Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Boban_m


PECA BMW

pa ja gledao da izbegnem da uvozim 4 adaptera ali izgleda mi nema drugog resenja , sad cu da cimam drugara da mi pusti linkove austriskih elektro radnji da nadjem sta mi treba pa da mu javim da mi kupi
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mrle

Neko pucanje u bloku...

PECA BMW

Citat: mrle poslato 24 Novembar, 2018, 00:17
Neko pucanje u bloku...

Ako nema antifriz oce blok da puca , krenuli minusi napolju  ;)
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mrle


milomir22

Sprej 200 ml, nije bas povoljno. Ovvaj moj se ne buni ni na optima menjacko ulje sae 90, 300 din litar, traje vec drugu godinu i jos ni pola nisam potrosio.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

bas tako, 200 rsd jedno pranje lanca
mogli su vise da sipaju unutra, ovako skuplje pakovanje nego proizvod a ti ni za koga nije dobro  [thumb_down]

®or¾

Jel ima neko link,za Zvezda-Psg

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

®or¾


mareskin

Citat: ®or¾ poslato 11 Decembar, 2018, 22:00
Jel ima neko link,za Zvezda-Psg

©to ne gledate na RTSu?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

megaidiot


mrle

razume li se neko ne¹to vi¹e u ¹tampaèe?
Treba mi neka jeftinija kuæna varijanta. Da ne bude platim ga 3-4 hiljade, a toner posle bude 10.000.

Lazic

Samo stariji laseri...

mareskin

Citat: mrle poslato 12 Decembar, 2018, 14:09
razume li se neko ne¹to vi¹e u ¹tampaèe?
Treba mi neka jeftinija kuæna varijanta. Da ne bude platim ga 3-4 hiljade, a toner posle bude 10.000.

Kao ¹to reèe Laziæ samo stariji laseri tipa HP laserjet 1020, P1005, 1006, P1102 koji imaju jeftin potro¹ni materijal i dosta servisa koji mogu da ih odr¾avaju. Mada se retko kvare po mom iskustvu.
Od novih tra¾i¹ ne¹to od HP ¹to trenutno koristi kasetu 279a opet zbog cene.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

El Jefe

Ако раде под 7 или 10. Ја сам један ХП бацио у пензију јербо није имао драјвере за 7.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Pih bre, sledeæi put ne bacaj, zovi... :D Uvek ima fora...

mareskin

Citat: El Jefe poslato 12 Decembar, 2018, 17:30
Ако раде под 7 или 10. Ја сам један ХП бацио у пензију јербо није имао драјвере за 7.

Za starije modele HP laserskih imaju univerzalni drajveri koji rade èak i na Win 10 32/64.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Skoro sam na mesto T640 stavio Xerox 3225 i svi korisnici su bez problama ¹tampali sa drajverima od Lexmarka... :o :D Tj, neki njihov univerzalni drajver je kod svih... Oèigledno je doslovno univerzalan... :D 6 windowsa XP, 9 win7 i dve desetke i jedan Mek... Na Meku ne znam koji je drajver...

megaidiot