Glavni meni

Kawasaki Z1000SX Kupljen 19.4.u Èacku

Započeo Kawasaki peca, 26 April, 2011, 00:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kawasaki peca

Pa eto kupih ga crnog sa ABS-om vozio sam ga malo i odu¹evio sam se  [yahoo]
nisam znao kako izgleda u¾ivo dok ga nisam dobio , kad sam ga video odu¹evio sam se inaèe pratim taj motor jo¹ od pro¹le godine  po netu, u januaru mu je krenula prodaja .Èekao sam od date kapare taèno 25 dana  reèeno mi je 35,
sve pohvale Marinkoviæu iz Èaèka jest neobièan al je maksimalno korektan. :D
http://youtu.be/lEnIBeAE2c8

[attachment deleted by admin]
peca

BANE BROTHERHOOD

cestitamoooooo u zdravlju da ga vozish i punoooo kilometara manijachke voznje ti zelim!!! ;D ;D ;D!LET THERE BE BROTHERHOOD 4 LIFE BRO!!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MILJAN

Èestitam. Pamet u glavu i lagano razraðuj. Èuvaj se i u¾ivaæe¹..... MIlan Marinkoviæ je to dotegao sigurno kao praæku....
Cave ab homine unius libri

Kawasaki peca

hvala svima koji su me nagovorili na abs ima na oba toèkiæa i veæ sam ga testiro na travnjaku i pali se samo kad je potrebno
na asvaltu nisam jo¹ uspeo da ga upalim ,tako da koda ga i nema koèi .ne secka dok stvarno ne proklizi.
oni koji su bili protiv verovatno nemaju iskustva sa ovim modelom kao ¹to ni ja nisam znao.
peca

konjarnik

Svaka cast na izboru motora, motor mi se nenormalno svidja, zelim ti mnogo , mnogo sigurnih i divnih kilometara na njemu.
Kupujes li bocne kofere ? stoje mu fantasticno

djolefer

 [clapp]  [balavi]  [balavi]  [balavi]  [balavi]  [balavi]  [balavi]  [balavi]  [balavi]  [balavi]  [balavi]  [balavi]  [balavi]  [balavi]  [balavi]

P R A N G I J A   svaka cast,neka te dugo sluzi..
:D

Kawasaki peca

nema kofera za sad biæe al su jako skupi
peca

idanijel


Bori¹a


jager

Uh... koja babaroga od motora! ODLIÈAN JE!

Gašpar


jager


MIGE

u zdravlju da ga vozis i posetis skup manijaka kada bude bio a to cete kostati koje pivo!  [cheers] [cheers] [cheers].salim se naravno.nek je sa srecom

©eki


Pop

Uuuu... Fino izgleda... Svaka cast  [thumb_up]

"Грме танки џефердари..."


Milo¹*

èestitam, motor izgleda PERVERZNO, NADRKANO :)  aj kad bude¹ i¹ao na neku du¾u vo¾nju javi kakav je, utisci itd :D
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

kawa ninja

   :)....odlicaaan.... :)... [clapp] [yahoo] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up].....srecno i uzivaj na njemu :)...
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

Bori¹a

U pravu je Jager... (Na Kawasakija mislim da ga imamo) :D

Gašpar

Citat: jager poslato 26 April, 2011, 09:36
Zato ¹to ga nemamo svi ;D

Bice, bice jednog dana  :D

Tata, tata kad cemo mi da kupimo Golf 6?
Kad izadje Golf 11 sine  ;D ;D ;D