Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Najebachesh Gaso mafija iz Borce ce te gepekovati ;D

CBRR1


UFF

Pa dobro to i nije toliko strasno jer veliki gepek ima ova  S600

TEEfqd

#683
dobar je gepek mercedesa ali audi je audi  [zvizdi]
Robert De Niro sells cars !
edit: 100 evra na pita, ali ako u trci vozi punta.

Kengur

Gepekovace ga ako uspeju da ga nadju :P

pit

Citat: redshadow poslato 10 Septembar, 2012, 20:25
dobar je gepek mercedesa ali audi je audi  [zvizdi]
Robert De Niro sells cars !
edit: 100 evra na pita, ali ako u trci vozi punta.

         Oooo ko se to nama javlja...pa gde si buduci kolega [policaja]..si razmislio za poso u policiji....ajde pozuri kurs samo sto nije poceo.Samo 6 meseci i postaces dzo polismen   i imaces sluznebog Punta pa moz se trkas do miel volje. [policaja]
          P.S.omiljena mi je zabava bila kad neko nece da stane a ja ga kao jurim.....ludnicA [policaja]

Major

Citat: Kengur poslato 10 Septembar, 2012, 21:14
Gepekovace ga ako uspeju da ga nadju :P
i to sto kazes, njega jedino virtuelno da savataju.. hakovace mu nalog na fejsu ;D

UFF

taj 1.6 benz je nagori moguci agragat koji je fiat ikad izbacio
bez zajebancije
nikakva generalna ne pomaze, bio jedan kraktko kod mene i najpoznatiji majstor u bg mi rekao da ga prodam

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 11 Septembar, 2012, 01:59
taj 1.6 benz je nagori moguci agragat koji je fiat ikad izbacio
bez zajebancije
nikakva generalna ne pomaze, bio jedan kraktko kod mene i najpoznatiji majstor u bg mi rekao da ga prodam
Laze¹ ni¹ta ti ja nisam rekao. :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

pit



(Powered by frubar.net)


  Kolko li mu sampona treba da se opere? :P

pit

Citat: UFF poslato 11 Septembar, 2012, 01:59
taj 1.6 benz je nagori moguci agragat koji je fiat ikad izbacio
bez zajebancije
nikakva generalna ne pomaze, bio jedan kraktko kod mene i najpoznatiji majstor u bg mi rekao da ga prodam

             Ma ti se razumes u motore ko Marica u kriv kurac...upravo na svim Fiatovim forumiam preporucuju bas taj motor od 1.6.
             Sto se tice bilo kojeg benzinca pa i ovog bitno je da ne dimi ,tj ne trosi ulje i da mu se ne cuje nista da lupka i garant ce da pretera jos 100  000 km bez ikakvih kvarova,
            I jos jedno Uffe strucnjace samo teski optimisti kupuju stari dizel.Prosta logika govori da su sanse da je presao duplo vise nego brat benzinac vise nego stopostotne.
               Cuj reko mi majstor....daleko ce ti da doguras ako slusas majstore.Pa reko ti da prodas zato sto mu ne bi bio musterija...sto ti ne kaze za BMW -a da ga prodas....nego mudro cuti.

UFF

Rekao je da je radio 3 generalne na takvom istom agregatu i da je svaki prolupao posle 50k
kaze mogu da ga sredim ali ne i da traje

ne lazem nikog samo prenosim svoje iskustvo (cim stisnem kocnicu upali se lampica oil low)

a ti pite potrudi se da pises bez da nekog vredjas jer ti je sledeca banana za uvredu metar dana

Zeljkamp

Pitovo je najbolje, najnadrkanije i ima sve da sa'rani...
TwinZ Auto & Moto

UFF

A on ko da zivi na drugoj planeti pa nikad cuo nije da se stilo kupuje SAMO 1.9JTD i nista drugo
pogotovo ne benzinac jer je agregat  [govance]

Plazma Keks

zasto ima toliko Stila 1.9jtd? neko vreme u italiji su ih kupovali ko ludi jer je dizel bio isplativiji. onda su shvatili da od dizela moze lakse da se dobije rak i poceli su da prodaju dizelase i poceli su da kupuju automobile na plin. zato ih i ima toliko u srbiji....

UFF


Plazma Keks

mozes da se lupas po celu, ali italijani se mnogo brinu za svoje zdravlje. gledao sam sinoc emisijiu na svapskoj televiziji o gorivima i svim tim glupostima, u jednom trenutku su pomenuli i italijane ;D

Kengur


mazzi

Mislis ako pijes EuroDizel mozes da dobijes rak ili ? A u Srbiji ih ima toliko zato sto se mi lozimo na dizelase, evo i ja imam jednog i kad ga prodam kupicu opet dizel. Imao sam dosta problema sa plinom i nekako ne bih opet na to ma da je bila 190E sa K glavom za koju kazu da ne moze da se plin nikad namesti kako treba. A nema veze to sa rakom nego sa cenom dizela i skoro izjednaceno potrosnji. Svuda je dizel skuplji od benzina. A ne mislim da i jedan narod brine o okolini, vec o svom dzepu ;)

sibin

ali uff-e nisi u pravu 1,6 je odlican motor. 1,4 12v je ozloglasen. a sto se tice plina svaki auto sam vozio na plin i nikada nisam imao problem. da bi plin radio kako treba mora struja na kolima da bude potpuno ispravna. e sada sto su ljudi stipse pa nece da menjaju kablove svecice i druge potrosne materijale posle im plin kriv.