Glavni meni

Kawasaki Z1000SX Kupljen 19.4.u Èacku

Započeo Kawasaki peca, 26 April, 2011, 00:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Mo¾da je majkao... :D To bre ni¹ta ne valja...:D :P

Major

Fora je sto ovde ne moze da se pogleda jer naravno ovlasceni dileri nemaju motore na stanju. Samo mozes da narucis.
Kakvom logikom ces naruciti motor ako nikad nisi seo na njega?

castor

©to? Ja nikad nisam ni sjeo na Zvekana i naruèio sam ga bez problema. I nisam se pokajao jedne sekunde. Sve je ¹to sam oèekivao i malo preko toga.

Nije problem kad zna¹ ¹ta 'oæe¹ ili kad zna¹ ¹ta ne'¹, problem je kad ne zna¹. Ili kad nema¹ lovu…

Da mi je da nabavim ove auspuhe, pa da to stavim na Zvekana, mislim da bi mu èuènuli idealno.

Jedino na ¹ta se nisam navikao je dimnjak. Na FZ6 je o ispod guzice i ne mora¹ da razmi¹lja¹ ni malo, kuda proðu ruke, prolazi i guzica. Ali na Zvekanu se mora malo razmisliti, ipak je dosta ¹iri od FZ6...
It's the ride that matters, not the bike…

Major

Mislim da je malo naivno dati 11k eura za nesto sto si samo video na slici ili gledao neke klipove.
Jer cim pazaris nesto, njemu je u tom trenutku pala cena tako da nikad ne mozes da dobijes onoliko koliko si dao i onda je kasno da shvatis da si napravio gresku. Mislim naravno da ne moze da bude los motor ali opet verovatno nekome "lezi", a nekome ne.

Kad gledam one klipove onih Amera, jbt sve im na dohvat ruke. Sta god hoces, uzmes probas, vozis par dana, ako ti se ne svidja vratis.
Ovde kad pitas za test voznju oce ruku da ti odseku. Ja pre nego sto sam pazario moj autobus otisao sam u Deltu da pitam kakva je varijanta oni kazu mrka kapa.. pa jbt kako bre da izdvojis 16k eura, a da nikad pre toga nisi ni seo na motor.

Taraba

Isto su meni rekli u Plattneru za motor od 4k... nema veze sa cenom... ¹tekare.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Mil@n

Na¹i uvoznici su bruka i sramota.Aj ¹to nemaju test vozila da èovek mo¾e da proba pre kupovine,nego veæina nema ni jedan motor u salonu,da mo¾e¹ da ga vidi¹ u¾ivo,kako mu stoji boja,da sedne¹ bar pre nego ¹to izbroji¹ pare za njega.Tako mogu i ja da budem uvoznik.Razumem da je kriza ali  Slovenci su za nas babaroge ¹to se tièe trgovine i usluge.

borkos

Bas tako...Kod njih je sve na izvolite...Sve moze i sve kombinacije dolaze u obzir...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

ЯЭВОЛУТИОН

A dali znate da se u Sloveniji proda vise novih motora nego u Srbiji...a dosta manje stanovnika.....a i vi bi kao kupili nov pa hocete da probate.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zverka

milan marinkovic je jedini majstor kome bi dala da pipne moju  kawu
sjajan motor  nek te  lepo sluzi

PREDRKANO JE DOBAR
Never ride faster than your angel can fly

:D

Ripley

Normalno, kakvo tr¾i¹te, takva i ponuda.

Gosn Marinkoviæ je dobar, ali malo èudan èovek. Trebao mi je predraèun za Suzanu da bi naplatio od osiguranja. Dobio sam ga za vrlo malo para, ali ¾ivce mi je pokido.

Mil@n

Ne mo¾e¹ da radi¹ posao,a da ni¹ta ne ulo¾i¹.Ako si ozbiljan zastupnik ima da ula¾e¹ u lager robe i u kvalitet usluge.To æe ti se vratiti kroz zadovoljne mu¹terije.Ako ima¹ motore na stanju,ti si u velikoj prednosti u odnosu na konkurenciju.Uglavnom ljudi hoæe odmah i sad da kupe,skupljao je pare ko zna koliko i do¹ao trenutak da pazari,a uvoznik mu ka¾e izvini mi nemamo na stanju ali mo¾e¹ ga dobiti za mesec-dva(naravno u jeku sezone).Mogli bi da ponude zamenu staro za novo,kad izadje novi model da te obavesti da dodje¹ da pogleda¹,da ti da katalog,prospekt,dodatnu opremu sa nekim popustom,da ti po¹alje jebenu èestitku za rodjendan od 100 dinara,da ti poka¾e neko po¹tovanje i da misli na tebe.Kad bi tako radili na¹i zastupnici garantujem da bi imali mnogo vi¹e posla!

easy

Kawin salon na Zvezdari je jako lep i veoma opremljen, ne znam da li ste bili
:D

borkos

Citat: revolution poslato 18 Oktobar, 2012, 20:57
A dali znate da se u Sloveniji proda vise novih motora nego u Srbiji...a dosta manje stanovnika.....a i vi bi kao kupili nov pa hocete da probate.

Pa dobro,mozda nebi kupili novo ali kada odes u prodavnicu pa ti lepo daju zilion ponuda,kombinacija uglavnom se iskezis za malo vise nego sto si mislio...
Ja sam pre 20-ak dana bio u Ljubljani u TC Motoshop-u i pricao sa prodavcem....Moze sve,10% ucesca,20% ,30% itd,moze jako povoljan lizing,moze staro za novo i kakvu god varijantu odaberes nudi ti jos trista kojekakvih popusta na opremu...Ako zavrsis neku komb sa njima bices sigurno pozvan na svaku prezentaciju novog modela (znaci probna voznja i slicno).Ali u pravu si da su motori koje imaju u ponudi (pored novih) stari max 4-5 godina...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Gašpar

Citat: easy poslato 18 Oktobar, 2012, 21:48
Kawin salon na Zvezdari je jako lep i veoma opremljen, ne znam da li ste bili
:D

Kod Stankare?
Em usluga, em veliki izlo¾beni prostor. Prosto se èovek odu¹evi kada ode tamo. (mo¾da u paralelnom univerzumu ;D )

No evo ga Centar S. Lepo radio, dovlaèio nove motore, uvek imao par motora u salonu i onda doðe Mi¹koviæ i jbg. Ostado¹e motori iz 2009, pun salon. Ne mo¾e ni jedan da proda, sve daje ispod cene. Jednostavno, Mi¹koviæ ubija privatnike koji bi se i potrudili da to sve izgleda kako treba.

nano

Citat: Mil@n poslato 18 Oktobar, 2012, 21:44
Ne mo¾e¹ da radi¹ posao,a da ni¹ta ne ulo¾i¹.Ako si ozbiljan zastupnik ima da ula¾e¹ u lager robe i u kvalitet usluge.To æe ti se vratiti kroz zadovoljne mu¹terije.Ako ima¹ motore na stanju,ti si u velikoj prednosti u odnosu na konkurenciju.Uglavnom ljudi hoæe odmah i sad da kupe,skupljao je pare ko zna koliko i do¹ao trenutak da pazari,a uvoznik mu ka¾e izvini mi nemamo na stanju ali mo¾e¹ ga dobiti za mesec-dva(naravno u jeku sezone).Mogli bi da ponude zamenu staro za novo,kad izadje novi model da te obavesti da dodje¹ da pogleda¹,da ti da katalog,prospekt,dodatnu opremu sa nekim popustom,da ti po¹alje jebenu èestitku za rodjendan od 100 dinara,da ti poka¾e neko po¹tovanje i da misli na tebe.Kad bi tako radili na¹i zastupnici garantujem da bi imali mnogo vi¹e posla!

I kada ne uspe da proda narucene motore? Jos uvek smo u Srbiji gde je sve luksuz a ne motor... I onda ti se desi to sto je Gasa napisao, ostanes sa motorima starim 2-3god i ko to hoce, osim debelo ispod cene? Gde je tu on?

Major

Citat: easy poslato 18 Oktobar, 2012, 21:48
Kawin salon na Zvezdari je jako lep i veoma opremljen, ne znam da li ste bili
:D

Ako mislis na Mimoto na Zvezdari, nemaju ni jedan motor u salonu. Rekli mi da se ne isplati da drze jer niko ne kupuje.
Ali zato moze porudzbina i stize za 14 dana.

Citat: nano poslato 19 Oktobar, 2012, 01:38
I kada ne uspe da proda narucene motore? Jos uvek smo u Srbiji gde je sve luksuz a ne motor... I onda ti se desi to sto je Gasa napisao, ostanes sa motorima starim 2-3god i ko to hoce, osim debelo ispod cene? Gde je tu on?

I kada ne uspe da proda motore onda mora da ima neki dogovor sa fabrikom da se modeli koje stoji u salonu daju po jakim popustima jer nikome nije u interesu da se motor vraca u fabriku.

Ne znam sta je posebno Miskovic uticao da Centru S padne prodaja?  Njih sam bio zvao isto za test voznju kaze vazi juce ne moze.. mozes da pogledas motor u salonu i to je to?
Mislim se u sebi pa sad ga ne bi kupio i da ga dajes za 100eur. I eto moguce da su tad izgubili jednog kupca. Kakav je to stav? Pa zato nije ni cudo sto ljudi kupuju polovno jer lepo ode do coveka, sedne provoza i ako mu se svidi kupuje. Sto bi davali neke silne novce za motor koji sta pogledaju u katalogu..glupost

doktor

Sve po sistemu "go se ne svlaci".
Ni u jednoj bransi nemamo snabdevene lagere jer je slaba potrosnja i novac s kojim treba da se posluje stoji zarobljen u magacinu.
Jos ako je roba po sistemu mnogo razlicitih boja i velicina, podmodela, treba da se ima nenormalno veliki lager.
Jeste da bi bilo lepo da je bolje/snabdevenije, ali ta posast potrosackog drustva je rezervisana za razvijenije zemlje i bolje platezna trzista. Kod nas to odnos ponude i potrosnje ne dozvoljava. Prodavci mogu delimicno da uticu na to, ali trziste na kome posluju ne mogu da promene.
Bikers work is never done!

castor

Ali, valjda mogu da se potrude da ga obogate i pobolj¹aju...
It's the ride that matters, not the bike…

3006

Ponuda motora na lageru æe se pobolj¹ati onda kada fabrike ustupe dileru neke primerke na konsignaciju, tj. da plati ¹ta proda, ostali stoje kod njega, a vlasni¹tvo su fabrike.
Ili kad neko re¹i da ulo¾i ozbiljnu lovu da napravi lager za koji nije siguran kada æe prodati, ¹to se u na¹im uslovima raèuna da je èovek lud.
Znaèi nikad.

Major

Da ne bude da je kod brace Slovenaca bolje. Kontaktirao sam ih sa upitom da se proba neka test voznja Z1000SX i ZZR1400 i kazu  [nono] nemamo test motore.
Moze samo da se pogleda  :o Pa sine nemam ja nista od gledanja  8)