Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: pit poslato 31 Avgust, 2012, 00:16
cena: 0

Citat: MajorSoul  30 Avgust, 2012, 16:12
Citat: Slaninar  30 Avgust, 2012, 16:05
Sreæom, Akrap ne treba da strahuje,  ti neæe¹ imati motor od 10 hiljada evra.

Imas pivo za ovo  

     Tek sad videh ovo cestitanje....pa da ti nesto recem,
      Dzaba ti motor od 10 000 evra kad ga ne vozis uopste ...mislim koji ce djavo da vata prasinu...mogu si skuter da kupis od 1000 evra isto ti dodje.
      @[email protected] se mene tice uvek cu da imam motor od 4000 evra a za razliku do 10000 e ima da se vozim i vozim .Od 2007 sam do sad presao oko 65000 km i naravno potrosio tu razliku do 10000 evra ,  a vas dvojica moz se udavite u svojo zlobi i ljubomori jer vi tu kilometrazu na motoru verovatno necete da predjete do kraja zivota ...pogotovu ti majore mada i ovog Slaninara nesto ne vidjam da se vozi previse.

[rofl] [rofl] [rofl]

Da si ti nama ¾iv & zdrav i jo¹ toliko kilometara napraviJo!    [cheers]

[hello]

Inaèe, ja motor ne vozim ni subotom do pijace.
Slaninar, zvanièni cyber racer MotoManijaka.     [yahoo]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

pite nije bilo upuceno tebi vec uopste

ali sta i ja kenjam pa ovo je tema za bullshit jbt

samo nastavite

pit

Citat: UFF poslato 31 Avgust, 2012, 00:36
pite nije bilo upuceno tebi vec uopste

ali sta i ja kenjam pa ovo je tema za bullshit jbt

samo nastavite

    Pa procitaj prvo sta pise i o cemu se radi.
     Najvise sto mrzim kod ljudi je zloba e ova dvojica Major i Slaninar  su vrh brega.

Slaninar

Citat: pit poslato 31 Avgust, 2012, 00:39
    Pa procitaj prvo sta pise i o cemu se radi.
     Najvise sto mrzim kod ljudi je zloba e ova dvojica Major i Slaninar  su vrh brega.

666 999  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Che


Major

Citat: pit poslato 31 Avgust, 2012, 00:39
Citat: UFF poslato 31 Avgust, 2012, 00:36
pite nije bilo upuceno tebi vec uopste

ali sta i ja kenjam pa ovo je tema za bullshit jbt

samo nastavite

    Pa procitaj prvo sta pise i o cemu se radi.
     Najvise sto mrzim kod ljudi je zloba e ova dvojica Major i Slaninar  su vrh brega.

Zloba??
Mozda jedina zloba koju trenutno imam je suljpa koju sam pojeo sinoc i jos uvek ne mogu da je izbacim.

Mislim da bi trebalo da pogledas sve svoje postove u kojima se napusavas bukvalno sa svim clanovima koji ne dele tvoje misljenje.. srecom pa nisu svi ljudi ovde ludi pa da ti odgovore, pa onda da moraju da se prepucavaju totalno bez razloga.

I da ti si prvi poceo da kenjas o auspuhu i kako te je blam da ga stavis na motor, koga bre boli tuki sta je tebe blam. Jer sam ja komentarisao onaj tvoj izduv i kako je montiran i da li mi se svidja ili ne.
Zbog tebe ga sigurno nisam stavio, zbog tebe sigurno nisam kupio motor, zbog tebe sigurno ne vozim motor, ne delimo ista misljenja tako da nemamo bre ni sta da komuniciramo dalje.


zmiya

Ja TDM ne bih vozio da mi ga poklone,to je takva rugoba kakve nema,smejali bi mi se ljudi..

Slaninar

Citat: MajorSoul poslato 31 Avgust, 2012, 08:52
Zloba??

Da, da. Zloba i zavis'! Nemoj sad da se izvlaèi¹. Znam da potajno sanja¹ Akrapa!

Sunshine - Zavidan feat Hana
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

pit

Citat: Slaninar poslato 31 Avgust, 2012, 09:59
Citat: MajorSoul poslato 31 Avgust, 2012, 08:52
Zloba??

Da, da. Zloba i zavis'! Nemoj sad da se izvlaèi¹. Znam da potajno sanja¹ Akrapa!

Sunshine - Zavidan feat Hana

           Slaninar mogu samo jedno da ti kazem....''ZLOBNE DUSE MOGU DA MI PUSE''

Slaninar

Citat: pit poslato 31 Avgust, 2012, 10:46
           Slaninar mogu samo jedno da ti kazem....''ZLOBNE DUSE MOGU DA MI PUSE''

"Ima da odem tamo i da im se napu¹im kurca!!!"

[rofl]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Milomir27


Major

Citat: Slaninar poslato 31 Avgust, 2012, 09:59
Citat: MajorSoul poslato 31 Avgust, 2012, 08:52
Zloba??

Da, da. Zloba i zavis'! Nemoj sad da se izvlaèi¹. Znam da potajno sanja¹ Akrapa!

Kako si me samo provalio ;D ;D ;D

ranko

Jbt ponekad se sebi divim i kazem : Ranko placipicko stara, pa ti si genije... Suvi GENIJE....

Po ovoj temi moze tacno da se provali cija zena/devojka je uvela restriktivne mere na koriscenje prijateljice :)

PS. Momci ... heheh dobro vam ide ovo :)

UFF

pa zavisi kakva joj je prijateljica :)

ako ne da prijateljicu mozda treba da se proba kod kume ;)

Major


castor

Hoæe neko da mu stavim Akrapa? Imam pojeftino jedan model, za 25% cijene. Ali... Ne mo¾e¹ da doðe¹, plati¹, nosi¹. Moram JA da ti ga stavim. I pritom naplaæujem samo 25% cijene. A? Mo¾e i na TDM-a...

[rofl][rofl][rofl][rofl][rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

Bori¹a


Major

Citat: gdjole poslato 03 Septembar, 2012, 23:17
Hoæe neko da mu stavim Akrapa? Imam pojeftino jedan model, za 25% cijene. Ali... Ne mo¾e¹ da doðe¹, plati¹, nosi¹. Moram JA da ti ga stavim. I pritom naplaæujem samo 25% cijene. A? Mo¾e i na TDM-a...

[rofl][rofl][rofl][rofl][rofl]

[kralj]

pit


Eto  posto Major soul odobrava postavljanje akrapovica mozes da odes i njemu zavaris na licu mesta....pa sacekajte malo pa onda neka on zavari tebi...i obojica ste namireni.

Major

jbt kako si nas sad zajebao..  :-*