sto prvo ora da pazari dve kile belih bubrega kako bi pribavio ista koja nema ali se zato kure beca preko tastature......
Posto cu se ja samobanovati, jer nema smisla da sedim u kafani sa retardima, a pogotovu da boravim u virtuelnom svetu sa njihovom virtuleno nadrkanom licnoscu....pozdravljeni budite....od sad samo kao gost.
p.s.
pozdrav svima....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

jos jedan koji je dozvolio da ga neko drugi otera sa mesta koje mu odgovara  [facepalm]

pit

Citat: UFF poslato 05 Novembar, 2012, 10:11
jel ni ovo nije pp poruka?

pretnja pa da podelis sa nama iako nas ne interesuje?

aj okacio onda i snimak tvog jucerasnjeg razgovora sa contiem koji kaze da si ga zvao na mob i pretio mu svim i svacim

daj bre pite nemoj nas smaras glupostima, sto kaze balcan girl nadjite se negde i resite to pa ko izgubi vodi na pivo i klopu

     Prvi put sam okacio na PP zato sto su mi se skurcili ovi satro fini momci kojim su usta puna bljuvotina.A ne kapiram sto se Conti zalio tebi.....trazio je na PP da ga pozovem i kad sam ga pozvao ...''jao cika Uffe smrc smrc''
     I da ponovim jednom za uvek NIKAD NIKOME NISAM PRVI NA PP SLAO PRETECE PORUKE...ali ioma jednostavno ljudi koji su u dudi kukavice i onda im lakes da preko pp istrisaju svoj strah .
    P.S. a kad smo vec kod objavljivanja PP poruka jesi li siguran da ti nisi objavio nekoliko PP javno na forum.

Pop

e jbt kao prenos skupstine da pratim.... naspram ovoga politicari dodju kao deca....

"Грме танки џефердари..."


Che

Citat: Pop poslato 05 Novembar, 2012, 10:35
e jbt kao prenos skupstine da pratim.... naspram ovoga politicari dodju kao deca....


[rofl]

Tužna priča skupštine Srbije

Hohštapler

Citat: Che poslato 05 Novembar, 2012, 10:45
Citat: Pop poslato 05 Novembar, 2012, 10:35
e jbt kao prenos skupstine da pratim.... naspram ovoga politicari dodju kao deca....


[rofl]

Tu¾na prièa skup¹tine Srbije

Pa ovaj ne zna prièu da isprièa a poslanik....  majko mila...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major

Dajte molim vas da cujemo tuzan kraj, dajte molim vas [rofl]

Plazma Keks

na ovom forumu ima svega. ako zelite da se zezate, odete u ostale teme i lupetate dok ti ne nalupaju minuse, ako hocete da budete ozbiljni, odete u temu o motociklima ili tehnikama voznje, ako hocete da se prepucavate, odete u temu o automobilima (iskljucivo mercedes i bemve), ako hocete da cujete novu muziku, odete u temu o muzici, blah blah blah... da skratim. ako dugo niste procitali neku dramu, odete u temu za bullshit ;D

moram priznati da mi se ide na stolicu nekad od ovog foruma, ali ovaj je nezamenljiv

Joker

Pite, jel si primetio da svako ko ima problem, ima sa tobom... Kako bre niko nema problem sa mnom i sa mnogo drugih likova na ovom forumu a tu smo svaki dan? Aj razmisli malo... Ja iskreno nemam bas nista protiv tebe, ali stvarno preterujes... Nikoga bre ne interesuje sta ti imas sa drugim clanovima, isto vazi i za njih... Hebe mi se za vase prepucavanje, za vase nesuglasice, ko je kome duzi i ko je verbalno jaci (fizicki nema potrebe da se pominje)... Stvarno sam se drzao sa strane, ne pokusavajuci ni da "smirim" situaciju a ni da osudjujem bilo koga ali stvarno imam potrebu da ovo kazem kao neko ko je svaki dan ovde vec dve godine, postavljajucu ovaj forum tamo gde je zajedno sa svim drugim clanovima koji su dobri i kvalitetni ljudi... A da ne pricam da zbog vas i vasih kompleksa ili klimaksa, zavisi od slucaja, da ti isti ljudi odlaze jer nisu ovde dosli da citaju kako se par da nazovem slobodno zargonski indijanaca prepucavaju a da pritom ni oni sami ne znaju oko cega... Naravno da ima situacija u svakoj prepirci gde jedna strana pretera i ta prepirka prelazi u svadju ali svi zaboravljaju da ovo nije vasa kuca, i da sve sto imate "iznesite na ulicu" jer morate da imate ako nista drugo bar postovanja prema domacinima ovog foruma... Druga je strana sto domacini znaju da pravila "iskrive" ponekad i to zna da ljudima zasmeta, i to sa punim pravom, ali to sada nije tema...

Znaci, nisam ovo napisao da bih ja isterivao neku pravdu, vec da svima ovde, iz najbolje namere objasnim, a najvise Pit-u, da nema potrebe za svim ovim sranjima i da ako dodje to toga da resi to na neki drugi nacin, kakav god on smatra da treba ali van foruma (pp, na livadi, ring, blato itd...) Isto vazi i za ostale, ne samo za Pit-a...

[cheers]
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Zeljkamp

Citat: pit poslato 05 Novembar, 2012, 09:51

Zeljkamp
Pozer

Van mre¾e

Motor:
Yamaha FZ6n & Cube AMS 100 Pro
Facebook: Poseti
Poruke: 497


Life 2 Live!


 
Odg: (Nema teme)
« Za: pit poslato: 22 Oktobar, 2012, 19:10 »
« Prosledili ste ili ste odgovorili na ovu poruku. »
     
Jebem ti sve zivo i mrtvo! Nemoj vise da bi me spomenuo! Teras me da dodjem u taj usrani Nis i da ti se pokenjam u usta zvalava i seljacka! Nemoj vise da si me spomenuio ikada!

Budes li to uradio, obecavam ti da cu se potruditi da ti zivot zagorcam!  


     Ovo je recnik kulturnog coveka .

Kulturan covek ce da dodje i da odrzi obecanje!!! ;)
TwinZ Auto & Moto

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Popsy

 [watching]  [watching]  [watching]

ps. e da, Vlajko izvini, opro¹teno ti je sve  [rofl]  [rofl]  [rofl]
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

SrpskiDzedaj011

Колико готивна тема!  [yahoo]
I have to return some video tapes....

Alchemist

prava specijalna olimpijada... samo jo¹ medalje da dodeljujemo  [rofl]
You're just jealous cause voices are talking to me