Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

CBRR1

Citat: nano poslato 28 Oktobar, 2012, 11:32
Citat: CBRR1 poslato 28 Oktobar, 2012, 11:30
Znaci avlijaner,ja mislio bar sarac kad ono tuki....avlijaner....

Rece borcanac i zagrize kosku...
Slusaj ti derane,nemo da dobijes po piiiiiiiiiiiiii.....  [rofl] [rofl] [rofl] ili pustim pravog sarca  na tebe...dobro razmisli.... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: CBRR1 poslato 28 Oktobar, 2012, 11:36
Citat: nano poslato 28 Oktobar, 2012, 11:32
Citat: CBRR1 poslato 28 Oktobar, 2012, 11:30
Znaci avlijaner,ja mislio bar sarac kad ono tuki....avlijaner....

Rece borcanac i zagrize kosku...
Slusaj ti derane,nemo da dobijes po piiiiiiiiiiiiii.....  [rofl] [rofl] [rofl] ili pustim pravog sarca  na tebe...dobro razmisli.... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Nije ti fora...njemu batine i sarac...a meni pretis pitom....ocu i ja batine i sarac....bolje nego pit...cuo sam da su odsta agresivni, mali ali prgavi :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

nano

Pustaj sta oces, samo MIlmira vezi, otero ga u crveno vec dvaes min pokusava da napise post i nece da mi odg na pp

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

CBRR1

Citat: revolution poslato 28 Oktobar, 2012, 11:40
Citat: CBRR1 poslato 28 Oktobar, 2012, 11:36
Citat: nano poslato 28 Oktobar, 2012, 11:32
Citat: CBRR1 poslato 28 Oktobar, 2012, 11:30
Znaci avlijaner,ja mislio bar sarac kad ono tuki....avlijaner....

Rece borcanac i zagrize kosku...
Slusaj ti derane,nemo da dobijes po piiiiiiiiiiiiii.....  [rofl] [rofl] [rofl] ili pustim pravog sarca  na tebe...dobro razmisli.... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Nije ti fora...njemu batine i sarac...a meni pretis pitom....ocu i ja batine i sarac....bolje nego pit...cuo sam da su odsta agresivni, mali ali prgavi :)
uuuuuuu dobro me potseti i ti i nano cete pod ruku,kad pustim Pita na vas....celavi samo se ti kurci,ionako si mali msav i piii u dusi,nemoj ti drknem Pita na tebe,jos jednom se samo javi...HOCES BUREK SA MESOM ILI SIROM DA TI DONESE..? ;D

CBRR1

Citat: nano poslato 28 Oktobar, 2012, 11:41
Pustaj sta oces, samo MIlmira vezi, otero ga u crveno vec dvaes min pokusava da napise post i nece da mi odg na pp
Ustao si ti na levu nogu koliko ja vidim.... [prebicute]

Milomir27

Citat: nano poslato 28 Oktobar, 2012, 11:41
Pustaj sta oces, samo MIlmira vezi, otero ga u crveno vec dvaes min pokusava da napise post i nece da mi odg na pp
1.nisam ni video da si mi pisao na PP avlijaneru
            2.budes li me i dalje nervirao imam da pustim Borcanca na tebe,ima da te razbije kao Autobus

CBRR1

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 28 Oktobar, 2012, 11:42
...ala ubiste èoveku oglas..... [facepalm]
covek prodaje oklope sa mackom na njima...

Milomir27

Citat: CBRR1 poslato 28 Oktobar, 2012, 11:45
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 28 Oktobar, 2012, 11:42
...ala ubiste èoveku oglas..... [facepalm]
covek prodaje oklope sa mackom na njima...
a ima i posrednika avlijanera

CBRR1

Citat: Milomir27 poslato 28 Oktobar, 2012, 11:44
Citat: nano poslato 28 Oktobar, 2012, 11:41
Pustaj sta oces, samo MIlmira vezi, otero ga u crveno vec dvaes min pokusava da napise post i nece da mi odg na pp
1.nisam ni video da si mi pisao na PP avlijaneru
            2.budes li me i dalje nervirao imam da pustim Borcanca na tebe,ima da te razbije kao Autobus
Tuki bre autobusu nista a ja se razbio ko picka...

nano

nece Pit mene bio juce da popijemo vopi

Milmiru pod hitno nabaviti kompas za tastaturu

[attachment deleted by admin]

CBRR1


Milomir27


nano

al si glup to je PROTOTIP, nisam ni smeo da postavljam sliku al jbg

Milomir27


UFF


Sasa_Nis

Koja frka, a samo jedan dan nisam pregledao oglase. Inace kad smo kod postova isvi su iz oblasti moto sporta bas kao i vecina delova. (Vlasnik sam, direktor, menadzer i mehanicar moto kluba STS-racing) a imam i nesto svojih pehara . Inace klub je dosad imao prvaka u 1000hepening , vozaca sa 3. ugeneralnom u 600ss, prvo mesto iu trkama ubrzanja.  Jos jednom se izvinjavam sto su svi moji postovi u vezi sa sportom.Posavetovacu se sa strucnjacima iz oblasti kulinarstva i obecavam jedinstven recept za zimnicu koji su koristili Rimljani  i Inke.

Milomir27

Citat: Sasa_Nis poslato 28 Oktobar, 2012, 15:54
Koja frka, a samo jedan dan nisam pregledao oglase. Inace kad smo kod postova isvi su iz oblasti moto sporta bas kao i vecina delova. (Vlasnik sam, direktor, menadzer i mehanicar moto kluba STS-racing) a imam i nesto svojih pehara . Inace klub je dosad imao prvaka u 1000hepening , vozaca sa 3. ugeneralnom u 600ss, prvo mesto iu trkama ubrzanja.  Jos jednom se izvinjavam sto su svi moji postovi u vezi sa sportom.Posavetovacu se sa strucnjacima iz oblasti kulinarstva i obecavam jedinstven recept za zimnicu koji su koristili Rimljani  i Inke.
Dzabe tebi sto si "VLASNIK-DIREKTOR-MENEDZER-MEHANICAR MOTO KLUBA STS-RACING;KOJI POSEDUJE NESTO SVOJIH PEHARA a pri tom nisi strucnjak iz oblasti kulinarstva a jos manje upoznat u ostavljnanju zimnice" kada nemas osnovnu kulturu nekome kada udjes u kucu da se predstavis!
a mozda si zbog gore pomenutog iznad nas sitnih smrtnika koji to radimo kada smo se prijavili na ovaj sajt.
Mozda to jednostavno vlasnici,menedzeri,direktori i mehanicari kluba STS-racing koji nisu vicni kulinarstvu ili ostavljanju zimnice a pritom dolaze na ovoj sajt i ne moraju jer nas edukuju u preprodaji delova(mozda je i to deo moto sporta).A mozda sam samo lose informisan!

Gašpar

Evo predstavio se i mirna Baèka.

A i veæina nas ga zna ili zna za njega...

Milomir27

pa Gaso ako ti pratis moto trke ne znaci da svi to rade!!!