Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

milomir22

Imam ja neke ipone nalepnice i jednu hiflo filtro, ako vam trebaju, ponecu ih u Vojsku, krajem juna.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

castor

Da ne otvaram novu temu koja æe zavr¹iti negdje...

--
Bajkeri iz Ilinoisa su vozili rutom I-74, do¹li do mosta Murray Baker i videli devojku da stoji na ogradi mosta. George, lider bajkera koji je bio veoma poznat, ljudina od 53 godine, zaustavlja svog Harley-a. Svi staju iza njega. On prolazi pored pandura koji poku¹ava da nagovori curu da siðe i pita je:

“Lepoto, ¹ta radi¹ na toj ogradi?”

Cura odgovori: Hoæu da se ubijem!!!!

Nije hteo da poka¾e svoja oseæanja, ali ni da propusti priliku da postane jo¹ veæa legenda, vikne joj…

“Ajde pre nego ¹to skoèi¹, daj Velikom Georgu svoj najbolji poslednji poljubac!!!”

Ona se okrenula, spustila blizu ograde, zagrlila ga i strasno poljubila. Posle prvog poljupca, usledio je i drugi jo¹ bolji, slaði, lep¹i…

Kad su zavr¹ili, svi bajkeri su poèeli da slave i ¹alju podr¹ku poljupcu uz ogromno odobravanje.

Pandur koji je stajao je samo rekao… “Ja bolji poljubac u ¾ivotu nisam video!”

George je jo¹ dr¾ao u zagrljaju i pitao:

“U tako vruæim pantalonicama, mogla bi biti poznata i da se sa mnom vozi¹ na motoru. Za¹to hoæe¹ da se ubije¹?”

Pa…… Roditelji ne odobravaju i ljute se kad se oblaèim kao ¾ensko.

Nije poznato, da li je sama skoèila ili je bila gurnuta…
It's the ride that matters, not the bike…

drager95

Citat: Glava Dole poslato 25 Maj, 2018, 05:07
Polako zeleni :D Decko je bar ispostovao fo9rum, pitanja nisu bila uzaludna za razliku od nekih drugih clanova(meni da zhvalis drager za motor, toliko se odugvlacio i kako sam ja rekao da ga neces kupiti stigao je u rekordnom roku a kod mene je sve obrnuto [rofl] ), a te finese na 4umu ce vec vremenom doci na svoje mesto :D Kupio je motor, ostao je s nama, ulazi polako ali sugrno u bandu... nigde ne pise da je zabranjeno traziti nesto sto je vec oglasavano pre 100god tako da... tisina tamo :P
haha , a brate, zahvalan sam ja svima, i oni koji su mi verovali i oni koji nisu :D  Jeste da se oduzilo i sve,ali sad nmg da sidjem sa XT-a haha ,isplatilo se cekanje :D

Lazic

Vojska æe uskoro... :D Ba¹ bi voleo da poteram klavir preko onog mosta... :o ;D

El Jefe

У Србију можеш да увезеш мотор-агрегат као резервни део без укуцаног броја мотора. Царина ће редовно да га оцарини као резервни део али возило неће моћи да се региструје ако у царинској декларацији не постоји броој мотора. Ко овде не полуди тај није нормалан.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Sistem je zami¹ljen da funkcioni¹e tako da treba veza/mito za bilo ¹ta...

Lone Wolf

Волксваген је основао Хитлер 30-их година.
За потребе нацистичке пропаганде.
Не може рај на земљи.

Gavrolini

Citat: El Jefe poslato 28 Maj, 2018, 14:42
У Србију можеш да увезеш мотор-агрегат као резервни део без укуцаног броја мотора. Царина ће редовно да га оцарини као резервни део али возило неће моћи да се региструје ако у царинској декларацији не постоји броој мотора. Ко овде не полуди тај није нормалан.
Ja kupio davno iz uvoza motor u kom je bio ubacen nov agregat bez broja. Normalno ocarinjen.  Za registraciju bio potreban izlazak vestaka i da u amss ukucaju broj sa pus-om.u principu malo zezanja i malo placanja ali se resilo sve za par dana bez potezanja ikakvih veza.

mkt

gde moze da se gleda utakmica on line

mkt


Boban_m

Ali samo za registrovane korisnike :(

mkt

ja se registrovo i radi

Boban_m


mkt

Ваш кориснички налог је успешно креиран.
РТС је бесплатна услуга која пружа приступ садржајима на различитим платформама попут Ваших паметних телефона и таблета (iOS, Андроид), као и персоналних рачунара (Windows, Mac OS).
Приступни подаци за Ваш профил::

Корисничко име: milorad
Кориснички ИД: 332037
Лозинка: YQvT3Jyt
ПИН родитељске заштите: 1234
Преузмите РТС мобилну апликацију путем службених iTunes и Google Play-a или нас пратите на персоналним рачунарима.
Захвални,
РТС ПЛАНЕТА

ako je to to nemam pojma

Boban_m

Hvala Miketa. Igraju ko volovi.

mkt

Bolje da ti nista nisam slao
Jbga izvini

Boban_m

Onaj Saciri umjersto da im donosi semenke, kikiriki, suncokret... on im daje golove. Ma ajde...zavrsio sam sa fudbalom za ovu godinu.

Biker-Boy

Neki dosli da igraju fudbal, a neki bogami pobrkali hrvanje i fudbal...
I feel the need..... the need for speed !!!

Slaninar

Golovi primljeni - 100% na¹a gre¹ka.

Ipak, sudija je oèigledno celu tekmu navlaèio za njih.

I nek mi neko objasni: za koji kurac je onaj VAR, kad onaj penal nisu svirali?!?!

Lopine.

Razumem kad igraè zajebe sudiju. Kad previdi. Razumem da se autsajderima “stro¾ije” sudi. Sve je to OK. Ali ovakvo navlaèenje celu tekmu - kao na¹u ligu da gledam. Kao Vo¹i protiv Partizana.  :)


Poslato sa sokoæala mobilnoga, pomoæu prstiju...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mkt

bilo kako bilo kurac od fudbala realno