Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Kengur

Sta ti je rek'oooooooo... :D :D :D

K_A_W_A

Ej, vas dvoje, ajde na PP. ;D A ova tema ako je vec postavljena i ostavljana da se komatarise, onda nek se tako i postuje. ;)

balcan girl

ko je pomemuo pivo???? gde je, gde je, gde je :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

KIZA69

nemo'z pivo odma.....mora prvo dunja ovo-ono pa onda vopi!!
assumption is the mother of all fuck up...!

K_A_W_A

Citat: Nadalina poslato 25 Maj, 2011, 13:18
Kawa, vec vise puta je napomenuto i lepo zamoljeno da se manemo prica i pljuvanja drugih na ovom forumu..
Jer, niko od nas ne zeli da ovaj forum sluzi kako bi se ljudi zalili na druge forume, pljuvali po drugima i pretvorili ovo mesto u nesto negativno i krajnje lose...
Ovde smo da bismo se druzili, zezali, vozili i uzivali... A, negativnosti drugih i price o drugima- ili uz pivo ili bez njih, lepse nam je svima... [cheers]
A jel si ti to meni obrisala post? Ili neko drugi ??? Ili ko je vec??? Pa vidi ovako, ako je tema postavljana, ako je tema ostavljana da se komentarise, onda tako i treba da se postuje. A ako ne zelite nikakve komentare, vi je lepo zakljucajte. Ti sto radis u ovoj temi sa Kengurom je teska spamcina. Razumem ja tebe potpuno. Znam ja sve, jer sam na forumima malo duze nego ti. Ali ako ste vec ostavili ne zakljucanu, onda treba voditi racuna sta je spam, a sta nije. Sta je je dobro, a sta nije. Obracas se meni, a mog posta nema...

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Nadalina

Nisam ti ja obrisala post.
Neko od admina je sav spam prebacio u kantu i to je to.
Nastavite temu slobodno, onako kako mislite da treba, i lepo svima!

Odjavljujem se iz iste. [cheers]
Dzukela u podznaku

CADILLAC

Svircen q...en...... [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [rofl] ;)666...."pisem, brisem, ponekog i tolerisem"... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] 666....sirotinjska zabava [rofl]
BMW BoxerClub Pancevo 666

balcan girl

i sa tih 200 sisa nema cenzure :P :P :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

Citat: Nadalina poslato 25 Maj, 2011, 13:30
Nisam ti ja obrisala post.
Neko od admina je sav spam prebacio u kantu i to je to.
Nastavite temu slobodno, onako kako mislite da treba, i lepo svima!

Odjavljujem se iz iste. [cheers]

nedirajte bre nadallinu, nije ona kriva sto su ONIIIIII lopovi
amo oce da bidnete fini bre!!!
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Ako se ne varam, ovo je tema za bullshit... Molim lepo, veci deo teme je bullshit, ne vidim u cemu je problem... Dakle, danas mi je u kedija stalo 8100 dinara dizela, a ima da izadje u atmosferu za nedelju dana... Pa sta...?

balcan girl

ko ti kriv lazicu kad ti je puklo crevo za gorivo :D :D :D :D :D opet :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

jager

Citat: Lazic poslato 25 Maj, 2011, 14:11
Ako se ne varam, ovo je tema za bullshit... Molim lepo, veci deo teme je bullshit, ne vidim u cemu je problem... Dakle, danas mi je u kedija stalo 8100 dinara dizela, a ima da izadje u atmosferu za nedelju dana... Pa sta...?

NEDELJU DANA ti traje to malo goriva??? Blago tebi.... ;D

Gašpar

Nego Jageru, ne rece nam kakva je ta Secivanovicka? Znam da ima silikone, ali kakva je ovako?  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

Nemoj, ubice ga Goga... [zena] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

jager

Citat: Gaspar poslato 25 Maj, 2011, 14:50
Nego Jageru, ne rece nam kakva je ta Secivanovicka? Znam da ima silikone, ali kakva je ovako?  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Prièljiva i vrlo dru¾eljubiva. Voli ljubièastu boju, a od cveæa najvi¹e voli kuranfile. Igra loto, ali do sada jo¹ nije ni¹ta dobila. Ima ravne tabane. Smetaju joj maèije dlake oko grudi. Sa pseæima, nema tih problema. Obo¾ava mu¹karce koji voze Z750!

Eto!

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Gašpar

Citat: jager poslato 25 Maj, 2011, 14:53
Obo¾ava mu¹karce koji voze Z750!


Daj joj moj broj, dobar MILF, doooobar  :P :P :P :P

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gaspar poslato 25 Maj, 2011, 14:59
Citat: jager poslato 25 Maj, 2011, 14:53
Obo¾ava mu¹karce koji voze Z750!


Daj joj moj broj, dobar MILF, doooobar  :P :P :P :P
Mislio covek na ficu....zastava 750 specijal, od miloste zvana fica...ficaaaa...gde si se ti nasao
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

jos ako je abarth...pfff...